אקס וומן

מה ההבדל בין לשכב עם אקס ולעשן בדל סיגריה? המאפרה. נולי עומר שוב נשבעת שהיא לא תעשה זאת לעולם

19/03/2012
נולי עומר קבלו עדכונים מנולי
  • RSS
» קליפות תפוחי אדמה, מישהו? עומר. צילום: ניני משה

להיפגש עם אקסים זה בדיוק כמו לעשן בדלי סיגריות. בשני המצבים את בנרב מתסכל ומטומטם, מחפשת משהו שלא קיים כרגע בהישג יד. בצר לך את נוברת בפתטיות (במאפרה או באנשי הקשר באייפון) ודולה בדל שמיצית בעבר עד כלות.

לעניות דעתי, לקשר שלא עבד בעבר אין סיכוי לעבוד בהווה או בעתיד ולכן החלטתי שלנצח לא אעלה באוב איש מהאקסים שלי יותר. לא אתקשר לאיקס אקס ואצחקק כצבוע זולל פגרים כאילו שכחתי לחלוטין איזה התנהלות מזעזעת הייתה לשנינו  כשהיינו בקשר. לא אפעה כמו עז על ספידים שמות של גברים שהיו בחיי ולא אפגש בכיף בסבבה באיזי ובלי ציפיות עם גברבר  שביקר בחיי בעבר ולא  גרם לי כל קורת רוח. לא! גם אם לבי ישאג חמס שמשעמם לו עד מוות, גם אם גופי ישווע למגע יד אדם וידי תצא מדעתי  ותשלח  על דעת עצמה אסמס לאחד מהם, בכוחותי האחרונים כף רגלי השמאלית תזנק אל האייפון ותמחק את ההודעה.

האמנם?

לפעמים יש מצבים בחיים שאדם  עושה לעצמו הנחות. במצבים אלו מזדמזמים כל מיני משפטים קסומים ומילות מפתח מלבבות כמו: "בינתיים", "צריך לדעת ליהנות מהרגע", "אם אני יודעת לקחת רק את הטוב ממנו…", והקלאסיקה של כל הזמנים: "רק בלי ציפיות".

תמיד במצב זה אני נזכרת שבשואה אנשים אכלו קליפות תפוחי אדמה כי לא היה להם מה לאכול. ב"מצב קליפות תפוחי אדמה" שהייתי שרויה בו  נעניתי בסבבית ב"למה לא?" קליל כנוצת בת יונה לבּדל מעוך. זקני צפת אינם זוכרים התנהגות זורמת ונעימה כמו שלי אותו ערב ואפילו שלחו לי בעצמם אסמס: "בס"ד אישה גומלת חסדים אשת חיל מי ימצא  וכו'". אך לכשהסתיים הבילוי החביב עלה בי החשש הכבד שיש  לי פיצול אישיות. אני, עד כמה שאני יודעת, רוצה קשר משמעותי ומרגש. אז מי זו הזורמת ההיא שידעה ב(לא) תודה מראש שמדובר במפגש עקר שקרי ודליל כשער ראשו של ג', הבּדל שהדלקתי אותו ערב, שמטבע היותו בדל, זמן הבערה קצר להפליא? מואה!

אוקיי! אני אומרת לעצמי. גם את, תתפלאי, אורגניזם. רצית לבלות קצת, מה יש? אפשר לחשוב מה קרה. אז יצאת עם בּדל, מה את כבר בחמרמרת לה מרמרת, תגמישי את הדעות שלך. תנמיכי גיברת את הציפיות. נכון. אוי, נכון. אבל מה אני עושה עם – שימו לב, שוב המילה הסקסית-  החמרמרת הרגשית שתקפה אותי למחרת?

אופציית המנזר

מה האלטרנטיבה:  הרכנת ראש חסודה והצטרפות למנזר בצעדים קטנים וחרישיים  עד ש? לא! כן! לא. תחליטי, יא "על תבונה ועצירות" שכמותך -  או שאת משנה את הגישה, לא מתחרטת ולא מתחרטטת לאחר מכן או שאת מוותרת על התענוג המפוקפק.

תופעת החיים במנזר אצל פנויות שלא יכולות ולא רוצות להתפשר  ו-  לא נפתחות בחייפץ לב לסטוצים – מדאיגה, שלא לומר מפחידה. יש לי חברות שוות בכל המובנים שלא עשו סקס חודשים ו.. כן.. אפילו שנים! הכי מתסכלת היא העובדה (ותרגישו חופשי לסתור אותי כי אשמח להיווכח שאני טועה) - שגבר שווה ופנוי בגילאים שבין 40 ל-50 , בוחר ברוב המקרים בשתי אופציות לחיים הטובים עבורו: או שהנ"ל  חוגג ואיננו מעוניין בקשר משמעותי מכל וכל, או שהוא מתחבר לאחר שלושה חודשים עם איזו יובל בת 26, מכניס אותה להריון עם תאומות (רון וצור) והם עוברים לגור בפרדס חנה.

זוהי כמובן  הכללה גורפת ואין (יש, יש) לי ספק שיש יוצאים מהכלל.

מה שלא יהיה - אני, כחילונית מושבעת, צריכה הוכחות.

בינתיים אצלנו אם המנזר מוצאת בדלים על כל צעד ושעל, אוספת אותם בהבעת גועל  צפודה, זורקת אותם לפח, ואנו, בנות כנען, צורחות כנגדה: "ג'יזס! לא!!!".

>> לכל הטורים של נולי עומר
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה