הדייט הכי גרוע: סיפורי סלבס

מה נשפך בדייט של הילה אלפרט, איזה שקר המציאה ענת הראל ומה איילה רשף עשתה כדי לברוח מפגישה מלאת שתיקות?

13/02/2012
מגי אוצרי קבלו עדכונים ממגי
  • RSS

הילה אלפרט:

"לבחור קראו סרג', הוא לקח אותי לאכול במסעדה בירמיהו, אז עוד גרתי בקיבוץ וזה עשה עליי רושם אפילו שזו הייתה מסעדה ממש מכוערת, הגישו בה דגים והזמנו יין אדום. הוא היה לבוש כולו בלבן. דיברתי כמו תמיד עם הידיים ובטעות נתתי מכה לכוס, היא עפה את כל השולחן וצבעה את כל הבגד שלו באדום. זה היה ממש מביך. כן, אפשר לומר שזה היה דייט ממש גרוע, אבל הוא התחתן איתי בכל זאת".

קארין לוי:

"הייתי נערה ממש צעירה ולא ממש ידעתי מה מו מי. אני רוצה להבהיר שמאז התבגרתי המון. באותה תקופה, בדיוק נפרדתי מחבר של ארבע שנים, והחלטתי להוציא את עצמי מהבית, אז קבעתי בליינד דייט עם איזה מישהו. אמרתי לו שאני יוצאת לבלות ושיגיע למקום שאליו אני יוצאת, כדי שנוכל לראות אם יש קליק. כמובן שלא רציתי להשאיר את כל הסיפור הזה ליד הגורל, אז ארגנתי עם החברה שלי סימן מוסכם, שאם אני עושה אותו, זה אומר שהבחור לא מוצא חן בעיני ואנחנו צריכות לברוח מהמקום, אבל באלגנטיות. שלא יהיה שקוף. בקיצור, הבחור הגיע, והתנהג, בגדול, כמו אילם. ישב מולי, בהה, ובקושי דיבר כל הערב. עד שלב מסויים, ניסיתי עוד לדובב אותו אבל לא היה שם שום ניסיון לתקשורת. מרוב ייאוש, סימנתי לחברה שלי את הסימן המוסכם. משם התחילה תצוגת אובר אקטינג שבה חברה שלי העמידה פנים שהיא הולכת להקיא, ואני שלחתי מבטים אומללים לכל כיוון כדי להבהיר את חומרת המצב. בסוף יצאנו משם, עם גימ"לים. אבל בלי יותר מידי אלגנטיות".

ענת הראל:

"אני זוכרת דייט אחד כגרוע במיוחד. זה היה איזה מישהו שהיה עסוק בלדבר על עצמו ברמות שפשוט הרגשתי שנקלעתי לטקס הערצה עצמית, ואני פשוט קהל שבוי שבמקרה איתרע מזלו להיות שם. הוא פשוט ישב שם וסיפר כמה הוא מבריק וכמה הוא מוצלח וכמה יש לו יכולות בלתי רגילות בכל כך הרבה תחומים. זה היה בעיקר הרבה אני ואני ואני ואני. בסוף הערב אמרתי לעצמי בלב שאין לי חשק לפגוש אותו שוב, ורק אז, סוף סוף הצלחתי להשחיל משפט. המשפט היה "אני אתקשר אליך מתישהו, בשבועות הקרובים אני קצת עסוקה", אבל לא התקשרתי בסוף, שזה קצת לא מגניב מצידי".

גלית לוי:

"בעיקרון אני לא ממש יוצאת לדייטים, אבל אני מצליחה להיזכר בפעם אחת שרצו להכיר לי מישהו, וזה פחות הלך. זה היה מישהו שהגיע מחו"ל ונפגשנו בערב אחד. אחרי שהתיישבנו הוא שאל מה אני רוצה להזמין, ואני ישר ראיתי שזה לא מתאים, אז אמרתי לו 'תקשיב, כואב לי הראש אז נראה לי שאני אלך עכשיו. נדבר', קמתי והלכתי. הקטע הוא שהוא האמין לי שבאמת כואב לי הראש ואיחל לי שארגיש טוב. יום אחרי הוא אפילו שלח לי סמס  ושאל איך אני מרגישה ואם אני צריכה משהו. כמובן שלא עניתי".

איילה רשף:

"חברה הכירה לי מישהו לבליינד דייט, ולפני כן תיאמתי עם גיסי שכמה דקות מתחילת הדייט הוא יתקשר אליי עם תכנית חילוץ למקרה שהוא לא ימצא חן בעיני. הגעתי לשם, ומהשניה הראשונה זה פשוט לא המריא. לא היו נושאי שיחה משותפים, שתיקות מעיקות וכו'. באמת, אחרי עשר דקות גיסי התקשר, והמציא שהוא נתקע איפשהו ושאני צריכה לחלץ אותו. זה היה סופר מביך אבל הוא בחור באמת מקסים ומתוק, פשוט אז הייתי ילדה ולא ידעתי להעריך את זה..."

אפרת אנזל:

"היה לי דייט עם בחור שפגשתי באיזו הפקה בתחילת הדרך שלי. הגעתי למקום, הוא מזג לי דרינק, התחלנו לדבר והמשפט הרביעי בערך שהוא אומר לי היה "אני לא אוכל דברים ירוקים". עכשיו, הדבר שאני הכי אוהבת לעשות לאנשים שאני אוהבת זה לבשל להם, אז מהנקודה שהוא אמר את המשפט הזה, לא הקשבתי לשום מילה שיצאה לו מהפה. למעשה, כל מה שעבר לי בראש במשך החצי שעה שאחר כך היה:"מה מבשלים לבנאדם כזה?". כל מתכון שהעליתי בראשי כלל ירוק. זה היה נורא, אז בשלב מסויים אמרתי לו "תקשיב, נראה לי שזה לא זה" והלכתי. מעולם לא הסברתי את עצמי, אבל אני חייבת לציין שאפילו היום אני חושבת שבנאדם שפוסל עולם שלם של קולינריה על סמך צבע הוא לא שפוי. מצטערת. ויש לי עוד סיפור, מתקפת הבירמון שלי. התיישב אצלי על הבר בחור אירי חמוד חמוד חמוד ומקסים שהפיל אותי מהרגליים, אז בשבילו עשיתי חריגה ממדיניות שלא לצאת עם לקוחות – הוא ביקש את הטלפון, והסכמתי. באתי לדייט, התיישבתי על הבר והוא התחיל לדבר. בעברית צחה. מסתבר שהבחור פשוט החליט לעבוד עליי שהוא אירי. עכשיו, אני הסכמתי לדייט הזה כי חשבתי שהקשר יגמר בשני אופנים – או שאני אסע איתו לחיים מופלאים בטבע הקסום של אירלנד, או שהוא ייסע מפה עוד כמה שבועות. כשהבנתי שזה סתם ישראלי שעבד עליי, העתיד האירי המופלא נגוז, ובשלב מסויים פשוט אמרתי לו "תקשיב. אני מרגישה מרומה", ופשוט הלכתי".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך