רכילות השבוע: המשפט של מירי בוהדנה

קנסות כבדים, אשפוזים מלחיצים, הריונות משמחים, זוגות חדשים ופרשת גירושין גדולה אחת. אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי הכי עשו לו את השבוע

05/07/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי על טעויות צריך לשלם: מתברר שהחוק לא פוסח על הסלבס. השבוע הרשיע בית הדין האזורי לעבודה את מירי בוהדנה ובבו קובו בגין העסקה לא חוקית של עובדת זרה והטיל עליהם קנס בגובה 60 אלף שקלים. קמפיין אחד ובוהדנה מכסה על הקנס ועוד נשארת עם עודף.

בוהדנה וקובו. לא חוקיים. צילום: ענת מוסברג

.

הכי בייבי בום: בסוף השבוע הקודם הפתיעה אדל את העולם כשהודיעה למעריציה שהיא מצפה לילד ראשון עם בן זוגה סיימון קונקי. ולא רק היא – גם השחקנית קלייר דיינס בהריון ראשון מבעלה, וכאן, בביצה המקומית פיני טבגר מצפה לילד ראשון מבת זוגו בשנתיים האחרונות, סמדר הירש, ואילו ברי סחרוף מצפה לילד משותף ראשון עם בת זוגו עירית הנוקד. מרגש.

פיני וסמדר. מצפים. צילום: ענת מוסברג

.

הכי יאללה ביי: עוד בשורה מרעישה שנחתה עלינו בסופ"ש האחרון הייתה ההודעה על גירושיהם הצפויים של טום קרוז וקייטי הולמס. אחרי שכולם יצאו מהשוק, התחילו לדלוף סברות רבות באשר לסיבה שהובילה לפרידתם. במקביל, קייטי הולמס נתפסה בעדשות הפפראצי מטיילת להנאתה ברחובות ניו-יורק עם סורי הקטנה, בדיוק ביום ההולדת ה-50 של האב הננטש. אין ספק שיום העצמאות קיבל אצלה השנה משמעות מיוחדת.

הפפראצי אורבים מחוץ לדירתה החדשה של הולמס. צילום: Getty Images

.

הכי יוצאים לאור: אגם רודברג ובן זוגה בחודשים האחרונים, השחקן גל אמיתי, דפקו השבוע הופעה פומבית ראשונה והגיעו לפרמיירת הסרט הישראלי "יותר אטי מלב". להקרנה הגיעו גם יעל אבקסיס, ריקי בליך, יובל סמו, רון שחר ומיה קרמר ועוד... צפו בתמונות.

אגם וגל. הופעה פומבית. צילום: ענת מוסברג

.

הכי חמודה: ההריון עושה טוב לשני כהן. לא שהיא לא הייתה מתוקה אמיתית לפני, אבל כעת אין ספק שהיא אחת ההריוניות הקורנות והשמחות ביותר שידענו לאחרונה (מאיה בוסקילה, עימך הסליחה...). צפו בה ובסלבס נוספים בהקרנת הבכורה של התוכנית החדשה "הפרלמנט".

כהן ההריונית. מתוקה. צילום: ענת מוסברג

.

הכי החלמה מהירה: שניים ממפורסמי ארצנו אושפזו השבוע בבתי חולים – הראשונה הייתה אילנית לוי שאושפזה בבית החולים קפלן בשל שפעת קשה (היא כבר שוחררה לביתה ומצבה משתפר), ואילו השני הוא צביקה הדר, שעבר צנתור בלבו בבית החולים איכילוב. רפואה שלמה לכולם.

אילנית לוי בתקופה בריאה יותר. צילום: אלכס סלוכוב

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה