אישה, מי יטפל בך?

הקץ להתרוצצויות המתישות בין מרפאות החוץ, בחיפוש אחר מומחה. המרכז לבריאות האישה בליס פותח מערך הכולל 19 מרפאות ייחודיות, המיועדות לנשים בלבד

03/05/2012
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS
» טיפול מקיף, יסודי וקשוב, צילום Thinkstock

נשים הן צרכניות הבריאות העיקריות של המשפחה, בין שהן מטפלות בילדיהן, בהורים שלהן או בילד הגדול, כלומר בבעל. ואולם באופן פרדוקסלי, כשזה נוגע לבריאותן שלהן, נשים דווקא נוטות להזניח ולדחות. תמיד יש משהו אחר שתופס את תשומת הלב ודוחה את קביעת התור לרופא או שהמחשבה על חיפוש המומחה המתאים כל כך מתישה, שנשים נוטות לוותר ולשכוח.

משום כך, וכמובן כדי לסייע לנשים לקבל את הטיפול הנחוץ והטוב, החליטו במרכז לבריאות האישה בליס לאחד תחת קורת גג אחת לא פחות מ-19 מרפאות ייחודיות. כולן מיועדות לרווחתן של נשים, מגיל פוריות ועד גיל הזהב. את המרפאות מאיישת נבחרת מומחים מובילה, שתעניק את השירות והטיפול הטובים הטוב ביותר שאפשר לקבל, ברפואת נשים.

המרפאות במרכז לבריאות האישה בליס מנוהלות על ידי מומחים מתחומים שונים ברפואת נשים, בהתאם למעגלי החיים של האישה. המרפאות הייחודיות מעניקות מגוון שירותים, ייעוץ ומעקב צמוד, וזאת על מנת להבטיח טיפול מקיף, יסודי וקשוב.

המרפאות במרכז נחלקות לארבעה תחומים עיקריים:

  • תחום הגינקולוגיה: מרפאת נשים רב תחומית, מרפאה מייעצת, מרפאה להיסטרוסקופיה אבחנתית/טיפולית, יחידה לאורוגינקולגיה ורצפת אגן, יחידה לגינקולוגיה אונקולוגית, מרפאה טרום הרדמתית, מרפאה לגיל המעבר, מרפאה למחלות צוואר הרחם, טיפול מיני, מרפאת ייעוץ טרום ניתוחי, מרפאה יעודית לטיפול בשחלות פוליציסטיות.
  • תחום המיילדות: אבחון טרום לידתי, הריון בסיכון, סוכרת בהיריון,  מרפאה למניעת לידה מוקדמת, טיפול בכשל הריוני, מרפאה טרום ניתוחית, מרפאה טרטולוגית  לייעוץ תרופתי במהלך או לקראת ההיריון.
  • תחום הפריון: הפרייה חוץ גופית, המכון לחקר הפריות ובנק הזרע.
  • יחידה לאולטרה סאונד בגינקולוגיה ומיילדות: התמחות מיוחדת בטיפול במומים של העובר.
  • .

מלבד טיפול רפואית איכותי, בליס מתחייבים גם לשירות וליחס אישי, כך שהנשים הפונות למרפאות יוכלו לקבל מענה אישי לכל שאלותיהן ופניותיהן, בלי לחפש, לתהות ולהסתובב ולבזבז זמן יקר. המטרה: לאפשר למטופלות לקבל טיפול בראש שקט, מבלי להתעסק בכל הטופסולוגיה והבירוקרטיה האופיינית.

תמונה רפואית רחבה

לדברי ד"ר ישי לוין, מנהל המרכז לבריאות האישה, הביקור במרכז יעניק למטופלת חווית שירות חדשה שטרם נראתה כמוה בבתי החולים הציבוריים בישראל. "כל מבקרת במרכז תתקבל על ידי צוות מזכירות מיומן אשר ינחה אותה על זכויותיה, יעניק לה תיקייה מהודרת עם כל החומר ההסברתי והרפואי, ויפנה אותה למרפאה הרלוונטית. במרפאה היא תתקבל על ידי אחות שתעבור עימה על הבדיקות והטפסים ותלווה אותה לרופא המומחה. לאחר סיום הבדיקה הרפואית תקבל הנבדקת הסבר מפורט מהרופא ומהאחות על המשך הטיפול".

המרכז בליס מקדם תפישה חדשה לתחום בריאות האישה: לעתים, נשים פונות לרופא הנשים שלהן מתוך תחושה עמומה ולא תמיד ברורה שמשהו לא תקין. במלים אחרות: לא תמיד הן יודעות להצביע בודאות על הבעיה בגינה פנו, ולא תמיד הן בטוחות האם רופא הנשים הוא הכתובת הנכונה לבעיה או שיש צורך במומחה מתחום אחר, או האם תידרש להן חוות דעת נוספת. מבחינה זו, למרכז לבריאות האישה בליס יש יתרון עצום, והוא תפישה רפואית רחבה שבוחנת את כל התמונה, על כל היבטיה. למשל, במקרים מסוימים, יבקש הרופא המומחה חוות דעת נוספת ויפנה את המטופלת שלו למרפאה נוספת במרכז. בנוסף, נשים שמטופלות בליס יוכלו לקבל מענה לכל סוג התמחות, לקבל חוות דעת נוספת, בדיקה נוספת או לעבור בין המרפאות, באופן מהיר ופשוט.

כאמור, המרפאה משרתת נשים במעגלי החיים, מגיל פוריות ועד גיל הזהב. מתקבלות פונות מכל קופות החולים. כדי להתקבל המרפאה יש להצטייד ב בטופס 17 (טופס התחייבות כספית מקופת חולים). אפשר גם לשלם במזומן,  בהתאם לתעריף משרד הבריאות.

טלפון לזימון תורים- 03-6974000
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה