אין לי סקס

נונה ד. עדיין לא מבינה איך זה שמאז שהיא כותבת על סקס, היא עושה אותו פחות. אבל היא מתחייבת: עד סוף החורף, ישבר הצום

01/03/2012
נונה ד. קבלו עדכונים מנונה
  • RSS
» עוד כשרון מבוזבז. נונה ד.

לבושתי, כבר חודשים ארוכים שאיני מעורבת בשום פעילות מינית. נכון, כותבת על זה - שופכת על הנושא מילים כמו חול, אבל אף אחד לא בא בחוֹר. הייבוש המיני שכפיתי על עצמי הרחיק לכת עד שלפני כמה ימים, בניסיון לשרבב שפתיים בקולות ברררו בררררו ילדותיים על מנת להצחיק תינוק, גיליתי ששפתיי המהוללות (שהיו פעם תפארת ומנטור בלוליינות ומיומנויות אוראליות) פיתחו סוג של חלודה, עד כמעט אובדן מוחלט של שליטה על השרירים הנוקשים.

>> ריקי כהן בדיוק התלוננה לאחרונה על מי שחושפים יותר מדי מחיי המין שלהם ברשת.

הכל התחיל בעצם לפני כארבע שנים, התבקשתי לכתוב טור של סיפורי זימה פורנוגרפיים אחרי שהעורכת שלי דאז ב"נענע10" זיהתה את הכישרון שלי לפעור ללא בושה קבל עם ואינטרנט את חיי בכלל ואת חיי המין הסוערים שלי בפרט. (מוזמנים לחפש אותי תחת שם העט אורית עציוני - כשמה של נכדתו של בן גוריון).

הטורים הראשונים היו חוויה בלתי נשכחת, עם כל מילה שהוקלדה גאתה בי החרמנות וחום פעפע בין רגלי עד שכמעט התפוצצתי באורגזמה בלתי רצונית. מצאתי את עצמי מהדקת בחוזקה את ירכיי, מנענעת את האגן על מנת לצנן את הלהט ולוקחת נשימות ארוכות בניסיון להסדיר את הקצרות והקצובות – הכל כדי למנוע התפלקות של אחת כזו, כדי שלא אגנח ככה פתאום באורגזמה של אמצע היום כששני ילדיי בסביבה. מיותר לציין שכלום מהפעולות הללו לא הועילו, ובפעמים הראשונות רצתי לאמבטיה לפרק את החשמל שזרם בין רגליי עם זרם מים ממוקד.

נוֹט טוּנַייט הַאני

לאט, אבל בבטחה, הפכה הפעילות המינית שלי יותר ויותר לסֵלְף הֶנְד מֶייד -  עינוגי האמבט האינטנסיביים תוך כדי כתיבתן של מילות הזימה (לעתים עד שלוש פעמים לכתיבת טור אחד) הותירו את משק המים בישראל ואותי מרוקנים למדי. באותה תקופה מצאתי את עצמי קובעת ומבריזה יותר ויותר לפרטנר הקבוע שלי ולשאר יזיזים – לא נותר בי שום און להתאפר ולהתנחמד בשביל אורגזמה, שגם ככה באה פעמיים-שלוש ביום.

עם הזמן, ככל שנכתבו יותר סיפורי זימה נרגעה גם האובססיה לעוזרת הקטנה  -שפופרת המים שלי. לאחר כמה חודשים מאותו טור ראשון, שנכתב תחת להט תשוקה והבעיר את כל נימיי יותר מחוויית הצפייה הראשונה שלי בסרט פורנו אי שם בגיל ארבע עשרה, כבר הקלדתי ביד אחת משפטים כמו: "שפתיה החמות שלקו את אשכיו הלוהטים וידה אחזה בבסיס הטיל הזקור..." בבית הומה ילדים וחברים, כשידי השנייה בכלל אוחזת בכף העץ ומערבבת את רוטב הבולונז.

בשלב הזה התחלתי לתרץ לעצמי את התדלדלות חיי המין שלי בשלל סיבות מוצקות ומוצדקות לכאורה: הסקס הפרוע שעשיתי באותה תקופה לא תאם יותר מבחינת לוח זמנים את עובדת היותי אישה עובדת. אחרי עשר שנות פנסיה מוחלטת חזרתי למעגל העבודה, ולא סתם אחת - אלא כזו עם דד ליין.

יש בעיר מסיבה

חגיגות החשק הארוכות עם הפרטנר דאז שניאות ללוות אותי יד ביד עמוק אל תוך הסמטאות האפלות של סקס סאדו-מאזוכיסטי כללו טקסי בונדג', מכשירים מכאיבים, וגם כל מיני גברים מזדמנים שאספנו לחיי המין שלנו דרך האינטרנט על מנת לספק את הפטיש של יזיזי לראות זכרים אחרים בועלים לי את כל הנקבים. מיותר כמעט לציין שבלתי אפשרי לעבור סוג כזה של חגיגות בעולם הכאב ללא חומרי השפעה אלכוהוליים ונרקוטיים.

ככל שתדירות מפגשי הסקס שלי ירדה, דווקא רף האקסטרימיות ובדיקת הגבולות עלו לאין שיעור: כשכבר כן השתרללתי, הפכו לילות הזיונים  לסשנים מעורפלים עד אובדן זיכרון בשילוב עם מכשירים מסוכנים ופרטנרים שנבחרו לפי רמת הסטיות המטורפות שלהם - רק אלוהים יודע איך חמקתי מאובדן השפיות ו/או מרצח על ידי פסיכופת ו/או מינימום מהדבקה באיידס מאיזה מופרע שנוקם את אווירת סדום ועמורה התל אביבית.

מבצע סבתא

כעת, למרות שרוב הפוסט הזה נכתב כשביד ימין אני מושכת בקולמוס הפיילוט מילות זימה וביד שמאל אוחזת את נכדי הראשון, ברור לי שאין זה בריא להיכנס לקיפאון מיני – גם אם הפכתי לסבתא ונמאס לי מסמים - ההרדמה הממושכת של החשק עם התירוץ המעולה שחיי המין הפרועים שלי הוקרבו על מזבח לקיחת אחריות על חיי היא בבחינת אסון גוף-נפש.

אז הנה לכם הצהרה בשבועה (טפו... טפו... בלי נדר): הנני מתחייבת בזאת לעצמי שעוד לפני שוך הסערה והגשמים הנוכחיים אגאל את ימי ההתנזרות בלילות סוערים - אחרת לא כדאי שאתפלא למה שפתיי הענוגות קפצו שריריהן וגופי החלוד קפא ככל שחלפה העת ללא זין או חטא.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

  • סקס וההורים שלנו | יחסים | סלונה 22/05/2013

    [...] בפרנסה גרידא, כי אין כל קשר ביני לבין פעילות מינית מאז שהתחלתי לכתוב על סקס, הרימה אמא כפפה שממש לא השלכתי לכיוונה וכאילו היינו [...]

בחזרה למעלה