רכילות השבוע: ההריון של קרן פלס

תינוקות, תינוקות ושוב תינוקות. וגם יתר בני משפחה וזכיות מכובדות. אתר Eonline ליקט עבורכן את כל הדברים שהכי הכי עשו לו את השבוע

23/02/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי בשעה טובה: אחרי איגי ועתי, הגיע גם תורם של קרן פלס ונעם טור, שמצפים לצאצא משותף. פלס ההריונית הגיעה השבוע לערב ההתרמה אותו הפיקה וניהלה מוזיקלית נינט טייב, בשמלה משוחררת שהסתירה בטן הריונית בהתהוות. עוד הגיעו לאירוע המתוקשר אפרת גוש, יהודה לוי, אניה בוקשטיין והארוס, יובל שרף ושלומי שבן, דנה אינטרנשיונל, קורין אלאל, רונה קינן ועוד ועוד. צפו בתמונות.

פלס והבטן הבלתי נראית בינתיים. צילום: ענת מוסברג
.

הכי הורים בכיף: נראה שהחיים של ג'יי.זי וביונסה באמת מושלמים. ההורים הטריים של התינוקת המסוקרת ביותר בימים אלו, בייבי בלו אייבי, לקחו פסק זמן מהחיתולים ומהבקבוקים (בהנחה שהם באמת מתעסקים בזה...) ויצאו יחדיו לצפות במשחק כדורסל. אין ספק שהם נראו שם מאושרים ומאוהבים מתמיד.

ביונסה וג'יי.זי. דיפנס! צילום: Getty Images

.

הכי "היה תינוק?": גל גדות ורותם סלע נפגשו בתצוגת האופנה של רשת קסטרו שנערכה השבוע, והציגו פיגורות לוהטות שכלל לא מסגירות את העובדה שהשתיים הן אמהות טריות לאלמה ואן, בהתאמה. לתצוגה הגיעו עוד המון סלבס, ביניהם גם האקסים אפרת גוש וירון ברובינסקי, שהגיעו ביחד. האם מסתמן פה קאמבק עתידי? ימים יגידו...

גדות וסלע. צילום: אלירן אביטל

.

הכי טובות: אדל וריהאנה זכו השבוע בתואר הזמרות הטובות של השנה בטקס פרסי ה-BRIT. כשאדל הנרגשת נדרשה לקטוע את נאום התודה הארוך שנשאה על גבי הבמה הלונדונית, היא שכחה מהנימוסים האנגליים שלה, ופשוט נפנפה באצבעה המשולשת. גם ריהאנה לא הייתה לגמרי מנומסת במהלך ההופעה שנתנה על הבמה, שבה היא לא ממש לבשה מכנסיים. העיקר שהן יודעות לשיר.

ריהאנה. מכנסיים זה לחלשים. צילום: Getty Images

.

הכי משפחה מיוחסת: כל משפחת גפן – אבא יהונתן והילדים אביב, שירה ונטאשה, הגיעו לצפות בפרמיירת סרטו של בן הדוד של אבא, הלא הוא אסי דיין. גם משפחתו המצומצמת יותר של אסי פקדה את קולנוע גת שבתל אביב, ביניהם האמא רות, האחות יעל והבן ליאור. אנחנו בטוחים שמשה דיין מחייך בקברו.

ליאור, אסי ואביב. צילום: רפי דלויה

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עיקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה