לא יראו שאת עם מייק אפ

המטרה: לעמוד גם באור חזק מבלי שיראו שמרחת מייק אפ. איך עושים את זה: המומחית נותנת ארבעה טיפים למריחה נכונה

27/06/2012
ג'ני פרנקו קבלו עדכונים מג'ני
  • RSS
» למרוח מייקאפ ולהיראות בלי

 

בגיל 20 בחורות ממקדות את ההשקעה שלהן באיפור, במשיחת קו דקיק של איליינר, במציאת הגוון הנכון של השפתון ובמריחה נכונה של הסומק, כדי שהוא יראה כמו הסמקה חיננית ולא כמו לחיים של ליצן.
..
עם השנים, מתמקדים המאמצים בנסיונות לשחזר את מראה העור החלק והגמיש שאיפיין את הגילאים הצעירים. לאט לאט מתבררת העובדה כי אחרי גיל מסוים אפשר להתגאות בעור חלק ומושלם רק אם מזייפים אחד כזה בעזרת מייק-אפ טוב.
..
זיוית יקיר, מנהלת תחום האיפור בקרליין, מסבירה איך אפשר בארבעה שלבים פשוטים ובשתי דקות של השקעה ליצור עור מושלם, בגוון אחיד וזוהר.
..

1. מריחה

מרחי נקודות של מייק-אפ בגודל גרגר אפונה בשני צידי המצח, במרכז האף, בשני צידי הלחיים ועל הסנטר. בעזרת האצבעות פזרי את הנקודות כלפי חוץ. המריחה מכיוון מרכז אל  קווי המתאר של הפנים - קו הלסת וקו השיער, גורמת לשכבת המייק-אפ להיות דקה יותר ולא יוצרת קווים ברורים של מריחה...

2. טישטוש

בעזרת ספוגית פשוטה או מברשת איפור טופפי על מרכז האף, על הקמטים או בכל מקום בו המייק-אפ בולט לעין, כדי לטשטש הצטברות של חומר, המדגישה קמטוטים. עברי עם הספוגית גם סביב קו הלסת ועד האוזניים כדי ליצור הטמעה מושלמת בין המייק-אפ על הפנים, לשאר האיזורים החשופים.
//


.

3. הסוואה

מרחי קונסילר בעזרת מברשת דקה, או השתמשי בקונסילר באריזת טוש, ישירות על פצעונים או להסוואת צללים כהים מתחת לעיניים. כדי ליצור אחידות מומלץ להשתמש בקונסילר נוזלי ולהטמיע אותו בטיפוף קל של האצבעות.

4. קיבוע

כדי לשמור על התוצאה המושלמת השתמשי במברשת פודרה רחבה ופודרה שקופה. טבלי את המברשת בפודרה, נערי שאריות ופדרי את מרכז הפנים בעדינות. הפודרה מקבעת את המייק-אפ ומונעת הברקה של אזור ה-T.

סיום: העור שלך ניראה אחיד וחלק. תהני

הציוד הנדרש: מייק-אפ נוזלי, קונסילר נוזלי, פודרה שקופה, מברשות איפור מותאמות לפודרה ולקונסילר, ספוגית איפור.
..


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה