רכילות השבוע: גאה להיות אישה

בתי משפט, אוטובוסים, עירום, מסכות, רעשנים, שירים וריקודים. אתר Eonline ליקט עבורכן את כל הדברים שהכי עשו לו את השבוע

08/03/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי נגד הדרת נשים: אסתי גינזבורג הצטלמה לפרסומת החדשה של רשת אפריל, תחת הסלוגן "תהיי גאה להיות אישה". בפרסומת, שעוסקת בנושא הבוער של הדרת נשים במרחב הציבורי, אסתי עולה על אוטובוס, בו יושבות הנשים רק מאחור, ובצעד אמיץ היא מחליטה לחלוף על פני כ-ל הגברים, עד לקידמת האוטובוס.

גינזבורג באוטובוס. צילום: רפי דלויה

.

הכי ביקור מולדת: בר רפאלי, שרגילה לבלות את ימיה בנכר, שוהה כמה ימים רצופים בארץ הקודש ולא נחה לרגע. אחרי שהיא הגיעה לבית המשפט על מנת לתת עדות במסגרת תביעתה נגד חברת סאני שבשליטת אילן בן דב (בסך של כ-5 מיליון שקל), היא הגיעה לחגוג במסיבת יום ההולדת של איש העסקים וחיי הלילה נדב שצר, אליה הגיעו סלבס רבים נוספים. צפו בתמונות.

רפאלי בדרך ליומולדת. צילום: ענת מוסברג

.

הכי פורים: לא רק הילדודס התחפשו השנה בפורים, כי אם גם סלבס רבים. מיכל אמדורסקי, שחגגה השבוע, בנוסף לחג הכי כיפי שלנו, גם יום הולדת 37, ארגנה כמיטב המסורת מסיבה שמשלבת את שתי השמחות, אליה הגיעו סלבס רבים בתחפושות מושקעות במיוחד. איזו תחפושת הכי אהבתן?

אמדורסקי מחופשת. צילום: ענת מוסברג

.

הכי חושפת את הכל: ג'סיקה סימפסון ההריונית התראיינה למגזין "Elle" וחשפה שהיא וארוסה מצפים לבת. וזה ממש לא היה הדבר היחיד שהיא חשפה שם. סימפסון החליטה ללכת בעקבות מפורסמות הריוניות מהעבר, כדמי מור, מריה קארי ובריטני ספירס, ולהצטלם בעירום הריוני מלא לשער המגזין. איזה אומץ.

סימפסון. מצפה. צילום: Getty Images

.

הכי מבטיחה – ומקיימת: קים קרדשיאן הבטיחה בעבר שהיא תתרום סכום זהה לשווי הכספי של מתנות החתונה המתוקשרת שלה (שהובילה לגירושים מתוקשרים עוד יותר), ועכשיו הגיע הזמן לקיים, ועוד איזה לקיים. קים הכפילה את הסכום המכובד ותרמה תרומה כפולה ל"קרן החלומות", שמטרתה להגשים את משאלותיהם של חולים סופניים. צדיקה.

קרדשיאן. תורמת. צילום: Getty Images

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עיקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה