הבלוג של ברכה דיין

accessbars

אני בת 62, נשואה ואם לשני ילדים נפלאים וסבתא לארבעה נכדים מדהימים. בוגרת תואר ראשון במדעי החברה והרוח. עבדתי במשך שנים רבות כמנהלת לשכה בחברות תקשורת. בשמונה השנים האחרונות, התפתחתי ולמדתי לטפל במגוון כלים אנרגטיים ובעזרת... +עוד

אני בת 62, נשואה ואם לשני ילדים נפלאים וסבתא לארבעה נכדים מדהימים. בוגרת תואר ראשון במדעי החברה והרוח. עבדתי במשך שנים רבות כמנהלת לשכה בחברות תקשורת. בשמונה השנים האחרונות, התפתחתי ולמדתי לטפל במגוון כלים אנרגטיים ובעזרת תובנות וראייה חדשה. אני מאמינה גדולה ביכולת העצומה של האדם למצוא את התשובות והפתרונות לבעיותיו, בעזרת הכוונה והדרכה והכלים הנכונים לפתרון הטוב ביותר, אם רק ירצה בכך. אני פועלת מתוך תובנה שאנחנו יכולים להוביל כל שינוי שנרצה, שינוי שיוביל להתפתחות אישית שתעזור לנו לשדרג את חיינו. אני מאמינה שאוכל לעזור לאנשים להיות מאושרים ושמחים יותר. להוביל אותם להיות אנשים שמקבלים החלטות חשובות בחיים, אנשים שלוקחים אחריות על תהליכים, אנשים שעושים שינוי בחייהם ועולים לדרגת התפתחות גבוהה יותר.

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מדצמבר 2015

“הקסם פועל – מאז שנחשפתי לשיטת אקסס בארס, שיטה כך פשוטה ויחד עם זאת כל כך מעצימה. חוויתי תהליך של קסם. נקודות המבט שלי השתנו,  דפוסי החשיבה העקשניים והמקובעים ביותר השתחררו- ממש תחושת שקט בראש. ה”דיסק” שמתנגן לנו שוב ושוב בראש: למה עשיתי? לא הייתי צריכה להגיב כך? למה לא הגבתי? זה מה שהייתי צריכה לעשות? לאט-לאט נרגע. קיימת תחושה אוורירית, תחושה של קלילות ושמחה, תחושה של שלימות. המטען האלקטרו מגנטי משתחרר.

עד כה, על פי מה שלימדו אותנו, ההחלטות התקבלו מתוך נקודות מבט לגבי מה אפשרי עבורנו בחיים ומה לא אפשרי. נקודות שהתבססו על ידע נוקשה יותר, ידע שמגביל אותנו, ידע שלא מאפשר קבלת החלטות בצורה חופשית ופתוחה. לאחר מספר חודשים של חוויית בארס, אני מרגישה תחושה של עוצמה, ההחלטות שלי מתקבלות בדרך הרבה יותר קלה ושלימה, מתוך בחירה חופשית שלי.

דברים פשוט קורים. אני מקבלת יותר פניות ממטופלים, מקבלת פניות להרצאות, מקבלת הצעות שאפילו לא חשבתי עליהן קודם. כל כך פשוט, כל כך קסום.”

הכול אפשרי!

וידוי אישי לכל מי שרוצה לדעת מה עברתי ב-8 השנים האחרונות

אז זה לא חדש שגיליתי עולם שונה קצת ממה שכולם רואים וחווים. אבל מה שאתם לא יודעים זה איך פתאום הכול קורה לי מהר יותר וקל יותר.

מצטטת את מה שאמרו לי האנשים שעזרתי להם בדרך:

  • “השתניתי! אני לא אותו בן אדם! הכול קורה לי! הכול נפתח לי!”
  • “התעורר בי הרצון לחיים! אומרים לי שרואים אצלי את האור בעיניים!
  • “איך לא ידעתי את זה קודם? איך הדברים קורים עכשיו כל כך בקלות, כל כך פשוט שזה לא ייאמן!”

בגלל שמי שנותן גם מקבל – אני רוצה להעלות אתכם על הנתיב המהיר. אם זה עבד על החברים הכי טובים שלי ובני משפחתי זה יעבוד גם עליכם. מבטיחה!

והאמת שפה יש לי עוד וידוי ….

גם אני לא האמנתי שיש כלים כאלה ושיטות שעושות את החיים יותר קלים, בגלל זה לקח לי 8 שנים להשתכנע, לבדוק, להבין והכי חשוב ליצור מתודיקה אחת מדויקת מכל מה שלקחתי ב-8 השנים האלה.

מעניין אתכם איך ייראה היום הראשון של החיים החדשים שלכם?

אני מחכה לשמוע מכם.

שיטת האקסס בארס ™(Access Bars) שיטת טיפול ומודעות – הטיפול מתבצע בעזרת מגע עדין ב-32 נקודות על הראש, ללא מאמץ ובקלות. התהליך משחרר מחסומים שעד כה לא אפשרו לנו ליצור את מה שרצינו. השיטה שיוצרת תודעה חדשה ופשוטה מאד ללמידה.

שיטת אקסס מלמדת בעזרת כלים נוספים, איך יוצרים בהירות, שקט במחשבות, נקודות מבט משתנות, שיפור ביצועי מחשבה ושחרור מחשבות תקועות לפתוח חסימות וליצור “שקט” מחשבתי, לאפשר לחלומות ורצונות שאפילו לא ידענו שאנחנו רוצים להגשים, “סיפורים” משתחררים והדברים פשוט קורים, תחושה של התחדשות, של שמחה שמתעצמת.

עוד מהבלוג של ברכה דיין

תצוגה מקדימה

חברות !

יש לנו חברים שהיו איתנו בגן, חברים מבית הספר, חברים שהכרנו בטיולים, שכנים שהופכים לחברים ויש חברים ממקום העבודה. חברים לעבודה מבלים כל יום כל היום ביחד. גם בלחץ, גם בהתלבטות, במשימות משותפות, גם בצחוק ושמחה, חולקים חוויות...

תצוגה מקדימה

זוגיות כשהיא טובה היא נפלאה ...

היי יקירי השבוע הייתה יום הולדתו של בן זוגי, בעלי, אב ילדיי ותאום נפשי האהוב. זוגיות כשהיא טובה, מתאימה, מחבקת, עוטפת, מקדמת, מפתחת היא דבר נפלא. אבל לצערי, לפעמים קורה...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

כשהכל בחוץ אפור וסגרירי ... מה עושים?

מה זה הדיכאון הזה? הכל אפור בחוץ, סגרירי, אפלולי, תחושה כבדה - מדכא ברמות!!! ממש אין חשק לצאת ליום הזה. בנוסף, פתאום באמצע החורף נוחת אובך שלא קשור בכלל. גם קר וגם מאובק? כל זה מציף רגשות חבויים, כאלה שאנחנו נוהגים להשאיר עמוק...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה