הבלוג של ברכה דיין

accessbars

אני בת 62, נשואה ואם לשני ילדים נפלאים וסבתא לארבעה נכדים מדהימים. בוגרת תואר ראשון במדעי החברה והרוח. עבדתי במשך שנים רבות כמנהלת לשכה בחברות תקשורת. בשמונה השנים האחרונות, התפתחתי ולמדתי לטפל במגוון כלים אנרגטיים ובעזרת... +עוד

אני בת 62, נשואה ואם לשני ילדים נפלאים וסבתא לארבעה נכדים מדהימים. בוגרת תואר ראשון במדעי החברה והרוח. עבדתי במשך שנים רבות כמנהלת לשכה בחברות תקשורת. בשמונה השנים האחרונות, התפתחתי ולמדתי לטפל במגוון כלים אנרגטיים ובעזרת תובנות וראייה חדשה. אני מאמינה גדולה ביכולת העצומה של האדם למצוא את התשובות והפתרונות לבעיותיו, בעזרת הכוונה והדרכה והכלים הנכונים לפתרון הטוב ביותר, אם רק ירצה בכך. אני פועלת מתוך תובנה שאנחנו יכולים להוביל כל שינוי שנרצה, שינוי שיוביל להתפתחות אישית שתעזור לנו לשדרג את חיינו. אני מאמינה שאוכל לעזור לאנשים להיות מאושרים ושמחים יותר. להוביל אותם להיות אנשים שמקבלים החלטות חשובות בחיים, אנשים שלוקחים אחריות על תהליכים, אנשים שעושים שינוי בחייהם ועולים לדרגת התפתחות גבוהה יותר.

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מדצמבר 2015

רוצים לדעת איך זה לחיות בנוכחות מלאה, בחיים של “כאן ועכשיו”? מיצוי מירבי של כל דקה ודקה, חיים של הנאה ושמחה אינסופית? איך לצבוע את המשקפיים בצבע ורוד (כל צבע אופטימי מתאים!)?

קבלו לו”ז – יוצאת ליום עבודה במשרה מלאה, נפגשת עם חברה אחר הצהריים לסרט “קומדיה אלוהית”. נוסעות לתל אביב, צופות בסרט מטורף! נהנות וצוחקות ומקבלות תובנות מדהימות.

נפרדות ואני צועדת חמש דקות ברגל – מגיעה להופעה “מרי לו”. מוסיקה, מוסיקה, מוסיקה – אושר צרוף! מוסיקה מחברת אותי ישירות למימדים הגבוהים. מוסיקה מחברת לתדר עילאי של שמחה, ממחישה בעוצמה את כל היופי שמסביבנו, “מוסיקה ללב היא חודרת”, “מעלה מעלה מעלה” ממש ככה.

embedded by Embedded Video

שששש אגלה לכם סוד קטן – כל זה נובע מבחירה שלנו! לחיות מתוך בחירה. אנחנו מחליטים איך החיים שלנו נראים. אף אחד לא מחליט בשבילי.

טוב, אז אין אושר עד! יש עליות ויש ירידות, אבל אנחנו אלה שיכולים להחליט אם לשקוע בדאון שרובכם מכירים, אבל זה שוקע ועוד קצת ועוד קצת- זאת החלטה שלכם. או לקחת צעד אחורנית, להבין מה קורה ולצאת לדרך חדשה.

כדי להגיע לפסגות צריכה להיות ירידה לצורך “חישוב מסלול מחדש” ואז שוב לעלות.

אז אני בוחרת בקצב של “עיר ללא הפסקה”. ככה מרגיש לי הכי נכון לחיות, ללא התחשבות בכלום! לא בגיל! לא בדעות ובהשקפות של אחרים, פשוט להיות נוכחת כאן ועכשיו! הלב שלנו פועם בקצב החיים.

ברכה דיין - מתוך הפרימיירה של מרי לו - ברכה דיין חשיבה אחרת

עוד מהבלוג של ברכה דיין

הכול מתרחב, הכול קורה!

“הקסם פועל – מאז שנחשפתי לשיטת אקסס בארס, שיטה כך פשוטה ויחד עם זאת כל כך מעצימה. חוויתי תהליך של קסם. נקודות המבט שלי השתנו,  דפוסי החשיבה העקשניים והמקובעים ביותר השתחררו- ממש תחושת שקט בראש. ה”דיסק” שמתנגן...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

חברות !

יש לנו חברים שהיו איתנו בגן, חברים מבית הספר, חברים שהכרנו בטיולים, שכנים שהופכים לחברים ויש חברים ממקום העבודה. חברים לעבודה מבלים כל יום כל היום ביחד. גם בלחץ, גם בהתלבטות, במשימות משותפות, גם בצחוק ושמחה, חולקים חוויות...

תצוגה מקדימה

זוגיות כשהיא טובה היא נפלאה ...

היי יקירי השבוע הייתה יום הולדתו של בן זוגי, בעלי, אב ילדיי ותאום נפשי האהוב. זוגיות כשהיא טובה, מתאימה, מחבקת, עוטפת, מקדמת, מפתחת היא דבר נפלא. אבל לצערי, לפעמים קורה...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה