הבלוג של עדי רימל - הפינוקים של עדי

addirimel

אמא לשלושה, קלינאית תקשורת ומבקרת מסעדות.כותבת על כל הדברים שמפנקים אותי ואת משפחתי :קולינריה, תרבות, טיולים, צרכנות.

עדכונים:

פוסטים: 139

החל מיוני 2013

השנים סביב גיל 40 מהוות צומת משמעותי אצל רבים. לא מעט מחבריי וחברותיי הגיעו למסקנה בשלב זה שחסרה משמעות לחייהם: זו החלה לנגן בחצוצרה, ההוא החל לצייר ולהשתתף בתערוכות, ההיא עשתה את הניתוח הפלסטי שחלמה עליו כל השנים וחלק לא מבוטל מאיתנו מתגרש ופותח פרק ב’.

גם רינה בן עמי, סופרת ומאמנת אישית, חוותה משבר כזה עקב לידה טראומטית של בנה השלישי. היא התגרשה, נסעה להודו וכתבה על כך את ספרה הראשון “אינדיה מיה”.

זהו מעין יומן מסע, מסע להודו ומסע לתוך העצמי. בספר מובאים שלל תיאורים ססגוניים – ריחות, טעמים, מראות וצלילים – לצד תובנות שעלו מהמסע ומלמידה עצמית של הסופרת.
הספר קליל וקצר יחסית. קראתי אותו בשקיקה במהלך אחר הצהריים של שבת. אהבתי והזדהיתי במיוחד עם התיאורים הכנים של אחרי גירושים: ההיטלטלות בין הצורך לחוות את ה”לבד” לבין ההזדקקות לחברה מכילה ואוהדת, הרצון לשקט ולהתבוננות פנימית, לבין הלמידה של היכולת ליהנות גם מהרעש וההמולה.
חובבי הודו ודאי יתחברו לספר ממקום של נוסטלגיה. אחרים ייהנו מקריאה על מסע אנושי פנימי המובא בשפה קולחת וכנה.

את הספר, שיצא בהוצאת JOYA, ניתן לרכוש באתר הספר: www.indiamia.com, במחיר 60 שקל, או ב’אינדיבוק’, במחיר 66 שקל. הספר, בהוצאתJOYA , מפורסם גם כספר אלקטרוני ב‘מנדלי מוכר ספרים’ וב‘עברית’, במחיר 36 שקל.

עוד מהבלוג של עדי רימל - הפינוקים של עדי

Thumbnail

המתוקים של פסקל

כשבוע לפני ראש השנה הוזמנתי להשקה חגיגית של ספרה החדש של פסקל פרץ רובין: "פסקל מגישה: נדוניה - הקשר העדתי המתוק". כדי לחגוג עם פסקל, הגיעו להשקה שנערכה בבית משפחת שטראוס בכפר שמריהו, חברים קרובים ואושיות מעולם הקולינריה...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

מאסטר וודינג - איך לא חשבו על זה קודם?

האימהות שבינינו ודאי מכירות את הפלא הזה, שכשאנחנו בהריון, פתאום אנחנו לא מחמיצות אף אושה בהריון ברחוב, פתאום נראה כאילו כל העולם ואשתו בהריון ובכלל שום דבר לא מעניין חוץ מהריון. דבר דומה קרה לי עם החתונה: מהיום שהכרזתי...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

סוזי סורפרייז

  נתחיל בווידוי: מי שמכיר אותי ודאי יודע שבשלנית – אני לא. טרם  נישואי, היה זה הפרט הראשון שהצהרתי בפני כל מחזר פוטנציאלי: "אם אתה מחפש אישה שתבשל לך כמו אמא, חפש אצל אחרות". למזלי, יכולת הבישול שלי, לא הייתה סוגיה שהעסיקה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים