רכילות השבוע: אביב הגיע, אביבית הלכה

פליטי ריאליטי, הריונות בשרשרת, שקי קמח ומעילי פרווה, וגם הרבה הרבה קוקאין. אתר Eonline ליקט עבורכן את כל הדברים שהכי עשו לו את השבוע

29/03/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי יצאה בסטייל: שנייה לפני גמר "האח הגדול", אביבית בר זוהר יצאה השבוע מהווילה, כמודחת האחרונה בהחלט של העונה. באסה לה. אבל אל דאגה, מי אם לא אביבית יודעת לצאת בסטייל, על שלל תוספות השיער שלה והריסים המלאכותיים. ישר לקמפיין!

>> מה נונה ד. חשבה על ההדחה של אביבית?

אביבית, הריסים והתוספות. צילום: Eonline

.

הכי דרמטי: יובל דיין הפתיעה את כולנו בשידור חי וביקשה לפרוש מ-The Voice ישראל. אחרי תאוריות קונספירציה שלא היו מביישות אף שערוריה פוליטית-עולמית, החליטו ברשת להחזיר את הכסף שהושקע בהצבעות הצופים עבורה באותה התוכנית. נו מילא. אנחנו בטוחים שעוד נשמע ממנה בעתיד.

>> ומה הדס בשן חשבה על הפרישה של יובל דיין?

דיין וידידה. צילום: טל גבעוני

.

הכי לא נעים: קים קרדשיאן הותקפה במהלך אירוע על ידי בחורה שהטיחה בה שק שלם של קמח. בהחלט לא נעים. אחרי בירור עלה כי אותה תוקפת הייתה בעבר פעילה מרכזית בארגון PETA הלוחם למען זכויות בעלי החיים, והיא תקפה את קים בעקבות חיבתה של הכוכבת ללבישת מעילי פרווה. דווקא אחותה, קלואי קרדשיאן, ידועה בעמדתה המוצקה נגד המנהג הזה, ואף משמשת כדוברת של הארגון. אבל לא עוד. קלואי התעצבנה על הדרך שבה תקפו את אחותה, והחליטה לנתק את קשריה עם PETA. דם סמיך מפרווה.

קים וקלואי קרדשיאנן. הכי סיסטרהוד. צילום: Getty Images

.

הכי בייבי בום: הילארי דאף בת ה-24 ילדה בן והפכה, לראשונה בחייה, לאם. במקביל, טורי ספלינג, שרק לפני חמישה חודשים הביאה לעולם את הצאצא השלישי שלה ושל בעלה, הודיעה שהיא כבר מצוייה בהריון רביעי. זריזה. אין ספק שזו שעתן של הכוכבות ההריוניות.

דאף. וואלה, מזל טוב. צילום: Getty Images

.

הכי לא מפתיע: דו"ח הנתיחה שלאחר המוות שנעשה בוויטני יוסטון מצביע בדיוק על מה שחשבנו – הכוכבת מתה ממנה קטלנית של קוקאין, שגרמה לאירוע בלבה ולתאונת טביעה מצערת. מסקנה: לא לשלב קוקאין עם אמבטיה. או עם כל דבר אחר.

קברה של יוסטון. אל תנסו את זה בבית. צילום: Getty Images

.

הכי איחוד מרגש: רגע לפני הגמר של "האח הגדול", התאחדו השבוע פיינליסטית העונה הקודמת, נופר מור, וזוכה העונה, ג'קי מנחם, במהלך השקת סניף למוצרי טיפוח שבו שותפה הגברת מור. למקום הגיעו שלל פליטי האח לדורותיו – צפו בתמונות.

ג'קי ונופר. לזכר הימים ההם. צילום: ברק פכטר

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עיקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך