הבלוג של ברכה דיין

accessbars

אני בת 62, נשואה ואם לשני ילדים נפלאים וסבתא לארבעה נכדים מדהימים. בוגרת תואר ראשון במדעי החברה והרוח. עבדתי במשך שנים רבות כמנהלת לשכה בחברות תקשורת. בשמונה השנים האחרונות, התפתחתי ולמדתי לטפל במגוון כלים אנרגטיים ובעזרת... +עוד

אני בת 62, נשואה ואם לשני ילדים נפלאים וסבתא לארבעה נכדים מדהימים. בוגרת תואר ראשון במדעי החברה והרוח. עבדתי במשך שנים רבות כמנהלת לשכה בחברות תקשורת. בשמונה השנים האחרונות, התפתחתי ולמדתי לטפל במגוון כלים אנרגטיים ובעזרת תובנות וראייה חדשה. אני מאמינה גדולה ביכולת העצומה של האדם למצוא את התשובות והפתרונות לבעיותיו, בעזרת הכוונה והדרכה והכלים הנכונים לפתרון הטוב ביותר, אם רק ירצה בכך. אני פועלת מתוך תובנה שאנחנו יכולים להוביל כל שינוי שנרצה, שינוי שיוביל להתפתחות אישית שתעזור לנו לשדרג את חיינו. אני מאמינה שאוכל לעזור לאנשים להיות מאושרים ושמחים יותר. להוביל אותם להיות אנשים שמקבלים החלטות חשובות בחיים, אנשים שלוקחים אחריות על תהליכים, אנשים שעושים שינוי בחייהם ועולים לדרגת התפתחות גבוהה יותר.

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מדצמבר 2015

אז פורים מגיע וכולם מתחפשים- ילדים, מבוגרים, נשים וגברים.

אז מה בעצם קורה לנו עם בחירת התחפושת? אני מתחפשת לפי החלומות שלי? המאווים שלי? למי שהייתי רוצה להיות ואני לא יכולה לממש בחיים הנורמטיביים?

אז מי אני? לקראת פורים - אקסס בארס

אז מי אני בעצם? רוצה להיות הילדה שהייתי פעם?  רוצה להפציץ ב”לוק” שלא הייתי מעיזה ללבוש ביומיום?                                                                                                                                                                                                                                                                                             אולי זהות בדיונית? אולי מישהי בדמות עתידנית? אולי דמות היסטורית (לאיזה תקופה אני שייכת?).

איזה דמות אני? אקסס בארס לקראת פורים

אז מי אני בכלל?

קבלו טיפ – בכל אחד מאיתנו יש ילד פנימי. יש שיקראו לו: הנשמה / חלק תודעה, הניצוץ, הקול הפנימי.

כולם בדיוק אותו הדבר רק בשמות שונים. זה השחקן הראשי בחיים שלנו. אבל מה …. לא רואים אותו בעיניים הגשמיות אז קשה להבחין בו. תאמינו לי – הוא היועץ הכי טוב שלכם, בכל נושא, בכל תחום, בכל התלבטות.

אז תתחילו להקשיב פנימה. זה כל כך פשוט שזה מצחיק.

קחו כמה דקות במקום שקט, בנשימה עמוקה ואת כל מה שאתם רגילים לשמוע בחיצוני תפנו פנימה.

תפתחו שמיעה פנימית ותקשיבו לקול של הילד הפנימי. תשאלו שאלות, תתייעצו. למה להקשיב לקולות חיצוניים שלא מכירים אתכם כל כך טוב כמו הילד הפנימי.

למה לקבל עצות ממי שלא מחובר להוויה שלכם, למהות שלכם, למי שאתם באמת. לדעתכם לחבר טוב יש עצה יותר טובה מאשר לילד הפנימי? ממש לא! תנסו, תתחברו- רק תרוויחו בגדול!

אז מי אתם באמת? עכשיו יש לכם דרך לברר את זה במדויק!

בהצלחה.

שלכם,

ברכה

מחכה לכם בפייסבוק

ובאתר שלי http://www.braha-healing.co.il

 

 

עוד מהבלוג של ברכה דיין

הכול מתרחב, הכול קורה!

“הקסם פועל – מאז שנחשפתי לשיטת אקסס בארס, שיטה כך פשוטה ויחד עם זאת כל כך מעצימה. חוויתי תהליך של קסם. נקודות המבט שלי השתנו,  דפוסי החשיבה העקשניים והמקובעים ביותר השתחררו- ממש תחושת שקט בראש. ה”דיסק” שמתנגן...