הבלוג של שבעה במיטה אחת

abed47

עד לפני שנה ישנתי לבד במיטה הזוגית, באלכסון. לפני כשנה הצטרפה אלי בת זוגי, אחריה הגיעו הכלב והחתולה. אחר כך היא נכנסה להריון ושלושה חודשים אחריה - נכנסתי אני להריון. אני נושאת תאומים. עכשיו אנחנו שבעה במיטה אחת. מיטה... +עוד

עד לפני שנה ישנתי לבד במיטה הזוגית, באלכסון. לפני כשנה הצטרפה אלי בת זוגי, אחריה הגיעו הכלב והחתולה. אחר כך היא נכנסה להריון ושלושה חודשים אחריה - נכנסתי אני להריון. אני נושאת תאומים. עכשיו אנחנו שבעה במיטה אחת. מיטה לשבעה! איך נערכים? איך מתמודדים? איך זה קורה שפתאום אחרי שבע שנים של ניסיונות מקבלים בבת אחת שלושה תינוקות? על כך אנסה לכתוב בבלוג.

עדכונים:

פוסטים: 36

החל ממרץ 2014

יום אחד זה קרה!

בתוך כל השנה הזו, אהובתי המשיכה לנסות להיכנס להריון באמצעות IVF.  הפריה חוץ גופית.

אני הפסקתי, והיא כל הזמן עודדה אותי להמשיך, אך לא הרגשתי מוכנה לכך.

אהובתי החליטה שהיא רוצה להביא ילד לעולם באמצעות שותף להורות. כאשר רק הכרנו, היא לא חשבה לשנות את הגישה כי עדיין לא היינו בטוחות בקשר. במהלך התקופה עלו כמה ספקות ותהיות והתלבטויות, אך בסופו של דבר החליטה להמשיך לפי התכנית, עם השותף שלה להורות, שיהיה אבא לילד.

לי זה הפריע רק במידה מסוימת. ידעתי שאני, בין אם אלד מתרומה או אם אאמץ ילד בבוא העת, לא יהיה לו אבא, ותהיתי אם נהיה לו שתינו אמהות, בגלל חוסר הסימטריה. אם הייתה יולדת ללא אב, כמו שרבות מחברותי עשו, היינו מתחלקות בהורות על הילדים, ואף היינו יכולות, מבחינה חוקית, לאמץ זו את ילדיה של זו.

אבל היא החליטה שהיא מעדיפה להמשיך עם בן הזוג להורות, ואני קיבלתי את החלטה כמובן. זה אומר שאני לא אוכל לאמץ את הילד שיוולד, והיא עצמה, כך נראה, לא בטוחה כי רוצה או יכולה להתחייב כי תאמץ את הילד שלי. כך ממשיכה התכנית שקבעתי מבראשית – להפריד את הזוגיות מההורות. אבל כמובן, שבתוך התא המשפחתי הכוונה היא להיות תא משפחתי אחד אוהב, שתי אמהות עם עזרה הדדית ומשק בית משותף.

זה לא קרה מייד ועברו כמה ניסיונות – אך לבסוף, זוגתי נקלטה! יום אחד אהובתי חזרה הביתה והודיעה “אני בהריון”!

השמחה הייתה רבה, אבל עמה גם הסקפטיות. שתינו עברנו הפלות בשבועות הראשונים להריון וניסינו לשמור על אופטימיות זהירה.

בשבועות הללו אהובתי המשיכה לתפקד כרגיל, בעבודתה החדשה יחסית ונסיונותיה לקדם את העסק החדש שלה ואיזו יוזמה חדשה, הלכנו לסדנה שבועית משותפת להגשמת מטרות ובתוך כל הטירוף הזה, היא חזרה כל ערב עייפה מאד. שבוע רדף שבוע, כל ערב נעצמות העיניים מוקדם ואנחנו מצליחות לדבר באמת רק בשעות הבוקר.

בדיקת דופק עברה בהצלחה ואבן נגולה מעל ליבנו, אבל התרגשות אמיתית התחלנו להרגיש רק לאחר סקירת המערכות המוקדמת, אליה הגענו כשלושה הורים גאים ונרגשים. בסקירה גילינו שתהייה לנו בת בכורה!

השבועות עוברים ויש התפתחות, משהו קורה שם בפנים! ההריון ממשיך, הבטן גדלה ו’יוגי’ – שם הבטן של העוברית – מתפתחת וגם מתחילה קצת לזוז.

היום אהובתי בשבוע 19.

כבר ממש בחצי הדרך!

‘יוגי’ אמורה לצאת לאוויר העולם בחודש יולי.

עוד מהבלוג של שבעה במיטה אחת

תצוגה מקדימה

איך אצליח לאהוב כל כך שלוש בבת אחת?

השבוע היינו בשאקטי. פסטיבל נשים שהתקיים בגבעת חביבה. מקום חביב, רגוע ומרגיע, עם אנרגיה טובה של חופש ונשיות וקרבה ותדר של אהבה באוויר. פגשנו שם חברה של אהובתי, חברה שילדה בן לפני ששה שבועות. אהובתי התנדבה לעשות לו...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

מבצע ששת הימים...הראשונים

יומה הראשון של הבכורה הצטמצם בלהגיח לאוויר העולם,  לבכות מעט, לנשום נשימות ראשונות, לפקוח עיניים גדולות, לנוח קצת על אמא המותשת, לנוח קצת בידיים של אבא, לעשות פוזות יפות למצלמה שלי, להמיס לבבות, להישקל ולהיות מובלת אחר...

תגובות

פורסם לפני 6 years

כשמבקשים -מקבלים דברים נפלאים!

אני לגמרי בדעה שאם צועקים - או לפחות מנסחים באופן ברור לעצמי ולסביבה שלי - את החלומות שלי, אז יש הרבה יותר סיכוי שהם באמת יתגשמו. זה אולי קצת מנוגד לכל מיני תפיסות של עין הרע, אבל אני לא מאמינה בעין הרע. אני מאמינה בעין...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה