מי מפחדת מחזיית פוש אפ?

סירבתי בתוקף ללבוש חזיית פוש-אפ בטענה שמדובר בזיוף. אבל אם לא נעים לראות גן סגור, לראות מחשוף ריק זה הרבה פחות נעים

07/05/2014
מיכל יפה קבלו עדכונים ממיכל
  • RSS

במסגרת החשבונות שאני מנהלת עם אלוהים (תודה על הרגליים הארוכות, אבל למה הן היו חייבות להסתיים בפלטפוס?), נושא החזה תמיד היה עניין בעייתי. מה לעשות שכשהאל הטוב חילק סנטימטרים להיקף החזה שכחו להודיע לי והגעתי רק בסוף, כשכבר לא נשאר כמעט כלום.

היום אני כבר נהנית מזה, במיוחד בימים עתירי הלחות של אוגוסט, אבל פעם זה היה מקור לתסכולים מתמשכים. הציצים מעולם לא ממש גדלו.

קניית חזיות, פעילות שהייתי עושה לעתים רחוקות וסתם מתוך נימוס, היתה בכלל עניין טראומתי. הייתי נכנסת לחנות בחשש גדול, והמוכרות תמיד הסתכלו עליי במבטים של "למה את מבזבזת את זמננו?". בגלל זה התחלתי ללכת רק לחנויות גדולות, כמו המשביר ודומיו, והייתי מנסה להתחבא שם כמה שיותר ולגרש כל ניסיון לעזרה.

..

מה מסתתר מאחורי וילון מס' 1?

בערך באמצע הניינטיז פרצו לחיינו בסערה חזיות הפוש-אפ, ופתאום כל השטוחות יכלו להציג ציצים עם נוכחות ולמלא מחשופים בכיף. כולן – חוץ ממני. אני סירבתי בתוקף ללבוש חזיית פוש-אפ בטענה שמדובר בזיוף שאין מאחוריו, או מתחתיו, שום דבר.

גם היה את העניין הזה של הסקס. אי אז, בימי רווקותי העליזים, תמיד היתה אופציה שיגיע הרגע שבו אצטרך להסיר את החזייה. ומה אז? איך אעמוד במבט האכזבה של הבחור שמולי לנוכח ההבדל התהומי שבין הלפני לאחרי?

אז פשוט נמנעתי. גם מחזיות פוש-אפ וגם ממחשופים עמוקים, והשלמתי עם העובדה שיש בגדים שלעולם לא אוכל ללבוש. בדיוק כמו שהשלמתי עם העובדה שלעולם לא אלך עם סטילטו (זוכרים את הפלטפוס שעלה במערכה הראשונה? הנה הוא שוב איתנו).

ריפוד מושחת

עד שלפני כמה חודשים עברתי מהפך. מבחורה שלוכית בטרנינג ונעלי ספורט הפכתי לסינדרלה מטופחת בשמלות מעוצבות, שמרגישה עירומה כשהיא יוצאת מהבית בלי לק על הציפורניים. ומה לעשות שהשמלות הכי יפות מגיעות עם מחשוף, שאין לי שום דרך למלא באופן טבעי. חשבתם שזה לא כל כך נעים לראות גן סגור? לראות מחשוף ריק זה הרבה פחות נעים.

נוסף לזה גם בן זוג מפרגן, שכבר מכיר אותי כמו שאני ומאוד אוהב שאני מתלבשת יפה. אז עשיתי על-החיים-ועל-המוות, נכנסתי למחלקת החזיות הקרובה לביתי ויצאתי עם מגוון מרשים של חזיות פוש-אפ (וזה אולי המקום לשלוח תחינה נרגשת לחברות החזיות: אנא, יצרו בבקשה יותר דגמי פוש-אפ לבעלות מידה A. הרי אנחנו זקוקות להן יותר מנשות ה-B וה-C שסתם רוצות להוציא לגברים את העיניים).

התוצאה, אני שמחה לבשר, מרשימה ביותר. לא שהחזה שלי נראה פתאום ענק, הוא עדיין קטן בהרבה מהממוצע גם עם הריפוד והכל, אבל עכשיו לפחות הוא נראה נורמלי. אני מסתובבת עם שמלות חושפניות בגאווה, הביטחון העצמי שלי עלה ורק לפעמים אני קצת מצטערת שזה לקח לי כל כך הרבה זמן.

צילום: Thinkstock
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך