ער?

לראשונה בחייה, עופרי ארבל מצאה את עצמה רודפת אחרי סקס כמו גבר. ואז היא גילתה שממש לא קל להם, המסכנים

25/03/2012
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
  • RSS
» איך אתם עושים את זה? ארבל

הייתי פעם אצל מדיום או מתקשרת או משהו כזה שאמרה לי שאם לנשמה שלי הייתה זכות בחירה, היא הייתה בוחרת להיות גבר. די התחברתי לזה, כי לא מעט פעמים אני מוצאת את עצמי חושבת כמו גבר. אני חושבת שבעגה המקצועית קוראים לזה נקבת אלפא. לפעמים אני חושבת לעצמי איך זה היה אם הייתי גבר ותמיד אני מגיעה למסקנה שהכול היה יותר קל חוץ מהאופציה לסקס.

אוהדי "סיינפלד" שכמוני בטח זוכרים את הפרק בו איליין נהיית טיפשה כתוצאה מחוסר בסקס ואילו ג'ורג' נהייה חכם מאותה סיבה בדיוק. ג'רי מסביר לאיליין שמכיוון שלנשים סקס הוא תמיד אופציה - אז ברגע שהוא לא אופציה, הוא פוגע להן באינטיליגנציה. זה נכון כמעט תמיד.
השבוע נוכחתי לגלות לדאבוני הרב שלכל כלל יש סטייה. אבא שלי לימד אותי את זה בהקשר לשיווק, אבל זה נכון בכל מצב. לתומי חשבתי שמכיוון שאני אישה, חוסר סקס זה בכלל לא אופציה וברגע שאקיש באצבועותיי, או יותר נכון, אשתמש בהן לסמס, הבעיה שלי תיעלם כלא הייתה. מעולם לא סימסתי למישהו אם הוא ער, או מה הוא עושה הערב, אבל כמו שאומרים בשייטת: כשהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים; והחלטתי לצאת גבר גבר.

מהר מאוד הגעתי למסקנה שלהיות גבר זה ממש לא משהו. קודם כל הייתי צריכה לחשוב למי אני מסמסת. האם אני שמה את כל הביצים שלי בסל אחד, או מפזרת אותם בכמה בתקווה שמשהו יפגע? אחרי שהגעתי למסקנה שאני צריכה להשאיר את האופציות שלי פתוחות, ניסיתי לחשוב על ניסוח מתאים. ישר ולעניין נראה לי בוטה מידי, אך יחד עם זאת אני צריכה להיות מאוד ברורה מהי המטרה, שמישהו לא יחשוב במקרה שאני מעוניינת ללכת לדרינק או לאיזו ארוחת ערב. גם כאן החלטתי להשתמש בכמה ניסוחים, בתקווה שמשהו יתפוס. עכשיו מגיע הקטע הקשה: לחכות לתשובה. כמובן שהיו לי העדפות למי שיענה, אבל במדבר כל קוץ הוא פרח, אז החלטתי לא להיות בררנית. לתומי או לשחצנותי, תלוי איך מסתכלים על זה, הייתי בטוחה שאני אקבל תשובות לפני שאספיק להתיישב ולהתחרט וכאן קיבלתי שיעור מאוד חשוב במה זה להיות גבר. שוב, זה ממש לא משהו.

למזלי, אני גם בודהיסטית וגם מלאה בדמיון, אז ראשית, לא נתתי לאגו שלי להרים את הראש ושנית, הסברתי את עצם העיכוב בכמה סיבות: הלם, התרגשות, נסיעה לחו"ל וכו'.

לאחר כשעה ארוכה מאוד מאוד קיבלתי את התשובה הראשונה ממספר 2 בהעדפות שלי. זו הייתה תשובה שנונה ומתחכמת וכפי שציינתי, הייתי בשלב שאני כל כך טיפשה, שלא היה לי מושג מה לענות על זה, אז החלטתי ללכת על קטע ישיר ופשוט ושאלתי אם הוא מגיע או לא. הייתה לו מסיבה, אז הוא היה יכול להגיע או ממש מאוחר, או מחר. לא הייתי בקטע של סבלנות או לחכות, אז הודעתי לו שלא מתאים. עדיין הייתי בקטע שאנן שיגיעו אופציות הרבה יותר אטרקטיביות.

לאחר כרבע שעה קיבלתי תשובה שניה ממספר 3. "מה קרה שנזכרת בי?" יענו, ריגשי. המצאתי איזה משהו שישמע אמין, אבל הוא לא קנה את זה, יענו, נהיה כוסית. ניסיתי לעשות דאמאג' קונטרול וסימסתי משהו מתחנף ומשעשע, אבל הוא גם כוסית וגם ריגשי, אז זה לא עזר. פה כבר התחלתי להיכנס ללחץ קל, אז בלעתי את הרוק ונתתי נסיון אחרון והזכרתי לו משהו ממש ממש טוב, אבל זה היה כבר מאוחר מידי. הוא כבר נעלב. איבדתי עניין באותו הרגע.

אחרי שלוש (!) שעות מספר 1 שלי החליט לענות. הוא היה מאוד מופתע לשמוע ממני. לקח לי שתי דקות לברר אם זה מופתע טוב וכשהבנתי שכן, החלטתי לגשת לעניין ולקרוא לילד בשמו. לקח לו חמש דקות לעכל את העניין ולספר לי שהוא יוצא עם מישהי כבר חודש ושהוא קבע איתה להיום, אבל אפשר מחר.

קיללתי אותו בלב איזה עשר דקות, עד שנזכרתי שאני בודהיסטית ואסור לי לקלל, גם לא בלב.

אחרי שהבנתי ששום דבר לא יצא לי מאף אחד, ניסיתי לחשוב לעצמי על משהו אחר, אבל לא הצלחתי, כי עדיין הייתי טיפשה מאוד. הדבר היחיד שהצלחתי לחשוב עליו, זה למה דבר שאמור להיות כל כך פשוט, הפך לכל כך מורכב וציינתי לעצמי לכתוב משהו לכל הגברים וגם משהו לכל הנשים. אז הנה מה שרציתי לכתוב: גברים, אני מורידה בפניכם את הכובע. אם זה מה שאתם צריכים לעבור כל פעם שעומד לכם, אני לא ממש מבינה איך עדיין עומד לכם ונשים יקרות, גלו חמלה, זה באמת לא פשוט להיות גבר כשעומד לך.

אגב, עלה לי רעיון גאוני איך לפתור את כל הבעיה, אז אם מישהו מכם בקטע של סטארט אפ, נא ליצור איתי קשר, יש מצב גם לעשות מיליונים וגם לזכות בפרס נובל לשלום. עד כדי כך.

>> לטורים הקודמים של עופרי ארבל
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה