לעצב נעליים לבד

"הגילדה", בית הספר הישראלי הראשון לעיצוב נעליים ואביזרי אופנה

04/01/2012
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS
» כי תמיד חלמת לעצב נעליים

הגילדה, בית הספר הישראלי הראשון  לעיצוב נעליים ואביזרי אופנה, זכה להצלחה ואהבה גורפים מרגע פתיחתו. עד שהוקם לא היה בארץ איפה להתמקצע בעיצוב נעליים במסגרת שהיא לא אקדמית ומלאה. היוזמה של צוות הגילדה נראתה בהתחלה שאפתנית במיוחד, אבל המציאות הוכיחה שיש מקום לבית ספר כזה.

צוות המרצים של המקום הורכב מהיום הראשון מבוגרי אקדמיות מובילות בעולם ללימודי עיצוב נעליים ואביזרי אופנה. אלה כבר שיחררו לשוק המקומי מעצבי נעליים מוכשרים ואהובים, שנותנים פייט יפה לרשתות הנעליים המיובאות.

הכובען המשוגע

בנובמבר האחרון הוקמה חטיבה חדשה בהגילדה המיועדת לקהל שלא יכול להתפנות למסגרת לימודים אינטנסיבית. מדובר בתוכנית לימודים קצרה בת 8-18 מפגשים, בהתאם לקורס הנבחר. הסדנאות הן במתכונת מצומצמת של 12 משתתפים בכיתה ואחרי שעות הלימוד אפשר להישאר ולתרגל בכיתת הסדנא עד 21:00. כל הסדנאות מתקיימות בשעות הערב מתוך כוונה להשתלב בסדר יום של אנשים עסוקים.

אלה הסדנאות המוצעות בהגילדה:

קורס טקסטיל בהנחיית מעצבת האביזרים תמר ברניצקי

למידת טכניקות לעיצוב טקסטיל: טיפול בבד, טכניקות בצביעת בדים, הדפסה על בד, שילוב חומרים עם בד ועוד. כל משתתף יקבל במהלך לימודים בדים שונים להתנסות בהם ויבחר פריט אחד לעיצוב.

משך הסדנא: 8 מפגשים. כל מפגש בן שעתיים.

מחיר הסדנא: 1800 ש' למשתתף.

סדנת עיצוב כובעים בהנחיית מאור צבר

לראשונה בהגילדה, סדנא המתאימה לקהל נשים דתי הנותנת מענה לצורך אופנתי קיים במגזר ומלמדת 2 טכניקות ביתיות לעיצוב כובעים תוך שימוש בחומרים שונים. מאור צבר הוא אחד היוצרים המוכשרים הפעילים בתחום.

משך הסדנא: 8 מפגשים כל מפגש בן שעתיים.

מחיר הסדנא: 1800 ש' למשתתף.

סדנת עיצוב תכשיטים בהנחיית מעצב התכשיטים גרגורי לרין

סדנא לימוד טכניקות לבניית תכשיטים מחומרים שאינם שגרתיים. בסדנא לא ישתמשו בחומרים הקונבנציונליים כסף וזהב אלא יתנסו בחומרים ייחודים כמו בטון, אפוקסי, נייר, מזון ועוד. כל משתתף יעצב קולקציית תכשיטים לפי טעמו האישי ועל סמך הטכניקות שלמד במסדרת הסדנא.

משך הסדנא: 8 מפגשים כל מפגש בן שעתיים.

מחיר הסדנא: 1800 ש' למשתתף.

סדנת עיצוב בעור בהנחיית מעצבת האביזרים מיה שלו:

סדנא הסוקרת טכניקות שונות לעבודה בעור כמו שזירה, פיסול, ריקוע, צביעה וחירור, במהלכה כל משתתף מקבל פיסת עור לשימוש ולמידת הטכניקות השונות. בסיום, כל אחד מהמשתתפים יעצב תיק בהתאם לטכניקות שיבחר ליישם מתוך הלימודים.

משך הסדנא: 8 מפגשים כל מפגש בן שעתיים.

מחיר הסדנא: 1800 ש' למשתתף.

קורס מורחב לעיצוב תיקים וחגורות בהנחיית מעצב האביזרים אור בלינקי

קורס חצי שנתי שמעביר המעצב אור בלינקי מהמותג BELINKY המלמד 3 מודלים בסיסיים משלב הגזרה ועד ביצוע מוגמר וייצור תיקים. הטכניקות הנלמדות בקורס, מובילות לעיצוב כל מודל אחר. במהלך הקורס כל משתתף יתנסה וייצור 3 תיקים בעיצובו וטעמו האישי.

מחיר הסדנא: 6700 ש’.

ייצור נעליים מתחילים

הבסיס הטכני המקצועי לקראת עיצוב וייצור נעליים, הלכה למעשה. קורס בן 18 מפגשים. הקורס מכשיר את הסטודנטים לכל שלבי התכנון והפיתוח של הנעל, על חלקיה השונים. משתתפי הקורס מייצרים מודל בסיסי בנעליים, אשר ממנו נגזרות וריאציות רבות של סוגי נעליים למגוון עצום של מטרות. דרך העבודה המעשית בשיעורים, הסטודנט לומד את כל השלבים בייצור זוג נעליים.

אין צורך בידע קודם!

משך הקורס: 14 שיעורים + 4 שיעורי תרגול

מחיר: 6700 ₪

עוד בהגילדה: סדנאות בסגנון חווייתי הנותנות טעימה בתחומים שונים כגון: סדנאות טקסטיל, עיצוב תכשיטי עור וסדנת עיצוב חגורות הסדנאות נמשכות שעתיים, הסדנאות המוצעות הן במתכונת מצומצמת של 12-14 משתתפים בכיתה ומתקיימות בשעות אחר הצהריים. מחיר הסדנא- 150 ש'.

בהגילדה שמים דגש רב על ביטוי הסגנון האישי של כל סטודנט, ומובילים אותו ליווי צמוד להגשמת ייעודו. ההכשרה המקצועית היא קלאסית, וכוללת התנסות מעשית ויישומים טכניים, שיעורים אינטנסיביים מעשירים, כיתות אמן בה הם נפגשים עם מובילי התעשייה, העיצוב, הייצור והמסחר ועוד.

בנוסף, מציעה "הגילדה" לבוגרים שלל הזדמנויות עסקיות בתום הלימודים, מסייעת להם בהכנת תיק עבודות, ובהתכוננות לראיונות האישיים, ומקשרת אותם למוקדי התעשייה המקומית או למעצבי-על בינלאומיים. בית הספר מלווה את בוגריו מול ספקים ויצרנים מקומיים עד לפתיחת סטודיו חדש תחת מותג פרטי משלהם.

להרשמה ופרטים נוספים : http://www.theguild.co.il/
03-5163032/9

  • פרט לסדנת עיצוב תיקים וחגורות, וחגורות, ייצור נעליים מתחילים ולסדנאות החווייתיות
צילומים: אדרבה ואדרבה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה