נשות סלונה פוגשות את נשות לאומי

יום האישה - יום מצוין להתחיל בו את סיפור המפגשים בין בלוגריות סלונה - נשים שלרוב מדברות על כסף, רק כשהן חייבות, למנהלות הבכירות של בנק לאומי. כתבה ראשונה בסדרה

08/03/2012
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS
» טאירי. משמעות אישית גדולה ליום האישה

הצד של הבנקאית - קרן טאירי, מנהלת תחום דיגיטל, לאומי

..

לאורך השנים שמעתי סיפורים שונים על הטיעונים בעד ונגד ציון יום האישה הבינלאומי. אני מניחה שאת רובם ככולם, גם אתם מכירים ולכן בחרתי לשתף בחוויה האישית שלי סביב היום הזה.
//

לפני שלוש שנים בדיוק, ב- 8 למרץ 2009, יום האישה הבינלאומי, שצויין בישראל גם אז במהלך חג הפורים, ילדתי את בני הצעיר. באותו יום סימלי, הפכתי לאמא לשלושה ילדים, עם שאיפות גדולות לנהל קריירה מוצלחת. מהמיטה בחדר היולדות זה הרגיש כמו משימה בלתי אפשרית, אבל המשמעות החזקה של התאריך, הגבירה אצלי את תחושת המסוגלות לחיות את החיים שאני רוצה.
//

באותו יום, בין רגע (במשולב עם בעל מפרגן, משפחה תומכת וגן פרטי) הפך עבורי יום האישה הבינלאומי  ליום המסמל את העוצמה הנשית. יום שמזכיר את האפשרות של נשים, גם כשזה נראה קשה, ליצור לעצמן הרבה אפשרויות בחירה. באותו היום החלטתי שמעתה, בהמשך חיי, אציין תמיד את יום האישה בדרך בעלת ערך (היתה לי נקודת פתיחה מצויינת).
..

שנה לאחר מכן פגשתי את אימי עירון, מנכ"ל סלונה, בפאנל נשים כחלק מפעילות פנים ארגונית שהתקיימה בלאומי (שוב הסתבר לי שכימיה יש גם בין נשים ולא רק...) שמרנו על קשר שוטף בניסיון לייצר עשייה משותפת, עד שהגיע הרגע הנכון לשיתוף הפעולה הראשון, שכנראה לא במקרה הבשיל לקראת יום האישה הבינלאומי 2012 - היום.
..

אני שמחה וגאה להציג בפניכם את פרויקט "נשות לאומי פוגשות את נשות סלונה" במהלכו נפגשו שבע מנהלות בכירות מלאומי עם שבע בלוגריות מסלונה, לשיחה פתוחה במהלכה כל צמד נשים בחן את הדומה והשונה בתחומים פיננסים שונים לצד נושאים רכים וחשובים לא פחות. אחד מפירות המפגש, יאפשר לכם למשל לקרוא על הקשר בין ניהול מערכות יחסים בין נשים לגברים לבין ניהול מערכת היחסים עם הבנק. עד אז טעימה קטנה של צילומי הבלוגריות והמנהלות הבכירות, שעל המפגשים שלהן תקראו בהמשך.

..
קרן טאירי מנהלת תחום דיגיטל, בנק לאומי

..

הצד של סלונה - אימי עירון, מנכ"ל

פרויקט התוכן של לאומי וסלונה הוא משמעותי בעיני, ומאפשר הצצה למחוזות חדשים מבעד לעיניים חדשות. כזה היה המפגש הזה. נשות סלונה, בלוגריות שכותבות על מגוון תחומים בחיי נשים, פגשו בנקאיות בכירות. לרובן אגב זהו מפגש אישי ראשון עם נשים בעמדות בכירות בתחום הפיננסים.
..
ונשים, כמו שנשים, מיד מוצאות מכנה משותף, על אף ההבדל הגדול בתחומי העיסוק ואורח החיים. שמעתי שיחות על גלישת גלים, על בישול, על איזון בין בית למשפחה, על עבודה בנקאית יומיומית מול טיפול בילדים, על יזמות זעירה מול ניהול חדר השקעות. המפגש היה רב השראה וקסם, חם מאוד ואישי, והשאיר את כולנו עם טעם של עוד ועם שלל רעיונות למפגשים נוספים. את חווית המפגש מתארות הבלוגריות של סלונה, בדרכן הכנה והצבעונית, במתחם המיוחד: "נשות לאומי פוגשות את נשות סלונה" מוזמנים לקרוא.

..
אימי עירון מנ"כל סלונה

הצמדים - בלוגרית ובנקאית
..

הדס לוז, מנהלת מדיה חברתית, מנחת קבוצות ובלוגרית - סלונה, מרב ברגמן, ראש תחום קד"מ ומסחור חזותי - בנק לאומי. צילום: ישראל סאן
..

..
זוהרית יוגב, מנהלת סניף בנק לאומי בראשון לציון ואילאיל בן שלום, מנהלת לקוחות בחברת סטארט אפ ובלוגרית - סלונה. צילום: ישראל סאן

..

..
יעל אוריאלי, בעלת סטודיו לשמלות כלה ובלוגרית - סלונה ומירב בר קיימא, מנהלת הברוקראז' - בנק לאומי. צילום: ישראל סאן
..

..
עופרי ארבל, פרסומאית ובלוגרית - סלונה וגלי שבד- ראש אגף השיווק - בנק לאומי. צילום: ישראל סאן
..

..
אביבית קליין, ראש ענף בכיר לקוחות פרטיים ומכירות - בנק לאומי ו
מרב שדה, מעצבת פנים ובלוגרית - סלונה. צילום: ישראל סאן
...

..
מיכל מרום, הגרגרנית - סלונה, ועינת סוקרניק ראש מערך היעוץ בבנק לאומי. צילום: ישראל סאן
ן

..

בשבוע הבא - הבלוגריות כותבות
..
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה