הכוכבים של אושרי

עכשיו שדורון ג'מצ'י הודח, נשארו אושרי כהן, איתי שגב ובוקי נאה על תקן שרירי המחנה. הדר לוי עוקבת אחר הקולגות בהישרדות VIP, וחרדה לגורלו של שבט דאנג

06/05/2012
הדר לוי קבלו עדכונים מהדר
  • RSS

(בדרמטיות) מה יהיה עם מייקל? מה קרה למייקל? (בדרמטיות) מה שלומו של מייקל? חייבים לדעת מה עם מייקל? הפרק נפתח. שלום חברים, מייקל לא יגיע. אוקיי בואו נתחיל.

נפתח בדילמה. לזרוק את האי הישן לטובת חדש, או להישאר עם הישן ? מה שבטוח - תקשיבו לגבריאלי. לא בגלל שיש לה עצות טובות, פשוט בגלל שאין לכם ברירה. מגיעים למקום חדש, שמסתבר שהוא גרוע יותר מהישן. אין בו כלום, רק סיר ומצ'טה. כולם סובלים  ורק משה אוהב אותו. וואלק מה יש לך מהמקום החדש י'משה? "זה דוקא יפה", "זה בית לאורך זמן", "זה יותר טוב מהקודם". אתה חביב משה, אופטימי. נכון, זה בית. וטל פרידמן הלך רק לקנות סיגריות  וכבר חוזר.

הם מתגעגעים לתנאים הקודמים וכמובן לכוכב האמיתי של הישרדות - הברזנט. ברזנט זה  משהו שנמצא רק בהישרדות. מעולם לא ראיתי ברזנט, לא שמעתי על ברזנט, לא קניתי ברזנט. לא תשמעו בחיים מישהו אומר "איזה אחלה ברזנט – מאיפה קנית?", מ"עזרא ברזנטים בע"מ", כי אין דבר כזה "ברזנט". כמו שאין דבר כזה "שבט צופי רמת חן". ואם יש, אז קירות הם לא יודעים לבנות. המאייייייה.

משחקי הרעב

יום שישי. אין מה לאכול. איזה באסה, הם חשבו שיקבלו סיר חמין, ארוחת שישי פנסיון מלא. איזה עולם אכזר. שלושה ימים לא אכלו, והפנטזיות מתחילות ונגמרות בפיתה של אייל שני. מה עושים כשרעבים? מה שכל שחקן עושה, כמובן: מקטרים. אני רעב, אני רעב, אני רעב, אני רעבה , אני רעב. אנ יודעת שקשה בהישרדות אבל יש לי חדשות בשבילכם: גם לרווקה בתל אביב אין מה לאכול ביום שישי בערב. גם לה יש רק סיר ומצ'טה. מסתדרים.

בדיוק כמו ענבל גבריאלי שקמה על מנת להתבודד ו... הופה. בקתה. שק אורז. איש עם עבר מפוקפק. אח, המקריות של החיים זה משהו. גבריאלי טובה במשאים ומתנים, גם משום המקצוע שלה כעורכת דין, גם משום המקצוע הקודם כפוליטיקאית וגם משום חוסר ההבנה של המילה "משום". כחתולת רחוב ומורה לחינוך מיוחד היא מנהלת מו"מ קשוח עם בוקי: "זה אורז. אתה צריך. תן אש". ובוקי קונה. הוא לא שם בשביל האורז, אלא כדי לסגור חשבונות עם אבא שלה. ממש סצינה מתוך הסנדק 4. בוקי חוזר עם רבע שק, אגו מעוך וסחיטה באיומים. היה שווה.

"המשימה" או "אין יציבות בשואו ביז"

העניינים מתחילים להתחמם כשמגיעה המשימה - ומה היא דורשת? יציבות. יציבות היא הדבר הכי קשה לשחקנים, הרי זה המקצוע הכי הפכפך, הכי לא יציב. למשימה הזאת דרוש שחקן אמיץ שחרש במות- הנה  משה פרסטר במונולוג איש הפלדה שמציל את הנסיכה וירדוף אחרי הרעים ואחרי הצ'ק של שוטף פלוס 120. והנה אושרי משתמש בכישורי מחזות הזמר בחנוכה ונותן את מונולוג זורו "אני נשאר לבד להילחם את מלחמת השבט שלי". אופס. לא עבד הפעם.

שבט דאנג הפסיד במשימה ועכשיו חייבים להדיח מישהו. את מי? אם תשאלו את בוקי נאה ,אז את בוקי נאה. אותו בוקי מסתובב ומדבר, מחרבן ומדבר, משתפשף ומדבר. בוקי, חברים, רוצה רק דבר אחד: שיקשיבו לו. זה לא מעניין אותו מה ולמה. הסיבה שהוא ביקש מכולם שידיחו אותו לא הייתה בכלל שהוא רצה ללכת הביתה  - פשוט נגמר לו על מה לדבר. כמה כבר אפשר להגיד: "אני שמן עם שפשפת"? אפילו שבט ותיקי הצופים ברמת חן מכיר את זה בעל פה. מעניין מה הם עושים בשבט הזה - האם מסתובבים שם 30 בוקים נאים ומדברים לעצמם? קירות הם בטח לא יודעים לבנות.

ג'מצ'י- הסוף

הבעיה באייקונים היא שהם בני אדם. הולכים, נושמים, מדברים. כולנו גדלנו על ג'מצ'י, האיש שהציל אותנו בשניות המכריעות של כל משחק וניצח אותו  - אבל להציל את עצמו הפעם הוא לא היה מסוגל. כי מה לעשות  - זה שאתה שחקן כדורסל  מעולה זה אולי אומר שאתה תחרותי, זריז וממשומע, אבל זה לא אומר שאתה בן אדם לקחת אותו לאי בודד. עדיף כבר דיסק של שלמה ארצי. אבל אל לנו לשפוט את גמצ'י ואת התבטאויותיו המוזרות. הבן אדם מטר תשעים, האנשים האלה חיים בספירה אחרת, נושמים אוויר אחר, רואים הכל מזווית אחרת. "אתה הבנת את זה שלומי? אה, סליחה, אושרי. מי אתה, צעיר מקולקל שכמוך? אני 15 שנים הייתי קפטן נבחרת ישראל, 5 שנים מנהל קבוצה  ע"ש רלף קליין ו4 דקות כבר מקריא את הערך שלי בויקיפדיה. הבעיה שלי היא שאני זורק לאנשים את האמת". חבל, דורון, שאתה זורק אותה לשלוש.

אבל במשהו צדקת - הלוואי שאושרי היה יותר כמו שלומי. מבשל, דואג, ואולי קצת מדבר. אה, אין פה טקסט ללמוד. צריך לאלתר. באסה.

עתידות

נטלי דדון מסתמנת כהבטחה מהפכנית. הבחורה יצאה נגד ג'מצ'י הגדול, אבל עזבו את זה: היא בעיקר הוכיחה  לבוקי  שהיא יותר מקולב. מסתבר שיש אנשים שעבורם לגלות שגם בנות עם ביקיני יודעות לדבר זו תגלית.

איתי שגב עוד יהיה מנהיג. הרגע שבו חברי השבט לא ידעו את מי להדיח וכולם הביטו לאיתי שגב שיתן תשובה, הוא רגע הזהב. או שאולי בעצם הם בונים על הדמות שהוא המציא "דורון".

משימות פיזיות יטו את הכף לטובת טי-ניום. למה? כי לשבט דאנג נותרו הגברים האלה: אושרי כהן, איתי שגב ובוקי נאה. בהצלחה עם זה.

נשלח מהאיי פון שלי אתמול בלילה:

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה