הבלוג של ברכה דיין

accessbars

אני בת 62, נשואה ואם לשני ילדים נפלאים וסבתא לארבעה נכדים מדהימים. בוגרת תואר ראשון במדעי החברה והרוח. עבדתי במשך שנים רבות כמנהלת לשכה בחברות תקשורת. בשמונה השנים האחרונות, התפתחתי ולמדתי לטפל במגוון כלים אנרגטיים ובעזרת... +עוד

אני בת 62, נשואה ואם לשני ילדים נפלאים וסבתא לארבעה נכדים מדהימים. בוגרת תואר ראשון במדעי החברה והרוח. עבדתי במשך שנים רבות כמנהלת לשכה בחברות תקשורת. בשמונה השנים האחרונות, התפתחתי ולמדתי לטפל במגוון כלים אנרגטיים ובעזרת תובנות וראייה חדשה. אני מאמינה גדולה ביכולת העצומה של האדם למצוא את התשובות והפתרונות לבעיותיו, בעזרת הכוונה והדרכה והכלים הנכונים לפתרון הטוב ביותר, אם רק ירצה בכך. אני פועלת מתוך תובנה שאנחנו יכולים להוביל כל שינוי שנרצה, שינוי שיוביל להתפתחות אישית שתעזור לנו לשדרג את חיינו. אני מאמינה שאוכל לעזור לאנשים להיות מאושרים ושמחים יותר. להוביל אותם להיות אנשים שמקבלים החלטות חשובות בחיים, אנשים שלוקחים אחריות על תהליכים, אנשים שעושים שינוי בחייהם ועולים לדרגת התפתחות גבוהה יותר.

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מדצמבר 2015

הפעם אני רוצה לדבר קצת על משברים במשפחה. למה דווקא על זה?

אחה”צ של שבת, אחרי סופ”ש משפחתי עם נכדיי המדהימים, לא במלון או צימר- פשוט ביחד. אתמול בארוחת ערב משותפת והיום בארוחת בוקר בפארק, והנה שחוזרים הביתה יש זמן קצת לשבת ולחשוב.

על מה לחשוב? על סיפורים ששומעים מסביב, על מריבות על כסף, מאבקים פנימיים ובקיצור משפחות בהן שוררות שנים של ויכוחים אינסופיים, מריבות, חיכוכים, אי הבנות, טינה במשפחה- כל כך מתיש, מעסיק את המחשבה ללא הרף, לא נותן מנוח.

בכל אחד מאיתנו פועלים כוחות שליליים, כל אחד מהצדדים תורם לאנרגיה השלילית, כמובן שכל צד בוחן את הסיטואציה מנקודת מבטו.

כשנזהה את החושך, נמצא את האור ונאיר את החלקים החשוכים, נגלה את מה שמפעיל אותנו להתנהג כך.

אז מה הפתרון למשברים המשפחתיים? איך אנחנו “יוצאים מהסיפור”?

 ברכה דיין

כמו שאני הבנתי בכמה וכמה הקשרים לפני כמה שנים, כאשר הכרתי ונחשפתי לתהליך חדש. אני היום מבינה ויודעת שהמצב משקף את הפנימיות שלנו, את היחסים שלנו עם עצמנו. אז בואו נסיר את החסימות, זה כבר לא משרת אותנו, זה רק יקדם אותנו בהתפתחות שלנו.

יתכן שנגלה שהטוב ביותר עבורנו זה לתפוס מרחק לתקופה מסוימת. לא פעם בחיינו, נגלה שהאנשים סביבנו כבר לא מתאימים לנו, לא משדרים על אותו תדר, לא נעים לנו בחברתם. אז כן, מותר לנו להחליט שהגיע הזמן להתרחק.

אני מאוד שמחה בחלקי, ומאושרת עם משפחתי, אבל גם מאוד קשובה לסביבתי. דבר נוסף שגורם לי אושר הוא ללא ספק האקסס בארס שנכנס לחיי ואני מודה על כך מדי יום, שעה ודקה ואשמח להיות לצדכם.

אז אם אתם מרגישים, שהתשובה שלכם לאיך היה עם המשפחה, או שלום אחיך וכאלה מתחברת עם מילות השיר: “דבש, הכל דבש
כל יום אני משקרת אותי מחדש …”

בואו ניפגש, זה יכול לשנות כמה שנים של סיפורי אגדות…

 ברכה דיין

באתר  ובפייסבוק

050-5213610

וגם הפעם אני רוצה לסיים בשיר, שהאמת מתקשר לפוסט של היום “הכל דבש – טל רביב, לחן: ארי גורלי”

embedded by Embedded Video

עוד מהבלוג של ברכה דיין

הכול מתרחב, הכול קורה!

“הקסם פועל – מאז שנחשפתי לשיטת אקסס בארס, שיטה כך פשוטה ויחד עם זאת כל כך מעצימה. חוויתי תהליך של קסם. נקודות המבט שלי השתנו,  דפוסי החשיבה העקשניים והמקובעים ביותר השתחררו- ממש תחושת שקט בראש. ה”דיסק” שמתנגן...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

חברות !

יש לנו חברים שהיו איתנו בגן, חברים מבית הספר, חברים שהכרנו בטיולים, שכנים שהופכים לחברים ויש חברים ממקום העבודה. חברים לעבודה מבלים כל יום כל היום ביחד. גם בלחץ, גם בהתלבטות, במשימות משותפות, גם בצחוק ושמחה, חולקים חוויות...

תצוגה מקדימה

זוגיות כשהיא טובה היא נפלאה ...

היי יקירי השבוע הייתה יום הולדתו של בן זוגי, בעלי, אב ילדיי ותאום נפשי האהוב. זוגיות כשהיא טובה, מתאימה, מחבקת, עוטפת, מקדמת, מפתחת היא דבר נפלא. אבל לצערי, לפעמים קורה...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה