להתלבש כדי שיראו אותך

את לא צריכה בהכרח מחשוף ענק או חצאית קצרה כדי לבלוט. הצעה לפריטים שיש להם נוכחות שיעזרו לך להרכיב הופעה עם כריזמה

24/07/2012
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

התלבשת, את מסתכלת בראי ומשהו לא יושב לך לגמרי. כלומר, את ניראת נחמד אבל קצת..רגילה. לא היית מגדירה את ההופעה שלך היום כמיוחדת והיית רוצה לשדר קצת יותר כריזמה. אם זה לא אחד מאותם ימים בהם בא לך קצת להיעלם - אפשר לעשות את נכון בעזרת בחירת הבגדים.
..
דרך אחת היא להעיז עם צבעים. לבחור בצבעים ויטאליים, או בשילובים של צבעים שיוצרים ביחד אנרגיה. למשל ירוק דשא וצהוב לימון עדין, או ורוד וסגול או אדום וורוד.

ראי שתי כתבות קודמות בנושא: תודי שאת אוהבת ורוד ו- מי מפחדת מסגול?
..
דרך נוספת להרכיב הופעה שיש בה כריזמה ונוכחות היא לבחור בפריטים שיש בהם מהדרמה. פריטים שהם מיוחדים בזכת ההדפסים או הגזרה. שילוב של מכנסיים בגזרה צרה ופריט עליון שהוא קצת גדול - אובר סייז, מסמן שלובשת אותו אישה שמרגישה בנוח למשוך קצת תשומת לב. גם חצאית עם הרבה קפלים תעשה את העבודה.
..
הנה כמה דוגמאות למראות לבוש שמורכבים מפריטים של מיס לגוט, שהופכים את הלובשת לפחות שגרתית. לרוב זה בזכות פריט אחד עתיר בד, שעושה את ההופעה. כתבו לנו מה חשבתן על הכיוון.

..

עליונית המזכירה טלית - כמו שאל גדול שמנחים מעל בגדים צרים וקיצים לרגעים של מזגן מוגזם. חולצת הבטן כמובן לא הכרחית.
..

לחולצות עם פסים רחבים תמיד יש נוכחות. כשמוסיפים למעלה חלק עליון, שוב בגזרת אובר-סייז ובגוון עמוק, מקבלים מראה עם תנופה.
..

הסוד של שילוב הפריטים הזה: חצאית רבת קפלים באורך לא סטנדרטי. לא מקסי מלחכך קרוסליים ולא חצאית מידי-אורך ברכיים, אלא אורך קצת שונה ומיוחד. לפריט עליון צר מוסיפים צמיד רחב, טבעות גדולות וחגורה רחבה שמעיזה להשתלשל מטה. בקיץ מחליפים את הסריג בטי שירט. בסתיו - מצרפים מגפונים.
...

עוד דרך לייצר הופעה עם נוכחות - טי שירט עם הדפס גדול ומעניין, איבזור של תכשיטים גדולים - תליון, צמידים וטבעות וז'קט גדול ומרשים.
..

הז'קט גזור במראה מרופט במכוון, ולמכנסים יש גוון אדום, חי ומושך.
......

כל הפריטים בכתבה זו הם של מיס לגוט על חלקם יש כרגע הנחת סוף עונה. כתבות החנווית באתר החברה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה