רכילות השבוע: ג'וני דפ פנוי!

חיבוקים, נשיקות, צילומים, אישפוזים וקריסות. אתר Eonline ליקט עבורכן את כל הדברים שהכי הכי עשו לו את השבוע

26/01/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי ייצוגיים: אפרת גוש, בדרך כלל זמרת, חוזרת לדגמן עבור הבוטיק אמה, שאת הקמפיין שלו היא תוביל זו הפעם הרביעית. במקביל, עוז זהבי ואור גרוסמן נבחרו להמשיך כפרזנטורים של רשת האופנה רנואר גם בעונה הבאה, שתהיה כבר עונתם השלישית בתפקיד. שרי גבעתי תמלא את החלל שהותירה אסתי גינזבורג ותדגמן את בגדי הים וההלבשה התחתונה של חברת גו אנדר, ואילו מירי מסיקה תחליף את נועה תשבי כפרזנטורית של רשת, ml ועל פי הדיווחים היא תקבל על כך כ-550 אלף שקל! בזירה הבינלאומית, קייט מוס תשמש כפרזנטורית של רשת מנגו, ותיכנס לנעליהן הנוצצות של פרזנטוריות עבר כסקרלט ג'והנסון ופנלופה קרוז.

גרוסמן וזהבי. עושים את זה בפעם השלישית. צילום: אלון שפרנסקי

.

הכי כבוד: הסרט "הערת שוליים" של יוסף סידר הצליח לחדור לרשימה היוקרתית של המועמדים לפרס האוסקר בקטגוריית הסרט הזר. סידר הנרגש אמר במהלך מסיבת עיתונאים שהתקיימה לרגל המועמדות המכובדת כי "כמו בסרט, יש כל הזמן תחושה כפולה, מצד אחד התרגשות וגאווה גדולה, ומצד שני גם חשש". שיהיה לו בהצלחה, מגיע לו.

סידר. בקרוב עם עוד פסלון? צילום: ג'קי יעקב

.

הכי לא לילדים בלבד: אל טקס נבחרי הילדים של ערוץ הילדים הגיעו כל אליליהם של הזאטוטים: אגם רודברג, יון תומרקין (שזכה בפרס שחקן השנה), אנה ארונוב, עמית פרקש, דנה פרידר (שחקנית השנה), ימית סול, משה פרץ (זמר השנה), אביהו שבת, ג'ולייטה, רוני דלומי (זמרת השנה), אלין לוי ועוד.

רודברג, פרקש ופרידר. ילדות גדולות. צילום: שוקה כהן

.

הכי מפתיע: אחרי אי אילו שמועות שצצו לאחרונה על בעיות בחיי נישואיהם, עכשיו זה כבר סופי – היידי קלום וסיל מתגרשים. השניים שחררו הודעה לאמצעי התקשורת, שבה מסרו, בין היתר: "פשוט התרחקנו". כמה חבל. עוד זוג וותיק שכנראה יפרק את הבאסטה בקרוב הם ג'וני דפ וונסה פראדי, שאחרי 14 שנים ביחד ושני ילדים חמודים, עושה רושם שנישואיהם גוועים לאט לאט. איך נפלו גיבורים.

דפ. בחורות כל העולם מחזיקות אצבעות. צילום: Getty Images

.

הכי סולחה: ליהיא גרינר הגיעה לאירוע של הוט, שם היא פגשה את אביב גפן, שלאחרונה צייץ עליה משהו מעליב בטוויטר שלו. השניים עשו סולחה קטנה והתחבקו, אבל כשהתבקשו להתחבק פעם נוספת, גפן העדיף לוותר על התענוג. כנראה שזה הרגיז את גרינר, שצייצה בטוויטר שלה לאביב "אני מעריצה, אבל אך ורק של המוזיקה שלך. נקודה". גם ברי סימון, פליטת וילת "האח הגדול", הצליחה להרגיז את גרינר כאשר לעגה לה בשידור חי. השתיים נפגשו השבוע באירוע של פנינה רוזנבלום, וגם עשו סוג של סולחה.

גרינר וגפן. עד הסכסוך הבא. צילום: ענת מוסברג

.

הכי חילופי זוגות: יהודה לוי מנשק את מאיה בוסקילה? מאיה בוסקילה מחליפה נוזלים עם מירי מסיקה? כל זה קרה במסיבת סיום הפסטיגל, שאליה הגיעו גם אנה ארונוב, דנה פרידר, יוצרי "עספור" חנן סביון וגיא עמיר ועוד.

מסיקה ובוסקילה. סחתיין על הבוסה. צילום: ענת מוסברג

.

הכי מסכנה: דמי מור לא ממש מצליחה להתמודד עם כל המתח שפוקד לאחרונה את חייה, והשבוע התאשפזה הכוכבת בבית החולים. על פי דיווחים, האשפוז נובע מנטילת כמות מוגזמת של תרופות וכמות קטנה מדי של אוכל. לפחות היא פנתה לקבלת עזרה, זה הרי הצעד הראשון בהשתקמות. שיהיה לה בהצלחה.

מור. תאכלי משהו. צילום: Getty Images

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עיקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך