רכילות השבוע: בר רפאלי מתגייסת למוסד

חיסולים, פוטושופ לפנים, תת-משקל, צעדי ריקוד וקינוח מעורר תיאבון. אתר Eonline ליקט עבורכן את כל הדברים שהכי עשו לו את השבוע

22/03/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי אקשן: לסרט חדש, שיגולל את פרשת החיסול של בכיר החמאס מחמוד אל מבחוח, לוהקו שי אביבי, מנשה נוי, ששון גבאי, ישראל קטורזה, ריימונד אמסלם, לימור גולדשטיין, עמוס תמם, לירון לבו, עמי סמולרצ'יק ו... בר רפאלי. המוסד מעולם לא היה אטרקטיבי יותר.

רפאלי. הדוגמנות היא רק סיפור כיסוי. צילום: ענת מוסברג

.

הכי מזל טוב: טלי מורנו ואייל קיציס הפכו להורים לבן קטן, ואסי ישראלוף ואשתו הרחיבו את הקן המשפחתי, והביאו השבוע לעולם אחות קטנה לבנם גידי, בן השנה וחצי. אגב, גם הכוכבות מעבר לים מתרבות: ריס וויתרספון מצוייה בימים אלו בהריון שלישי (וראשון מבעלה הנוכחי), והדוגמנית אדריאנה לימה מצפה לילד שני.

הישראלופים רגע לפני. צילום: ג'קי יעקב

.

הכי מרוטשת: דמי מור מככבת בקמפיין החדש של חברת הקוסמטיקה הלנה רובינשטיין, שבו היא נראית רעננה, נטולת קמטים וחסרת דאגות, או במילים אחרות – כל מה שהיא לא. מישהו בהחלט הגזים שם עם הפוטושופ.

מור. עם הדאגות והכל. צילום: Getty Images

.

הכי פוליטי: ובינתיים, פה בארץ, מחוקקים חוקים האוסרים על שימוש בפוטושופ מבלי ליידע את הציבור, ומונעים העסקת דוגמניות ודוגמנים שמצויים בתת משקל. ומה גל גדות השדופה חושבת על החוק החדש? "כמו פופוליזם זול, גם אנורקסיה היא מחלה קשה שדורשת טיפול רציני מעמיק ומשמעותי יותר מחוק BMI מטופש", היא עקצה, ואף העניקה משמעות משלה לראשי התיבות של המדד: .Bullshit Made In Israel

גדות. מתעצבנת. צילום: ג'קי יעקב

.

הכי מפזזים: בעונה הקרובה של "רוקדים עם כוכבים" יפזזו על הרחבה שלמה בראבא, ראש עיריית בת ים שלומי לחיאני, יובל המבולבל, הזמרת אילנית, דנה עדיני, אורנה דץ, עמית פרקש, אסתי זקהיים, נועה מימן, מיקי גבע, גילי מוסינזון, אסף הרץ (מהסדרה "אליפים") ואביהו שבת. בעמדת השיפוט ישבו, בנוסף לאלי מזרחי, גם מיכל אמדורסקי ואורי פסטר, ואת מושכות ההנחייה יקח מאבי קושניר גיא זו-ארץ, ומסתמן שאת הילה נחשון תחליף ירדן הראל. הכי ריקודי חילופי שורות.

הראל. בקרוב בתפקיד המנחה? צילום: ג'קי יעקב

.

הכי מעורר תאבון: אנחנו עדיין לא מבינים כיצד ייתכן שעפר שכטר האטרקטיבי נאלץ לאכול ארוחת צהריים בגפו במסעדה. צפינו בתמונותיו בולס וחושבים שהוא לגמרי יאמי.

שכטר. מי שאוכל לבד אוכל יותר. צילום: שוקה כהן

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עיקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה