מותק את גדולה

יוני אלקן ממליץ על סקס עם נשים אקסטרא לארג': "בטן שטוחה היא יפה למראה אבל כרס היא נעימה למגע"

04/03/2012
יוני אלקן קבלו עדכונים מיוני
  • RSS
» בטחון עצמי זה סקסי. צילום: Thinkstock

מתוך הבלוג  יוני@לינגם:

מי אמר שנשים רזות זה טוב? אה, כן, כולם.

אבל מי אמר שנשים שמנות זה רע? אה, כן, כולם.

אתם יודעים מה? לכו להזדיין. לא, באמת, אני ממליץ לכם, זה כיף.

ואם אתם הולכים, אז לכו על מישהי גדולה. כל הרעיון שרק נשים רזות זה יפה הוא מוקצן הרבה מעבר למה שנכון. נשים רזות יכולות להיות יפות ויכולות להיות מכוערות, בדיוק כמו שנשים שמנות יכולות להיות מכוערות או יפות. ליופי יש המון קריטריונים, והוא משהו מאוד אינדיבידואלי. נשים גדולות יכולות להיות יפות, סקסיות ומושכות יותר מנשים רזות. כל אישה היא יפה בעיני מישהו.

בואו נעזוב לרגע את כל האספקטים של אופי ואינטליגנציה וננסה להסתכל רק על חיצוניות: גם שם יש יופי והוא לא נסתר. קימורים ובשר, עור חלק ונעים; בטן שטוחה היא יפה למראה אבל כרס היא נעימה למגע, כשמישהי גדולה מחבקת את כולך כיף ללכת לאיבוד, לשדיים גדולים יש יתרונות שאני לא צריך להסביר, והמין נעים ונהדר ללא פירוט נוסף.

גברים, נסו בעצמכם, תחזרו ותספרו לי איך היה. כבר שמעתי סיפורים על סקס מ-ד-ה-י-ם עם נשים גדולות. חבר'ה, שלא תבינו אותי לא נכון, גם סקס עם נשים קטנות, רזות, גבוהות וכד' הוא נהדר - אבל יצא לסקס עם נשים שמנות שם כל כך רע, שאתם לא יודעים אפילו מה אתם מפספסים. אני לא אומר שכדאי לכם לסרב למין עם רזות, אבל אני כן אומר לכם לפקוח עיניים ולראות את היופי שיש בנשים רחבות ממדים.

יש אנשים שמיחסים את היכולות המיניות הטובות של נשים שמנות לזה שהן צריכות להתאמץ יותר, אז הן משקיעות יותר ומשתפרות יותר. אני חושב שבעוד שיכול להיות שהטענה הזאת נכונה בעבור נשים ספציפיות, היא באופן כללי שגויה ומעליבה - יש הרבה נשים גדולות, שאין להן שום בעיה להשיג גברים, עוד מגיל צעיר, שיודעות בדיוק מה הן עושות, ויודעות נהדר להינות ממין.

זה נכון שכל הפרסומות מהללות את היופי הדק ודופקות לנו את המוח ביצירת סטנדרטים מעוותים. אבל פעם, אישה בעלת היקף הייתה יפה כי הגודל שלה סימל בריאות ועושר. אנחנו חיים בזמנים אחרים: בתרבות שאנו חיים בה כמעט אף אחד לא ממש רעב ללחם. ולכן, רזה יותר אומר שיש לי הרבה אוכל ואני מתאפקת לא לאכול אותו, תראה כמה אני מוכנה לסבול בשביל להראות טוב. הסטנדרט הזה מחליא אותי. את צריכה כל כך להתאמץ בשביל להראות יפה? מה, את לא שווה גם ככה?

אז מספרים לנו שרזה זה טוב, שאוכל בריא זה אוכל שמרזה אותך, סופרים לך את הקלוריות על אריזות המזון של מקדונלד'ס ושאם יש לך כמה קילוגרמים אקסטרה אז את כבר לא יפה - מה שעלול לגרום לך לא לרצות להראות את עצמך ולפתח שנאה עצמית, דיכאון, מוריד את הביטחון העצמי, וואללה, פשוט מבאס. פעם גם הסתובב בפייסבוק סיפור על מניפולציות שחדרי הכושר מנסים לעשות בכדי להוריד את הביטחון העצמי של הלקוחות הפוטנציאלים ולגרום להם בכך לעשות מנוי יותר ארוך  - נגד כזאת תעמולה לא צריך להקים אוהל, צריך לפתוח את הראש ולאטום אוזניים למי שסתם עושה רעש ולא מקדם אותך לשום מקום. עמדי על שלך! תראי לעולם כמה את יפה, עם או בלי ארבעת הקילוגרמים שהשגת בהנאה של לאכול סטייק עסיסי - כי ככה חיים.

כאן גם המקום להזכיר בקצרה על הקלות שבה אפשר ליפול להפרעות אכילה. דמינו לעצמכן שהבת שלכן אוכלת הרבה ועולה במשקל. איך גורמים לה לצמצם כמויות ולאכול באחריות בשביל שלא תסבול פיזית או חברתית מהשמנה, אבל עם זאת, לא להכניס לה סרטים לראש ושתפתח הפרעות אכילה מסוכנות או שורטות מנטלית? לא שאלה פשוטה – הילדה רוצה לאכול גם את הטופי העשירי.

אבל חזרה לענייננו. מה הופך אישה בכלל, ואישה רחבה בפרט, ליפה? כמו שהזכרתי, הרבה גורמים, אבל הדבר הכי חשוב לדעתי הוא ביטחון עצמי ותחושת שלמות. אני אישה גדולה ואני יפה, לא אוהב? אתה זה שמפספס ואתה לא שווה אותי. מישהי שבטוחה ביופי שלה, יודעת איך להחזיק את עצמה ויודעת מה היא שווה בכל רמ"ח איבריה המלאים, גם תשדר את זה החוצה ותיראה יפה וחזקה. יאממי...

>> לעמוד הפייסבוק של יוני@לינגם

>> הגבר המתחדש: טור הפתיחה של יוני בסלונה

(המחבר אינו רופא, מטפל או יועץ מיני. אין לראות בכתוב כאן כחוות דעת מחייבת, כייעוץ/טיפול מקצועי או כתחליף לייעוץ/טיפול)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה