רכילות השבוע: התינוקת של איגי ועתי

השלמת הכנסה, הריונות ולידות, הצעות נישואין וזוגות וותיקים וחדשים. אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי עשו לו את השבוע

12/07/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי ברוכים הבאים לעולם: קורטני קרדשיאן ילדה השבוע בת שזכתה להיקרא פנלופה סקוטלנד דיסיק. גם השורדת לשעבר ענבל גבריאלי ילדה תינוק, אח לבנה בן ה-5 מנישואיה לכדורגלן לירן שטראובר. אבל עם כל הכבוד, הלידה המקומית המרגשת באמת הייתה זו של איגי וקסמן שהביאה לעולם בת בכורה בדיוק ביום הולדתה ה-40. איגי ועתי חזרו לביתם מבית החולים עם בתם הקטנטנה שזכתה לשם לילי והמיסו את הלב של כולנו. שיהיה בהצלחה.

איגי, עתי והתינוקת לילי. צילום: ענת מוסברג

מחמחמח

הכי בקרוב מתחת לחופה: ומילדים נעשה רגרסיה לשלב אבולוציוני מוקדם יותר – אירוסין. השבוע התבשרנו על אירוסיה של נופר מור שקיבלה הצעת נישואין מבן זוגה, הספר אור אוחנה, ועל אירוסיה של דפנה שחר שקיבלה הצעה מהבויפרנד שלה, חבר הכנסת יובל צלנר. מעבר לים, מי שקיבלה טבעת יהלום גדולה הייתה סופיה וורגרה שציינה השבוע יום הולדת 40, ולכבוד המאורע התארסה לבן זוגה, איש העסקים ניק לויב. קולולולו!

נופר ואור. צילום: ענת מוסברג

מחמח

הכי בקרוב מתחת לחופה? טוב, אנחנו קצת מגזימים ואף אחד עדיין לא מדבר פה על חתונה, אבל גם מערכת יחסים יציבה זה לא משהו שיש להקל בו ראש. עדי הימלבלוי ועמוס תמם הוכיחו לעולם שהם עדיין ביחד, על אף כל השמועות, והגיעו צמודים לפרמיירת סדרה חדשה. באותו האירוע הציג גם שלום מיכאלשווילי לראווה את אהבתו החדשה שעונה לשם מורן לוי. צפו בכל התמונות.

עדי הימלבלוי ועמוס תמם. צילום: אתן ברנט

חלחל

הכי פפראצי: השבוע נתפסה בעדשת מצלמתנו שני כהן ההריונית, שבחודש השישי מנצלת את העובדה שהיא עדיין יכולה ועושה בעצמה קצת קניות. גם בוקי נאה נכנס לנו לראדאר, בזמן שתפסנו אותו מעביר את סיורו הנודע ברחובות תל-אביב. כנראה שהסכום שהוא קיבל על השתתפותו ב"הישרדות" לא מספיק לו על מנת שיוכל לנוח על זרי הדפנה.

בוקי נאה, באדיבות אתר Eonline.co.il

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה