הבלוג של הורות צומחת ומעמיקה

adikaufman

שמי עדי קאופמן, מטפלת בפסיכותרפיה CBT ילדים ומבוגרים. M.A מומחית ומדריכה, אבחון וטיפול, אבחון דידקטי/פסיכודידקטי, קשיי קשב, עיצוב התנהגות והדרכת הורים. "הורות צומחת ומעמיקה" מוזמנים - למסע בנדנדת החיים www.adi-kaufman.com/

עדכונים:

פוסטים: 97

החל מספטמבר 2015

התחילה שנה. יש יעדים, תקוות, פחדים וקשיים עתיקים או חדשים. 
אז למה לבוא דווקא אלי לאבחון דידקטי/פסיכודידקטי, פסיכותרפיה CBT, הדרכת הורים או לרכישת קריאה לילדים עם קשיי קשב או קשיים שפתיים?

כי כשתגיעו, אתם והילד שלכם הדבר הכי חשוב. 
אני לא מפעל, פס ייצור או מכון תעשייתי, אני אדם פרטי, עם קליניקה שהקמתי בעשר אצבעות וכל מאובחן ומטופל נכנס לליבי.

כי תהיה לכם כתובת. לא סיסמא, אלא באמת. אני אמשיך ואחשוב מה להמליץ לכם, על מי להמליץ לכם, אני אתייעץ, אני אתאמץ. כי חשוב לי.

כי אני ב-ד-י-ו-ק עם הכשרה הנושקת לצומת ייחודית בין התחום הלימודי לתחום הרגשי, ובעלת ידע, המון ניסיון ועין קלינית גם בתחום לקויות הלמידה והקשב, האימון והדרכת ההורים ונמצאת בהתמחות טיפולית בפסיכותרפיה בגישת CBT. יש לי היכרות עמוקה עם מערכת ההשכלה הגבוהה וגם במשרד החינוך, מילאתי ואני ממלאת תפקידים בארגונים אלו ומכירה את החוזקות שלהם וגם את המורכבות.

פגשתי מאות ילדים, מתבגרים ומשפחות בשנות עבודתי. היו שהמלצתי להם להמשיך לכיתת מחוננים, חלקם לשילוב, אחרים לחינוך המיוחד. הניסיון שלי חובק את כל מרחב הגילאים וכשאתם מגיעים, אתם פוגשים זוג עיניים שצבר שעות טיסה רבות.

מאז שסיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני באבחון וטיפול בלקויות למידה אני לא מפסיקה ללמוד: אימון, הדרכת הורים, פסיכותרפיה, וככל שמתפתחת מגלה עוד ועוד צמא וגם צניעות. אני מאמינה שלמידה היא זכות עצומה, היא איכות חיים, היא מעיין של התרגשות. וכשנדבר ביחד על הילד הפרטי שלכם, זו בדיוק החשיבה שתנחה אותי. איך , איפה, ומה הכי יגרום לו להנות בשנות לימודיו כילד ונער וישאיר בו סקרנות להמשיך ללמוד בהמשך דרכו.

אתייחס למשפחה שלכם כשותפה חשובה וחיונית בתהליך ואעזור לגייס את הצוות החינוכי במידת הצורך. הערכים שמנחים אתכם, המשאבים, המגבלות, יהיו חברים לדרך. אנחנו נעבוד ביחד. קשה. וסביר להניח שיהיו תוצאות. 
אני מאמינה בעבודה קשה, חריצות, מילה טובה, ויצירת שפה משפחתית חיובית.

בפועל – אני נושמת את צומת המקצועות הדידקטי והרגשי – ויודעת איך נראה השטח. אבין מאיפה הילד שלכם מגיע, ואעזור לכוון לאן כדאי לו לפנות. 
אני הגונה במחירים שלי, עובדת עם אתיקה ושמירה על סודיות, ומוכרת כספקית בחלק מחברות הביטוח וקופות החולים.

זכיתי להיות אמא לארבעה ילדים. ראיתי דבר או שניים בחיי… אני יודעת מקרוב שהחיים מורכבים…

התחילה שנה והיא תביא איתה את כל צבעי הקשת. 
אם אתם זקוקים לשותף לדרך שיראה אתכם ואת הילד שלכם, שיהיה לצידכם כשתפגשו צבע חום, טורקיז, צהוב, אדום, ויידע לעזור לכוון את העוצמה של הצבעים, אני כאן. 

להתראות, עדי

M.A אבחון וטיפול בלקויות למידה, אתגרי  קשב, הדרכת הורים, מתמחה בפסיכותרפיה CBT
http://www.adi-kaufman.com/

עוד מהבלוג של הורות צומחת ומעמיקה

תצוגה מקדימה

סיכום שנה עם הילדים בשפה משפחתית חיובית = פיתוח אינטליגנציה רגשית, ומתנה ממני משחק "החלילן מהמלין" ברוח החג:

חג ראש השנה ויום כיפור, מזמנים אפשרות לחדד ולקדם את השפה המשפחתית שלכם.  חידה: הידעתם כי הורים רבים מתמקדים בהתפתחות אינטלקטואלית של ילדם, אולם המחקר מראה שרק 4%-10% מהצלחה תעסוקתית נקבעת על ידי אינטליגנציה! לאינטליגנציה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מנפלאות המוח: הזדמנות לעיצוב קולאז' תמונות וזיכרונות משפחתיים

חוקרת הזיכרון המפורסמת Loftus, פרסמה שכאשר אדם נזכר במאורע מהעבר, יהיה זה רגע "יוצא דופן" שהמוח מזהה בתור "צומת מיוחדת".  סביב רגעים מיוחדים אלו, המוח מעצב זיכרונות ואנחנו נוטים לצבוע, להוסיף או להמעיט במידע, להדגיש ולהפחית,...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

הצריף של תמרי

תמרי  השמחה והצחוק שלך - זה הציון הכי טוב עבורנו.  את יודעת מי שייך למשפחה, ומי לא ולא.  כמה לא מובן מאליו... תודה לאלו שרואים מעבר למילים, לאנשי החינוך המיוחד  ...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה