לאלף נמרה

גלעד ינאי מסביר לנו איך להצטיין בסקס. רגע, לפני שתתעצבנו: מותר לו לתת לנו הוראות, הוא בסך הכל החבר ההומו

02/04/2012
גלעד ינאי קבלו עדכונים מגלעד
  • RSS
» גלעד אמר למשוך לך בשיער (Thinkstock)

הזמנים השתנו. פעם גברים הסתפקו במועט ונכנסו למיטה עם כל אישה רק כדי לספר לחבר'ה שהם "השיגו קצת". גברים לא שאלו יותר מדי שאלות, רק טפחו לגבר-גבר על השכם ואמרו מברוק. בעידן שבו גברים מתגאים במטרוסקסואליות הם לא מסתפקים בזוג שדיים ארעי, יש להם דרישות גבוהות יותר. כאן אני נכנס לתמונה.

זה לא רק המראה שמשנה להם, הם כבר לא יסתפקו בכל אחת. יש לגברים דרישות גבוהות גם במיטה. ממש כמוכן, גברים הפכו למשהו שקשה לתחזק. המבחר בחוץ גדול, וברור שאיפשהו מסתובבת הבחורה שעושה דברים שאת לא מוכנה לעשות. לצערכן, גם הגברים שלכן מודעים לזה ומישהו צריך לספק את הסחורה.

תאשימו את האינטרנט עם סרטי הפורנו, תאשימו את עצמכן שרציתן שהגברים ידברו יותר. אז הם מדברים. ומשווים. עכשיו אתן צריכות לחיות עם התוצאה. וכשאני אומר אתן, אני מתכוון אלי, כי אתן מתייעצות איתי על איך לשמור על העניין של הגבר שלכן במיטה. אחרי הכל, אני גבר ויודע מה גברים אוהבים שיעשו להם.

הבעיה היא שרוב הדברים שגייז אוהבים לעשות במיטה, אף סטרייט לא יעז לעשות, לכן התרומה שלי ליידע שלכן מועטה, אבל גם איתה אפשר לעבוד. והנה הטיפ הראשון – גברים הם לא פס יצור. כל אחד מהם אוהב משהו אחר. אין דרך אחת נכונה לענג גבר ואין דרך לדעת מראש מה הגבר שעכשיו את איתו רוצה לעשות. כמה פעמים באמצע הסקס חלפה במוח שלכן המחשבה של לקום וללכת? אפילו במחיר של להשאיר את התחתונים מאחור, כי רק אלוהים יודע לאן הם עפו כשעוד חשבתן שהסקס יכול להיות טוב. אבל אז, עוד בהתחלה, גילתן שהגבר הזה אוהב דברים שהשתיקה יפה להן, ולרוב אתן שותקות.

וזה הטיפ השני שלי – תדברו. אל תתביישו לתאם ציפיות כבר בהתחלה. לא צריך לערוך השוואות ולהוציא דף ועט בשביל זה. התשדלו להתמקד בחיובי: במה אתן רוצות להשתתף, במקום מה אתן לא מה אתן מוכנות לעשות. מביך מעט, אבל יש לזה יתרונות. אחת מהן היא האורגזמה. כנראה שזה היתרון הכי גדול בנושא הזה. גם בסקס יש משחקי כוח ולרוב הכוח נמצא אצל הנשים. לא הכוח הפיזי, אבל הכוח הפסיכולוגי שלכן מההתחלה. חבל שאתן לא יודעות שאת האגו של הגברים אפשר לשבור בקלות במיטה, ולאלף אותם ממש כמו סוסים או כלבים. תנסו את זה, מדי פעם זה נחמד, רק אל תגרמו לו לבכות. זה כבר לא סקסי.

יש שאלה אחת שחוזרת על עצמה באופן סדיר בשיחות הסקס שיש לי עם חברותי, והיא קשורה למציצות. אני לא מתכוון להעביר סדנאות בתחום, רק דבר אחד אפשר להגיד בפה מלא – תלמדו לאהוב את זה. גברים יודעים מתי אתן מעמידות פנים ואין דבר שפוגם בהנאה כשמרגישים שעושים את זה בכאילו. מציצה עושים באהבה או שלא עושים בכלל. ואם אתן לא עושות את זה, אל תתפלאו שתישארו לבד. אני לא מצדיק את הגברים שזורקים בנות שלא עושות את זה, אני אומר שככה זה עובד. וכדי שלא תצאו מהפוסט הזה בידיים ריקות, תשתמשו בלשון שלכן. זהו, עד כאן בתחום האוראלי.

הטיפ האחרון שלי בתחום הזה מגיע רק מניסיון אישי, עבורי זה עובד. מצאתי שעם כל הכבוד למראה וגודל, הדבר שעובד הכי טוב כשנכנסים למיטה הוא היכולת להיות קשוב לצרכים ולרצונות של הצד השני. היכולת להרגיש מה עושה טוב לפרטנר המיני, בין אם זה בן זוג או סטוץ חד פעמי, מעצים את ההנאה. העניין הוא לא רק לקבל אלא היכולת לדעת מה לתת. אם תעשו את זה כמו שצריך, שום סטוץ לא יהיה חד פעמי. הם תמיד ירצו לחזור, ובשלב הזה אתן יכולת לאלף אותם.

שיעורים באילוף גברים תמצאו במתנ"ס הקרוב למקום מגוריכן.

>> לכל הטורים של גלעד ינאי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה