הבלוג של רוני אקרמן

MWG – Living to the max

בשנים האחרונות אני עוסק ומתמחה ביזמות איכות חיים. זהו תחום המתפתח בקצב הגבוה ביותר כיום וכולל בתוכות את כל תעשיית הבריאות, תוספי המזון, הספורט ושיפור איכות חיינו. לתחום זה השלכות מיידיות גם על רמת חיינו הכלכלית. אני... +עוד

בשנים האחרונות אני עוסק ומתמחה ביזמות איכות חיים. זהו תחום המתפתח בקצב הגבוה ביותר כיום וכולל בתוכות את כל תעשיית הבריאות, תוספי המזון, הספורט ושיפור איכות חיינו. לתחום זה השלכות מיידיות גם על רמת חיינו הכלכלית. אני מוביל אנשים להצלחות אישיות וכלכליות בתחום החדש והמרגש הזה. בעולם יש כיום מאות מיליוני אנשים השייכים לדור ה"בייבי בומרס" ועוד מאות מיליונים השייכים לדור ה-X. כולם כולם מתעניינים בבריאות, אריכות ימים, יזמות עסקית והצלחה כלכלית. אני עוזר להם להשיג זאת. בעבר הייתי בעליה של חברת יחסי ציבור, במשך 17 שנים והייתי יועץ התקשורת של מותגים בינלאומיים ידועים כגון: שארפ, זירוקס, פלאנט הוליווד, Audi, פולקסווגן, סקודה, סיאט, CASIO ועוד רבים. כיום, בנוסף לעיסוקי בתחום איכות החיים, אני משמש גם כיועץ תקשורת למותגי מכוניות העל - Ferrari ו- Maserati, בישראל. בוגר ישיבה תיכונית בעברי הרחוק (ישיבת נחלים), בצבא - קורס טיס וחיל אוויר, באזרחות הספקתי גם להיות שכיר (שוטר במשטרת ישראל, איש המכירות הראשון של "פלא-פון") וגם עצמאי, תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק והכי הכי חשוב: איש של אנשים. אוהב אנשים ואוהב להיות איתם וביניהם. התחביב הכי גדול ולא ממומש שלי? - משחק. אוהב מאד וטוב מאד בעמיד מול קהלים גדולים, העברת פרזנטציות, הנחיית אירועים ושירת קאריוקי.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מאוקטובר 2011

שיהיה ברור; אני מאד מאושר שגלעד שליט משתחרר.

אבל, אני עומד לכתוב כמה דברים שהרבה חושבים, אבל לא מעזים לומר.   זה נכון שמצוות פדיון שבויים היא אחת המצוות החשובות ביהדות, אבל מרגיז אותי שרבים, כולל ראשי המדינה שאוכלים אוכל לא ממש כשר, נתלים פתאום ביהדות כתירוץ לצעד של שחרור מעל 1000 רוצחים נתעבים.

מה שאני קורא לו “פסטיבל גלעד שליט” החל ביום שלישי בערב, בסביבות השעה 19:30, עת כל מכשירי הטלפון הסלולריים סביבי, כולל שלי, העלו הודעה בדבר התכנסות הממשלה לאישור עסקה בדבר שחרור גלעד שליט.

נדמה שמאותו הרגע, נמצא המושיע לעונת המלפפונים של התקשורת בתקופת החגים.  ומאותו הרגע והלאה אנחנו זוכים לראות כל עלה שנושר מהעץ בחצר בית שליט, זוכים שוב ושוב לתמונת פנורמה של הנוף סביב מצפה הילה, שומעים כל אדם שעובר בכביש הסמוך לישוב ועוד ועוד.  הערב כבר זכינו לראות סרטונים של גלעד מימי ההולדת שלו, את כל התמונות שבהן הוא מצולם מהבר מצווה ועד לרגע החטיפה ואין כתב משועמם שלא עשה כבר כתבת ריאליטי המראה את השתלשלות העניינים מרגע החטיפה ועד היום.

תראו, יש לי דעה מאד מגובשת לגבי העסקה ומחירה ויש לי השערה די מבוססת לגבי ההשלכות העתידיות של העסקה הזו.  אבל לא אשמיע את דעתי כאן וזאת משתי סיבות:

1. אני מנסה לשים את עצמי במצב שאני האבא של חייל חטוף במצב כזה.

2. העסקה כבר נעשתה ונחתמה ואף אחד לא ממש שאל או שואל לדעתי.

אבל מה שאני כן רוצה לומר, הוא ש”פסטיבל גלעד שליט” המתנהל בימים האחרונים בכל ערוצי הטלויזיה, הוא מרגיז ופתטי.

גלעד שליט חי והוא חוזר.  הוא חייל שריון פשוט, בדרגה זוטרה, שנחטף בעת מבצע גרילה של כנופיית מחבלים עלובי נפש.  אני באמת לא מבין בשביל מה משנים את לוח השידורים מזה שלושה ימים והופכים כל אחד לפרשן בגרוש ולפסיכולוג חמאס לעת מצוא.

שמעתי כבר כמה השערות מדוע העסקה נחתמה רק עתה; יתכן ביבי הבין אחרי כל כשלונותיו האחרונים בכלכלה, בבידוד המדיני של מדינת ישראל ובמסעו לאו”ם והכישלון להעברת המלצות טרכטנברג בממשלה, כי הוא חייב “לייצר” לעצמו נקודות חיוביות והביא מייד לסגירת העסקה.

יכול להיות.

מה שכן, קיים סיכוי סביר שאחרי שיסתיים פסטיבל גלעד שליט, יתפנה מר נתניהו לטפל בדברים שחשובים לכל עם ישראל כולו ולא רק למשפחה אחת.  טובה ככל שתהיה.

המחאה החברתית עדיין כאן ומחירי הקוטג’ שבו לעלות.

המן הרשע המודרני – אמדינאג’ד ימח שמו, עדיין נושם והולך על רגליו.

ישראל עדיין מבודדת במישור המדיני ויחסינו עם טורקיה, מצרים וירדן, תלויים על בלימה.

החמאס עדיין שולט בעזה וטילי גראד ממשיכים להגיע משם לשטחנו.

אז, מזל טוב גדול למשפחת שליט ותודה לכל מי שעסק בעניין, הפגין ומחה.

אבל כעת, בואו נעבור לטפל בעתיד של כולנו כאן, בארץ הזו.

עוד מהבלוג של רוני אקרמן

תצוגה מקדימה

משבר גיל 40, בגיל 50????

לפני חודשיים חגגתי 50!!! כשאבא שלי היה בן 50, אני הייתי בן 14 ואנשים בני 50 נראו לי נורא זקנים.  בגיל 60 ומשהו אבא שלי החל לומר על עצמו "אני זקיין", במין חוש הומור שחור. והנה, אני, פתאום, בן 50.   אני מסתכל במראה ורואה את אותו הילדון...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

דיוויד בקהאם שלי

הבן שלי, גיא, בן ה-12 מתאמן בכדורגל, במסגרת בי"ס לכדורגל של מכבי ת"א. למה אני כל כך גאה בזה?  לא בגלל שאני אוהד דגול של כדורגל.  להיפך, אני ממש לא. למה אני מספר את זה? לא בגלל שהבן שלי אוהד מכבי ת"א. כי הוא לא.  ברצלונה צועדת...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

מתפשרים עם עצמכם? שלמו את המחיר!

לפני כמה שנים נכחתי בהרצאה של רובין שארמה, שכתב את "הנזיר שמכר את הפרארי" וכל סדרת הספרים שבאה אחריו. בהרצאה הזו שמעתי המון תובנות חדשות ששינו, הלכה למעשה את חיי.  אחת התובנות, המשמעותית ביותר, שלקחתי איתי מהרצאתו של...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה