הבלוג של agam_shilon

agam_shilon

אגם שילון. קידום עסקים ברשת ייעוץ עסקי ייעוץ שיווקי ייעוץ טכנולוגי מנטורית מכירות

עדכונים:

פוסטים: 39

החל מנובמבר 2015

זכיינות מסעדות

כמה פעמים קרה לכם שאתם נוסעים ברכב, ופתאום רואים קשת צהובה שמזכירה לכם שאתם נוהגים במשך זמן ושכחתם לאכול?

עולם הזכיינות כולל בתוכו את התחום שכולנו מכירים היטב, במיוחד דרך הקיבה שלנו, זכיינות מסעדות היא שיטה מקובלת מאוד להמשיך מסורת של מוצר מבוסס היטב עם ארכיטיפים רלוונטים.

לטעום מההצלחה

במקרים של רשתות גדולות שכבר פעילות בטווח ארוך של שנים ומציעות אפשרות זכיינות, שווה מאוד לבדוק את המקרה, כך למשל החלה מקדונלדס, שבתחילת דרכה הייתה לא פחות מדוכן קטן שמשרת את הציבור האיזורי בלבד.

עם השנים, כאשר הסכימו הבעלים המקוריים ,סופסוף ללכת בדרך הזכיון ,הדבר נחל הצלחה ומוכיח את עצמו עד היום, עם למעלה ממליון זכיינויות מסביב לעולם, זכיינות מסעדות מוכיחה שהלקוח משלם בקיבתו, והיטב.

נכון, הדבר אומר שמתכון הוא אינו בהכרח שלך, אבל הטעם המוכר הוא בסיס מעולה לכל מי שמתחיל דרכו בתחום העיסוק, הוא מבטיח פחו כאבי ראש לזכיין ויכולת להתמקד ביעדים שאליהם רוצה להגיע בהמשך הדרך, אולי בסופו של דבר אף לפתוח מסעדה משל עצמו, עם מתכונים משל עצמו.

זכיון מסעדות נותן לזכיין גם אפשרות להקיף עצמו בסביבה הנכונה החל מטבחים, נותני שירות אחרים ואפילו אנשי עסקים שיכולים ללמד מהשקפת עולמם על דרך פעולה נכונה ועל סמך נסיונם.

טעם של עוד

מקרים רבים, הזכיינים רוצים יותר, מסעדה טובה שווה לקוחות טובים ורעבים שרוצים עוד מהמוצר, ואין דרך טובה יותר להתקדם בתחום אחרת משיטת הזכיינות.

כמה פעמים שמעתם על העובד הפשוט שהפך למנכ”ל? גם הזכיין הוא סוג של עובד שהפך ביום אחד למנכ”ל, ולא רחוק היום שגם תגיעה אליו הצעה מספיק מפתה שתציע לו להפוך לבוס הגדול של כל המותג, כל שעליו לעשות הוא להראות לנותן רשיון הזכיון שהוא מסור, חרוץ ,מאמין במותג ובמהרה זה יכול להיות גם אתה שמנהל את הכל וכולם עושים כחזונך.

 

עוד מהבלוג של agam_shilon

תצוגה מקדימה

קורס יזמות עסקית 054-6613375 | להקים מיזם תוך כדי הקורס! INVplace - פיתוח עסקי

התחרות היא גדולה, אין ספק. כולם רוצים להצליח, כולם רוצים להיות המארק צוקרברג הבא. לכולם יש רעיונות עסקיים טובים, כולם חכמים, כולם מוכשרים, אבל רק מעטים מצליחים להפוך את המיזמים שלהם לרווח אמיתי , ובודדים מצליחים להגיע למצב...

תצוגה מקדימה

טיולי פנויים פנויות - הפלגות פנויים פנויות | חבילות שייט לרווקים ולרווקות - נקודה למחשבה.

 טיולי פנויים פנויות - חבילות שייט עבור מפגשי פנויים פנויות - איך זה עובד? נתחיל מקצת מידע סטטיסטי. בישראל , 65% מקרב צעירים בישראל הינם רווקים, 46% מהצעירות בישראל הן גם רווקות. ואנחנו מדברים רק על צעירי ישראל, ומה עם...

מדפסת משולבת מומלצת | קופי קיט - 03-5187452 |

במסגרת הבלוג שלי, אני ממליצה רבות על עסקים, שירותים, וחידושים ברשת, והיום ארצה להמליץ לכם על חברת קופי קיט, חברה למיכון משרדי המציעה שירותי השכרת מכונות צילום,מוצרי ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה