אנחת סלב

האם מייקל לואיס קיבל התקף לב או שהוא רק רוצה לטהר את עברו הצבאי? ומי כבר יודע להבדיל בין אושרי לתורגי'? הדר לוי מלווה את הקולגות בהישרדות VIP

03/05/2012
הדר לוי קבלו עדכונים מהדר
  • RSS

תאילנד (נופים של ים), הארץ האקזוטית (עוד נופים של ים), מלאה בשרשרת הרים ו-400 שבטים אבודים (חילזון הולך ונופים של ים). ו.. הולד איט. באמת צריך להציג לצופה הישראלי את תאילנד? אולי נתחיל בלהציג לו את יוליה פלוטקין, איריס בראון ומה ההבדל בין אושרי כהן לאיתי תורג'מן?

16 כוכבים שלא נפגשו מעולם, רק שהוא יצא עם זאת וההוא שותף בדירה שלו ואלה היו ביחד ב"רוקדים עם כוכבים" - יוצאים למסע של רעב, מרפקים, תחרות, אינטרסים - וזה עוד לפני הצילומים, זה סתם בהשקה של "נעלי ציון" בקרית אונו. האמת שדי מרענן לראות על המסך סוף סוף  פרצופים מוכרים אבל אז מגיע הפתיח ואתה מגלה שאתה בעצם לא מכיר אף אחד. הורידו לכולם את שמות המשפחה וככה יהיה לנו מאוד קשה לזהות אותם. מי אלה "הראל", "ענבל" ו"מיכל"? הרי להיות מפורסם זה למתג את השם שלך, בראש ובראשונה: "הראלמויאל", "ענבלגבריאלי", "מייקלואיס", "אושריכהן". לא, "איתיתורג'מן". מה אמרנו ההבדל בינהם? מה זה משנה. המאיייההההה.

"הביצה"  או "איפה גיא?"

אנחנו על יאכטה. החיים הטובים, כמטאפורה לעולם הזוהר. אוכלים תותים, שותים שמפניה, שוחים בג'קוזי. נכון, כי ככה זה עולם הזוהר הישראלי. בטח, לא לשבת בארומה, לאכול חצי סנדביץ חביתה ולקרוא לפאפארצי שיעבור במקרה. זה לא פלא שהדימוי הרבה יותר יפה מהמקור, במיוחד בתאילנד מדינת החיקויים. ולפני שנספיק להגיד "אבי נשר מלהק לסרט חדש, מתי אודישנים?" כבר כולם משתכשכים להם בבוץ כדי לחפש פסלי חסינות. אנחנו במשימה ראשונה והביצה כמרקחה - כן, משחק המלים "ביצה "ו"ביצה"  זועק עד לצ'יקן קורנר בקופנגן. כולם חופרים, מנסים להציל את עצמם. לקבל פסל חסינות ולא את פסל ה"טסתי 11 שעות ועכשיו הביתה". משה פרסטר מוצא פסל ומקדיש אותו לילדים שלו "זה בשבילכם!!" - אחלה, גם אבא בבית היה יכול לעזור. הראל מויאל מוצא. בוקי נאה מוצא. ענת הראל מוצאת. פחות פסל, יותר מוצאת טיעון משפטי: "אני קראתי לעזאם ראשונה ואני תפסתי אותו ולכן זה הפסל שלי". עו"ד ציון אמיר, לטיפולך.

מצאנו פסלים. יופי. אבל רגע: "איפה גיא?", איפה גיא?". אי אפשר להתחיל בלי גיא. גיא לא פה ילדים, גיא כרגע עושה חזרות לפסדובלה . אולי אין גיא? אולי לא יהיה גיא? אבל רגע,  מה זה בשמיים ?זה ציפור? זה יוסי מיימן בורח? לא! מסוק! הנה, גיא מגיע! אך מה זה? לא! זה לא גיא. זו תיבה, שהאמת די מזכירה את גיא. משהו בחיוניות. בתוך התיבה  אולי יש את גיא? לא יש מכתב. אז מה עם גיא? קודם לקרוא: "בתחתית הסלם , יש צב ,בואו נלך. היום ועכשיו", או משהו כזה.

אין ברירה כולנו חייבים לצעוד לבד לעבר האי בלי המנחה. זה קשה, כי מה לעשות גם סלב צריכים מישהו שינהיג אותם. או לפחות יגיד בבטחון "שלום חברים, מה שלומכם?" . מעולם לא חיכו רבים כל כך למעט כל כך - אך אל דאגה, גיא יגיע. וכשהוא יגיע הוא יעשה מיד תיאום ציפיות: "אני אמנם מכיר אתכם אבל כאן אני המנחה ושלא יהיו דיבורים ורעש כי אז אני מיד מתקשר לבועז בן ציון הסוכן שלי, שהוא גם הסוכן של  כולכם!"

אבל לפני כל זה - הגענו לאי. אפשר לנוח, להתרווח ולצפות בבנות מחליפות לבגדי ים.

האכזבה

הרגע המרגש בדרך כלל בתוכנית ראשונה של הישרדות הוא רגע חשיפת בגדי הים. איכשהו כאן לא היה שום ריגוש. למה? לא יודעת. אולי זה בגלל שראינו את כולם כבר קודם רק בבגדי ים. נטלי דדון, הבכיפית האולטימטיבית  שפיזזה בביקני על במות ביפ, עושה את זה עכשיו בתאילנד. אנה ארונוב רוקדת כל ימי השנה בביגוד חושפני, יוליה היא דוגמנית.

אז במקום אפקט ההפתעה קיבלנו את מונולוג ה"מי יותר כוסית". היא כוסית, לא היא יותר כוסית, "אבל אני על תקן הכוסית", מצהירה דדון . אז תנו לי להרגיע אתכן, בנות: איתי תורג'מן הוא הכוסית של האי. תודה לאל שגם בוקי נאה כאן - כפי שהוא מעיד על עצמו, שמן, מקריח, מזיע עם שפשפת שאולי הוא לא "הנוף הטבעי בהישרדות" (ותודה למיכל זוארץ על האבחנה) אבל לפחות הוא היחיד שעבר מהפך. מכתב פלילם נרגן וכעוס הוא נראה כמו סתם אבא ענק אחרי מקלחת.

אני ? לוזר??

הלוזרים מעולם לא נראו כל כך טוב על המסך. איתי שגב המדהים (איתי הוא חבר) בתפקיד כוכב העבר ומשה פרסטר המתוק (משה הוא חבר) בתפקיד הנון-כוכב העבר רבים מי יותר לוזר. איתי תורג'מן שמתגלה כתורג'י, מצהיר שהוא לא יכול בלי פן; דורן ג'מצ'י לא מצליח לשלוף מהבוץ פסל חסינות וזה כל כך חינני עד שאפילו מייקל לואיס היה צריך להתעלף כדי לקבל קצת נקודות. ככה זה היום, אנחנו לא מחפשות גבר- גבר. תנו לנו להעביר את הלילות בנעימים, בבוקר אנחנו נסתדר לבד.

עתידות

צפויות לנו עוד שיחות עומק כמו השיחה הלילית של אנה ארונוב עם חברה הטוב מייקל לואיס: "העלת 2 קילו?", "לפני רוקדים? לא, זה היה אחרי רוקדים?", "אה, לא לפני רוקדים. אחרי, אחרי רוקדים". הם באמת נורא קרובים, רואים.

מיכל זוארץ עוד תגיד "ועכשיו קבלו את הקוסם רון פרסט". זו רק אני או שהיא תמיד נראית כאילו היא עדיין מנחה את "שישי עם מיכל", גם כשהיא מביטה למצלמה ומכריזה: "יש 14 פסלים ואנחנו 16 אנשים!"?

משה פרסטר הוא הרבה דברים אבל בעיקר רזה. משה, אם ככה התחלת לאן תגיע? אנחנו עוד צפויים לראות אותו נותן טסטמוניות למצלמה עם רק צוואר, יד ומעי גס. תכלס, מי צריך יותר.

ויוליה- היא תפתיע. אנשים אומרים מי זאת? סתם דוגמנית של חברת אופנה שתסתובב עם ביקיני. אבל אתם תראו  -לדעתי היא הביאה שני בגדי ים. זה הולך להיות טירוף.

אני לא יכולה לחכות ליום שבת...

לדעת האם זה באמת התקף לב או רק טיהור של העבר הצבאי של מייקל (מייקל הוא חבר).

לגלות האם הם יצליחו במשימת העגלה. אבל לפני כן, האם מישהו בכלל הבין את משימת העגלה? (הנה גלגל, פאזל, קורת עץ -  צאו לדרך!)

אם לשבטים קוראים עכשיו טינין (פופלאריות) ומעיחע (תהילה), אז  לשבט האיחוד יקראו פאד תאי (אטריות ביצים מוקפצות עם ירקות)?

נשלח מהאיי פון שלי אתמול בערב:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה