כולנו מכוערים

הלאה טרור היופי! הקומיקסאי עידו הירשברג אייר אנשים ששלחו לו את חסרונותיהם במייל, ויצר אמירה חתרנית על עולם השקרים של המדיה

02/01/2012
ריקי כהן קבלו עדכונים מריקי
  • RSS
» עידו הירשברג

זה לא קורה לי לעתים קרובות שאני לוחצת על קישור ברשת והוא ממלא אותי אושר בועט. אמן הקומיקס עידו הירשברג המפרסם את יצירתו בבלוג "בום פף פאו אקשן!" עשה את השבוע עם פוסט בהמשכים תחת הכותרת "אנשים מכוערים", ובו אייר גולשים על פי רשימת החסרונות שפירטו במייל ששלחו אליו. גרסת הנגטיב של מפלצת הפוטושופ שהפך את אורנה בנאי על שער 7 ימים לבובה נטולת פגמים.

באיורים שיצר מתחדדות תובנות אנושיות נוגעות ללב, כמה אכזרית וחסרת חמלה הראייה שלנו את גופינו, את חוסר מושלמותו לפי המודלים המופרכים שיוצרת המדיה, כמה הסטייה מהפרמטרים האלו פוצעת את הדימוי העצמי, מהווה גבנון נפשי, ומצד שני, יש משהו משחרר להפליא, עליז כמעט, בהודאה הזו, אני לא מושלם/ת, אלו הם החסרונות הגופניים שלי ושיזדיינו לעזאזל אנשי משטרת האופנה וטרור הפלסטיקאים והטיפוח. שיישרפו מכוני הכושר, הפילאטיס, הספינינג, שיעלו בעשן הקוסמטיקאיות והיועצות בפארמים, הצהרה מודעת ומלאת הומור מול המראה, ובסופו של דבר האיורים - מלאכה של אמן מבריק ורגיש להפליא.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה