וידאו: איך להדביק מגן מסך

להגיע לירח? שטויות. לפענח את הגנום האנושי? קלי קלות. אבל נראה אתכם מדביקים כמו שצריך מגן מסך על הסלולרי שלכם. הנה סרטון שמסביר ומדגים

02/05/2012
מיכל יפה קבלו עדכונים ממיכל
  • RSS

רואים את הטלפון שבתמונה? זה הסלולרי שלי. קוראים לי מיכל ואני לא יודעת להדביק מגן מסך. עכשיו אתם אמורים להגיד שאתם אוהבים אותי, אבל מה זה עוזר לי כשככה נראה מסך הסלולרי שלי?

אם להמשיך את קו קבוצת התמיכה, אגב, אני עכשיו לגמרי בשלב ההשלמה. הבועות האלה (בועות? הצחקתי אותי. מדובר באגמים) כבר מזמן שקופות לי ואני מצליחה להתעלם מקיומן.

אבל לא נעים, אנשים מדברים מאחורי גבי ומסתכלים עליי במבטים השמורים למוכי גורל. אם היו לי ילדים אני בטוחה שהאמהות של החברים שלהם לא היו מרשות להם לבוא לשחק עם הילדים שלי, כי איך אפשר לסמוך על מישהי ברמת תפקוד כל כך ירודה.

אז החלטתי לעשות מעשה וללמוד אחת ולתמיד את אמנות הדבקת מגן המסך, ובתור התחלה מצאתי את הסרטון הזה. צפיתי בו בעיון, ובמקביל הזמנתי עוד 4 מגיני מסך חדשים (על כל צרה שלא תבוא), ואני מבטיחה לעדכן בהתפתחויות.

.

אחרית דבר:

להלן הטלפון שלי אחרי שהדבקתי עליו מגן חדש על פי ההוראות שבסרטון. את הבועית הקטנה שלמעלה השארתי לזכר חורבן בית המקדש וכדי שתאמינו שבאמת יש שם מגן ולא רימיתי ופשוט הורדתי את הקודם.

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה