רכילות השבוע: דייט בחשיכה

תינוקות, והרבה מהם, בליינד דייטים, פרמיירות, שכר מפתיע ומשחקים אולימפיים. אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי עשו לו את השבוע

02/08/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי הסנדלר הולך יחף: הרווק הנחשק ירון ברובינסקי נבחר להיות זה שידאג למצוא שידוכים לאחרים ולהנחות את תוכנית הריאליטי החדשה של הזכיינית רשת, שתקרא "דייט בחשיכה". אומרים שאהבה מגיעה ממקום לא צפוי, אז אולי הוא עוד עתיד למצוא שם מישהי שתעשה לו טוב... אמן.

ברובינסקי. פנוי. צילום: ענת מוסברג

.

הכי בייבי בום: שבוע אחרי שקרן פלס ונועם טור השתחררו מבית החולים עם בנם אורי, גם השחקנית ורד פלדמן הפכה לראשונה לאם כשהיא ילדה בת. עוד לידות שצפויות לנו בעתיד הן אילו של פבלו רוזנברג ואשתו מירי לוי שמצפים לתינוק משותף ראשון, וכן של רמי קליינשטיין וזוגתו אלכס שמצפים גם הם לילד משותף ראשון. כזכור, גם פבלו וגם קליינשטיין מבוגרים משמעותית מנשותיהם, ולשניהם יש שני ילדים מהנישואים הקודמים. שיהיה לכולם בהצלחה.

פלס, טור, הילד והפרחים. צילום: ענת מוסברג

.

הכי חוגגת אימהות: לפרמיירת הקומדיה החדשה של קשת, "יום האם", שבה מככבים קרן מור, דרור קרן ואורלי זילברשץ, הגיעו כל כוכבי הסדרה, היוצרת - דניאלה לונדון דקל (שכותבת טור ב"7 ימים", וכן הבת של ירון לונדון – שהגיע אף הוא, עם החבר והקולגה מוטי קירשנבאום), הבמאי רני סער וחברים מפורסמים רבים. צפו בתמונות.

קרן ומנשה. צילום: ענת מוסברג

.

הכי מקורבת: בר רפאלי שוהה בימים אלו בלונדון לצרכי עבודה, ממנה היא מספקת לנו תמונות לוהטות שלה. אבל אל דאגה, היא מוצאת גם זמן ליהנות. וב"ליהנות" אנחנו מתכוונים לעידוד חברים טובים - למשל את השחיין האולימפי מייקל פלפס, שאיתו היא הצטלמה לגיליון האחרון של "ספורט אילוסטרייטד". השבוע היא צפתה בפלפס שוחה את דרכו לשיא אולימפי נחשק לצד משפחתו. אבל לא רק הפלפסים ישבו איתה, היה שם גם אלוף העולם בסנואובורד, שון ווייט האמריקאי, שהשמועות על מערכת יחסים רומנטית בין השניים כבר נפוצו בעבר.

רפאלי, ווייט (הג'ינג'י) והפלפסים. צילום: Getty Images

.

הכי רוח ספורטיבית: ועוד ברוח המשחקים האולימפיים - היינו מצפים שסר פול מקרטני יקבל סכום הגון עבור השתתפותו בטקס פתיחת האולימפיאדה, אבל מסתבר שהמוזיקאי המוערך והאהוב הרוויח על הופעתו באירוע שנצפה בכל רחבי העולם סכום שעומד על... פאונד אחד בלבד! מעניין אם הוא שוקל לתרום את הסכום לצדקה...

מקרטני בטקס הפתיחה. צילום: Getty Images

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך