רכילות השבוע: הסוד של אסתי ויומולדת לבר

המון המון ימי הולדת, חתונות שהיו וחתונות שיהיו ואיחול החלמה מהירה גדול גדול. אתר Eonline ליקט עבורכן את כל הדברים שהכי הכי עשו לו את השבוע

07/06/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי גדלנו בשנה: השבוע שחלף היה גדוש בימי הולדת ושמחות, בר רפאלי חגגה יום הולדת 27 במסיבת בריכה מפוארת בוילה של הוריה, אליה הגיעו אסי עזר, הראל סקעת ועידן רול, יעל גולדמן ואורי פפר ובעצם כל מי שאתם מעלים על דעתכם. גם יובל שרף הגיעה לגיל 27, אך בניגוד לרפאלי היא לא אירגנה לעצמה כלום, כי אם השאירה את העבודה לבעל שלומי שבן שהרים לה מסיבת הפתעה בבר תל אביבי, שגם אליה הגיעו חברים מפורסמים כקרן מור ומנשה נוי, אניה בוקשטיין ועוד. גם אביבית בר זוהר חגגה יום הולדת במסיבה גדולה, אליה הגיעו החברים מהוילה ההיא, שבינתיים קצת נשכחה מאיתנו... יום הולדת שמח לכולן!

יום הולדת ליובל. צילום ענת מוסברג

הכי מזל טוב! מארינה מקסימיליאן בלומין נישאה לבחיר ליבה, עמית קרני, והוציאה מהבית מוזיקאים כשלומי שבן ומוש בן ארי ומשתתפי "כוכב נולד" לדורותיה, שבאו לחגוג עימה. בסוף השבוע הזה עתידות לעמוד מתחת לחופה גם טלי שרון, שתינשא לבן זוגה ואבי ביתה אסף סלומון, וכן גם אסתי גינזבורג, שמרימה חתונה חשאית לבחיר ליבה, עדי קייזמן.

החתונה של מארינה. צילום ענת מוסברג

הכי Mazal Tov! דרו ברימור בת ה-37, שמצוייה בהריון ראשון, נישאה (בפעם השלישית בחייה!) לבן הזוג וויל קופלמן בטקס יהודי וכשר למהדרין. גם מיילי סיירוס, רק בת 19, הודיעה קבל עם ועדה שהיא בדרך לחופה עם החבר בשלוש השנים האחרונות, שחקן "משחקי הרעב" ליאם המסוורת'. שיהיה בהצלחה.

דרו ברימור מתחתנת בשלישית. צילום Getty Images

הכי מלחיץ: שריל קרואו הודיעה שנמצא בראשה גידול שפיר. היא אומנם מנסה לקחת את העניין בקלות, ומנהליה מסרו שהיא מרגישה טוב ושאין ממה לדאוג, אבל בכל זאת, קשה להישאר שלווים לנוכח הבשורה הזאת... שתהיה לה החלמה מלאה ומהירה, אמן!

אביבית חוגגת עם צבי. צילום שוקה כהן

לחדשות ולעידכונים נוספים, עיקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה