מהמם ואורגני

עברנו הלאה מקולקציית מארני. הקולקציה הבאה שתנחת בארץ היא מתחשבת בסביבה ונשית במיוחד. אלישבע כספי עם הפרטים

25/03/2012
אלישבע כספי קבלו עדכונים מאלישבע
  • RSS
» ההשקה העולמית ב-12.4

רשת H&M בהחלט לא שוקטת על שמריה. רק סיימו שם עם השקת הקולקציה המופלאה של מארני, שנחטפה אגב מהמדפים ולא נותר לה כמעט זכר, וכבר הם עוברים לפרויקט האטרקטיבי הבא. קולקציה שכולה מודעות אקולוגית והכרה בהכרח השמירה על איכות הסביבה, קולקציה שהיא "אקו – פרנדלי" (eco-friendly) כלומר עשויה ממרכיבים אורגניים, של כותנה אורגנית, קנווס ופוליאסטר (רחמנא לצלן!) אבל ממוחזר.

זו לא הפעם הראשונה שב - H&M יוצאים עם קולקציה כזאת, אבל הפעם בנוסף לבגדי קז'ואל קיציים ויום- יומיים, יש כאן קולקציה אקסקלוסיבית נוספת, שהיא גם המעניינת והנחשקת יותר, של בגדי ערב (exclusive consscious Collection) - בעיקר שמלות טרנדיות וזוהרות לאירועים ומסיבות.

צבעוניות עזה ונועזת והשפעות טרנדיות רבות מאופנת הקיץ ניכרות בקולקציה, אך האזכור לכל טרנד מגיע בדגם אחד או שניים בלבד ובמינונים מאופקים, שיוצרים מגוון אשר יענה בוודאי לטעמים שונים.

שימוש בהדפסים פרחוניים ודוגמאות של פרחי בד הרקומים כעיטור מעל השמלה, דוגמת אורגמי יפני בשמלה ארוכה בצבע נייר, חליפת מכנסי שורטס קצרים עם בלייזר מחויט - טרנד נוסף שיככב הקיץ - כאמור טעימות טרנדיות של כמה וכמה מלהיטי הקיץ, וניכר שנעשה ניסיון לפנות לקשת טעמים רחבה, על אף שהקולקציה לא גדולה.

השקת הקולקציה העולמית, גם של בגדי הערב וגם של קו בגדי הקז'ואל תהיה ב- 12.4, ואף שבשבילנו זה כבר יהיה אחרי ליל הסדר ובשמלה לערב החג לא נוכל להתחדש, עדין כל אירועי החתונות של הקיץ לפנינו (שתצביע מי שאין לה לפחות אירוע אחד הקיץ).

הקולקציה אומנם עוד לא הגיעה לחנויות, אך היא כבר מסתמנת כלהיט בקרב סלברטיז, שמקבלים כמובן זכות ראשונים זמן רב מראש. מישל וויליאמס (שהסטייליסטית המלבישה אותה קייט יאנג, קיבלה לאחרונה את המקום הראשון כסטייליסטית המשפיעה ביותר, בסקר השנתי שמפרסם "הוליווד ריפורטר" בכל שנה אחרי עונת הטכסים), לבשה שמלה בשחור – לבן שנתפרה במיוחד בשבילה לטקס פרסי הבאפטה בלונדון, אמנדה סייפריד לבשה את חליפת השורטס הכחולה בפרמיירה של סרטה החדש, וגם ויולה דייויס ("העזרה") וכריסטיאן דייויס ("סקס והעיר הגדולה") נצפו לובשות דגמים מהקולקציה באירועים שונים.

קולקציית הערב (ה- (exclusive conscious) תושק בקניון עזריאלי בלבד, שאר בגדי הקולקציה יגיעו לכל חנויות הרשת.

טווח מחירים של קולקציית הערב :
שמלות קצרות: 349-399 ש"ח
שמלות ארוכות: 1199-1799 ש"ח

מישל וויליאמס ואמנדה סייפריד בבגדים מהקולקציה

צילומי הקולקציה: קספר קספרצ'יק (באדיבות H&M )

מתוך הבלוג של אלישבע כספיתגיות: ,

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך