גם את יכולה להשקיע בנדל"ן

סדנה שאולי תשנה לחלוטין את המציאות הפיננסית שלכן, שמטרתה ביצוע רכישות בתחום הנדל"ן וההעצמה אישית בתחום

20/02/2012
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS
» אפשר להתחיל להשקיע גם ללא הון עצמי

המחשבה על ירידה לחצי משרה או התפטרות מעבודה קבועה והתפנות לקריירה חדשה  יכולים להיראות רחוקים ולא מושגים, אבל אם מצטיידים בכלים הנכונים ומצליחים להתגבר על מחסומים פסיכולוגים, החלום יכול להתממש די בקלות.
את הכסף שלנו אנחנו מקבלים בתמורה לזמן האוויר שאנחנו נותנים למעסיקים שלנו או לעסק שהקמנו. נהוג לחשוב שכדי להשיג בטחונות כלכליים  משמעותיים יותר או להגדיל הכנסות, צריך להיות אנשי עסקים מנוסים. אבל זה לא נכון. למעשה השקעה בנדל"ן מיועדת למשפחה הממוצעת שההוצאות שלה נסבות סביב בית-רכב-שלושה ילדים-טיול לחו"ל-קרן השתלמות-שיפוץ הבית-איקאה-וחופשה משפחתית בקיץ.

..

חיים לוי, מומחה להשקעות נדל"ן,  בעל טור ב- The Marker, מרצה, מחבר רב המכר "נדל"ן בג'ינס" ובעל טור בסלונה, מעביר קורסים בני 11 מפגשים של שלוש שעות כל אחד, שמטרתם ביצוע רכישות בתחום הנדל"ן והעצמה אישית בתחום. מטרת הקורס היא להוביל את המשקיעים יד ביד עד לביצוע ההשקעה בפועל שתניב את הרווח הגבוה ביותר.

..

הקורס משלב מטלות מעשיות והרצאות, ונבנה בשיתוף –עם מאמן אישי מחברת ת.ו.ת –  בראשות הקואוצ'ר אלון גל. את הקורס מובילים דני בן-יעקב, מאמן עסקי ואישי בכיר, שיעזור בשיפור היכולות האישיות ויתרכז באימון הנעה לפעולה, בתהליך הגדרה של מטרה ממוקדת, זיהוי גורמים מעכבי פעולה והתגברת עליהם ועוד; וחיים לוי שילמד על ההשקעה בנדל"ן מניב.

..

בקורס ילמדו על גיוס הלוואות בעלויות הנמוכות ביותר ועל מושגי יסוד במימון ומשכנתאות; על בדיקת כדאיות של הלוואות ועל ניהול מו"מ איכותי מול הבנקים. ילמדו בו על היכרות עם המרכיבים של מסלולי המשכנתא המוצעים ע"י הבנקים, על ניהול מו"מ על בניית תמהיל רצוי של משכנתא, על מיחזור משכנתא או לקיחת חדשה ועל בניית תיק השקעות נדל"ני לאורך זמן תוך שימוש במינימום הון עצמי ועוד.

....

חיים לוי

ים לוי

נדל"ן זה גם נשי

.שוק הנדל"ן הישראלי, נחשב לתחום גברי, מאצ'ואיסטי, אפור ואגרסיבי והיה סגור לגמרי בפני נשים בשנים האחרונות. אם לפני עשור הייתם אומרים לאמא לשניים, פלוס כלב, לקחת את הכסף שהיא חסכה או ירשה ולהשקיע אותו בנדל"ן מניב, סביר שהיא היתה מעדיפה שלא להסתכן אלא לחסוך בבנק.

..

אבל המציאות הנוכחית מרוצפת גם בדמויות כמו ענבל אור שהובילה את קונספט קבוצות הרכישה, סגי איתן - מנכ"לית נכסים ובניין מקבוצת אי.די.בי של נוחי דנקנר ורוית ברניב, יו"ר שיכון ובינוי המקורבת לשרי אריסון. שתי האחרונות גם כיכבו בדירוג האחרון של "ליידי גלובס" שסקר את 25 המנהלות הכי מתוגמלות בישראל. ואם מעלים את נושא הכסף אז  עלות השכר השנתית של איתן עומדת על 3.45 מיליון שקל ואילו ברניב משאירה אותה הרחק מאחור עם משכורת שנתית של 8.9 מיליון. לא רע בכלל.

..

באופן מפתיע, כשבודקים קצת בציציות של ענף הנדל"ן מגלים שנשים בעצם תמיד היו שם ולמעשה השפיעו באופן מכריע.
..
על פי נתוני סקר מקיף שנערך ע"י מרכז הבנייה הישראלי לפני כשנתיים, בקרב 4,000 רוכשי דירות ישראליים, ב- 78% מרכישות דירות חדשות בישראל, האישה הייתה הגורם המחליט על הרכישה.  בעוד שהגברים מתגלים כהרבה יותר שמרנים בתחום.
..
התמונה שעולה מהסקר מצביעה על כך שהאישה היא המנוע של תהליכי רכישת הדירה, תכנונה ועיצובה. לאור כל הנתונים האלה,  אין ספק שגם בכל מה שקשור למימון העסקה היא יכולה לתת את הטון.
..
חיים לוי יסביר לכם כיצד ניתן ליצור השקעות נדל"ן באמצעות מעט הון עצמי (או ללא הון עצמי כלל), כיצד לשנס מותניים, לצאת מאזור הנוחות ולבנות את העתיד הפיננסי המשפחתי שיאפשר לך לצאת ממירוץ החיים, להתרווח לאחור ו...להתחיל להינות מהכנסה פסיבית שוטפת לתקופה אינסופית.
..

לפרטים נוספים על הסדנה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך