ללא מין

הדס בשן שוקלת את ההצעה של ח"כ ניסים זאב מש"ס, אבל מה היא אמורה לעשות אם לא סקס לפני החתונה?

22/05/2012
הדס בשן קבלו עדכונים מהדס
  • RSS
» מה ישפר לנו את היום? צילום: thinkstock

כששמעתי לראשונה על הצעת החוק של חבר הכנסת ניסים זאב מש"ס, לאסור קיום יחסי מין לפני החתונה  - אני חייבת להודות שחייכתי. כן, כן, ההצעה הזו בעיקר מדגימה את מצבנו הקשה במדינה דתית, פרימיטיבית ושוביניסטית;  אבל כרווקה בת 35 שחיה במפעל הנקניקים המכונה תל אביב, אני יודעת כמה דברים שזאב לא יודע. למעשה, חשבתי, בדרך עקמומית, חבר הכנסת זאב עשוי לעשות עמי חסד גדול בלי שהוא בכלל התכוון!

היות שהצלחתי להמלט מכל סוג של חתונה עד היום ושככל הנראה זה לא בשבילי-  מדובר במקרה שלי בהתנזרות טוטאלית עד להודעה חדשה. אבל זה לא בהכרח רע. הרבה אפשרויות טמונות כאן. לא עוד אסמסים שמפריעים לשינה אחרי השעה 11 בלילה, לא עוד מפגשים מאכזבים עם מאהבים אנוכיים, לא עוד חיפוש מוניות באמצע הלילה או לחילופין מישהו שנוחר לך על המיטה, לא עוד ריח קונדום תעשייתי הממלא את הבית. לא עוד תחושת אשמה אחרי שעשינו את זה מוקדם מדי, לא עוד תחושת פספוס אחרי שלא עשינו את זה בכלל. לא עוד התאהבויות סתמיות שרק אחריהן את מבינה שהייתה כאן כימיה פיזית ותו לא, ועליה בנית תלי תלים. בלי סקס יהיה לי יותר זמן לקרוא ספרים, להנות מקולנוע אירופאי איכותי, לבשל אוכל ממרכיבים טבעיים בלבד, להתנדב במרכזי סיוע לפליטים אריתראיים, ולהתעניין באמנות – מה באמת קורה בפצ'ה קוצ'ה הזה?

זה כמעט קוסם לי, באמת. אבל אם אני אהיה כנה עם עצמי, אגלה שבלי סקס, עוד כמה דברים יחסרו מחיי:

בלי סקס, יהיה לי הרבה פחות על מה לדבר. אני אוהבת לספר, לשמוע, לצחוק וללהג עם חברותיי על מעללינו, ואמנם לעיתים השיחות אלה טובות מהאקט עצמו – אבל היי, למה שאמנע מעצמי את מעט הנחת הזו? בתי הקפה יהפכו עבורי למקומות שקטים ונטולי צחקוקים והפגישות יתקצרו עד שיעלמו לחלוטין. עם חבריי ההומואים בכלל צפוי משבר ביחסים שעליו אני אפילו לא רוצה לחשוב.

בלי סקס, הייתי מכירה פחות אנשים. גברים, כלומר. הייתי ממשיכה לצאת לדייטים עם סוג הבחורים שמתאימים לי על הנייר – שאוהבים את המוזיקה שאני אוהבת ומצביעים למפלגה שאני מסכימה איתה; ומתעלמת מציוויו של הגוף שלעיתים שונה ממה שהשכל רוצה. הפיצול בין הגוף לראש מייסר בדרכו, אבל לפעמים הוא גם חושף אותך להרפתקאות חביבות ביותר.

בלי סקס, חופשות בחו"ל היו הרבה פחות מהנות, האביב היה הרבה פחות מרגש והעלילה של משחקי הכס הייתה הרבה יותר משעממת.

בלי סקס, שיקולי השופינג שלי היו פונקציונליים בלבד. אחשוב אם בגד הוא נוח, מחמם/מקרר וכמה הוא עולה -  אבל פחות אתעסק באיך הוא נופל על קימורי גופי ואיך הבד שלו גורם לי להרגיש. לא אכיר את התחושה הזו של לצאת מחנות עם כלי פיתוי חדש בשקית, ולשאול את עצמי מתי ואיך אשתמש בו. זה אמנם יהפוך את אקט הקנייה למהיר יותר, אבל הרבה פחות כיף.

בלי סקס, לא אהנה מהידיעה שכל יום יכול להשתנות ברגע אחד, להפוך מסתם יום רגיל לערב מרגש, ולהוביל לבוקר מלא בכוח ואנרגיות מחודשות.

אז כשאני שוקלת את כל הגורמים האלה ביחד, אין לי מנוס אלא לאמר: תודה, ח"כ זאב, אבל לא תודה. אני מעדיפה להישאר ככה, להנות מהחופש שיש לי לעשות שטויות, לצבור חויות, לחוות אכזבות, להגיע לשיאים, ליפול ולקום ולחזור וליפול. אתה יודע מה?  בוא נעשה עסק – אתה תפסיק להציע הצעות חוק מטומטמות, ואני מבטיחה שאם אמצא את המאהב המושלם שהוא גם חומר לחתונה  -  אתה תהיה הרב שלנו מתחת לחופה.

מתאים לך?
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה