הבלוג של agam_shilon

agam_shilon

אגם שילון. קידום עסקים ברשת ייעוץ עסקי ייעוץ שיווקי ייעוץ טכנולוגי מנטורית מכירות

עדכונים:

פוסטים: 39

החל מנובמבר 2015

מלחמות טובות?
איפה הימים שבהם יכולנו ללכת למסיבת יום הולדת (בתור ילדים) ופשוט להנות עם משחקים ושיתוף פעולה? אז נספר לכם, זה אפשרי בעזרת זכיינות ארקייד.
חזרת שנות השמונים
בשנות השמונים, לאלו שזוכרים הייתה התופעה הנרחבת שנקראה ארקייד ARCADE, והיא כללה בתוכה מכונות וידאו, הוקי שולחן, ורובי לייזר לקבוצות, איזו תקופה זאת הייתה!
זכיינות ארקייד היא אחד הטרנדים החוזרים, ולמעשה מעולם לא עזבה את העולם המערבי, במיוחד האמריקאי, שבו הכל עוד מתקיים, במזרח הרחוק למשל השיטה אפילו צברה מעמד של אבן יסוד תרבותי עם היכלים מלאים באנשים, זכיינות ארקייד היא מהלך שלא רבים העזו לחלום שיגיע היום שלו לחזור, זכיינות ארקייד מאחדת את הכוחות של פעם עם הטכנולוגיה של היום, עם כל השכלולים, ההתקדמות של הציוד ויותר מזה- זה יכול אפילו להחזיר את אלו שעדיין צעירים בנפשם לימים השמחים של הילדות, כשהיה ניתן להתנתק קצת ופשוט להנות מכיף אתגרי.
העבר חוזר עם רווח עתידי
אם יש משהו שניתן להגיד על זכיינות ארקייד הוא שהעבר אכן חוזר, והוא מביא איתו רווחים עתידיים יפים מאוד (להתחשב בעובדה שהטרנד חזר משנות השמונים) והוא כיום יודע לשווק עצמו לכל הקהלים, הילדים והמבוגרים כאחד, הרי כולנו רוצים להנות קצת ,לא? ובכן- גם מגיע לנו!
זכיינות ארקייד היא אחת ההשקעות הבולטות ביותר שיכולות בקלות יתר להוליד התרחבות, דמיינו לעצמכם אתכם, מובילי התנועה להחזרת הארקייד, עם משחקי ילדות ומודרנים, מבוססי מטבעות כמו פעם (כמובן, ניתן גם לחשוב איך להשתדרג)
למה שלילדים שלכם לא תהיה ילדות?
הילדים של היום לא רוצים באמת לצאת או לפגוש אנשים או אפילו מוכנים להלחם על משהו ששמו עליו את העין, בזכיינות ארקייד תוכלו לתת לילדים את החוויה והמטרה, מטבע אחד- סט אחד של חיים, רק ככה תוכלו גם לחנך אותם על הדרך להתמיד, להשקיע ויותר מזה, קשר עין יד שהוכחה מחקרית כתורמת פוטנציאלית לעתיד כמנתחים (לא הייתם רוצים ילד מנתח?…)
אז בפעם הבאה כשאתם חושבים על זכיינות מעניינת, תחשבו על זכיינות ארקייד, אולי זה יוציא את הילד שבכם קצת ותוכלו להשתחרר משגעונות השבוע, ואפילו לבלות קצת עם הילדים.

לעוד מאמרים בנושא זכיינות מוזמנים לחפש אותי בפייסבוק: Agam Shilon

עוד מהבלוג של agam_shilon

תצוגה מקדימה

קורס יזמות עסקית 054-6613375 | להקים מיזם תוך כדי הקורס! INVplace - פיתוח עסקי

התחרות היא גדולה, אין ספק. כולם רוצים להצליח, כולם רוצים להיות המארק צוקרברג הבא. לכולם יש רעיונות עסקיים טובים, כולם חכמים, כולם מוכשרים, אבל רק מעטים מצליחים להפוך את המיזמים שלהם לרווח אמיתי , ובודדים מצליחים להגיע למצב...

תצוגה מקדימה

טיולי פנויים פנויות - הפלגות פנויים פנויות | חבילות שייט לרווקים ולרווקות - נקודה למחשבה.

 טיולי פנויים פנויות - חבילות שייט עבור מפגשי פנויים פנויות - איך זה עובד? נתחיל מקצת מידע סטטיסטי. בישראל , 65% מקרב צעירים בישראל הינם רווקים, 46% מהצעירות בישראל הן גם רווקות. ואנחנו מדברים רק על צעירי ישראל, ומה עם...

מדפסת משולבת מומלצת | קופי קיט - 03-5187452 |

במסגרת הבלוג שלי, אני ממליצה רבות על עסקים, שירותים, וחידושים ברשת, והיום ארצה להמליץ לכם על חברת קופי קיט, חברה למיכון משרדי המציעה שירותי השכרת מכונות צילום,מוצרי ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה