לוק השבוע: תכשיטים של אדריכלית

היא עיצבה חללים גדולים כארכיטקטית במשך שנים ואז עברה לעיצוב תכשיטים. סלונה מחלקת שרשראות של רות הרמן

21/12/2011
לובה שמוקלר קבלו עדכונים מלובה
  • RSS

מי אני?

רות הרמן היא ארכיטקטית שהחליטה לחצות את גבולות העיצוב וכעת יוצרת ומעצבת אומנויות שימושיות: תכשיטים לבית ותכשיטי אופנה. בשנת 2009, לאחר שנים בהן עיצבה בתים פרטיים, משרדים ומרפאות כארכיטקטית, החליטה הרמן לעסוק בהלבשת פנים הבית ובהלבשת גוף האישה בתכשיטים.
..

הקו שלי

"קו נקי, יוקרתי ומינימליסטי. הנושא של ההרמוניה מאוד חשוב לי, לראות כיצד התכשיטים שלי משתלבים במראה הכללי של הבית או במראה הכללי של ההופעה ומתכתבים איתו, תוך שהם תורמים לו משהו שונה וייחודי. אני לא נמנעת מלעשות שימוש בחומרים ובטקסטורות שונות, כמו למשל בדים, עורות ומתכות, כך שמבחינתי הקו שלי הולך על התפר שבין עולם הארכיטקטורה, שממנו אני מגיעה, לעולם עיצוב המוצר והאופנה.

חשוב לי מאוד לעבוד עם טכניקות מגוונות כדי ליצור מוצרים ייחודיים ועשירי דימיון, כמו לדוגמא יציקות אלומיניום בחול, חיתוך לייזר וכיפוף מתכות. כל תכשיטי המתכת שלי מצופים בזהב ובכסף,  כאשר הדגש המושם בהם הוא הניגודיות בין המרקמים, ניגודיות שמתבטאת לא רק בעיצוב עצמו, אלא גם בתוצאה המודרנית והעדכנית לצד עבודת היד המוקפדת שהושקעה בה".
..

ההשראה שלי

"אני מרגישה שעולם הארכיטקטורה ועולם עיצוב התכשיטים הם שני עולמות משלימים כאשר המכנה המשותף ביניהם הוא האתסטיקה והמקוריות. לכן, בתור מישהי שבאה מרקע של ארכיטקטורה, לאחר שנים שבהם עיצבתי בתים ומשרדים, אני מרגישה שההשראה הגדולה ביותר שלי נובעת משם".
..

לוק השבוע

"צמידי עור. בחרתי בהם קודם כל בגלל אלמנט הנוחות, שכן הסגר שלהם הוא מגנטי, ידידותי ונוח, ולכן מדובר בתכשיט שאפשר לסגור לבד מבלי להיות תלוי בחסדיהם של אחרים. הצמיד עשוי מרצועות עור דקות ומשולבים בו אלמנטים שונים שנראים כמו זריקות אור, המצופים בכסף או זהב.

הצמיד מגיע במבחר גוונים, החל מקאמל, שחור, אפור בהיר וכהה וכחול- שמשתלב נפלא בעיניי עם ג'ינס. לדעתי הצמידים מאוד עשירים במראה שלהם, יש דינמיות באלמנטים שבהם והרבה חיות. בנוסף, הם מאוד מגוונים היות ואפשר לפתל אותם ולענוד אותם במבחר צורות"

התכשיטים לבית ותכשיטי האופנה של רות הרמן נמכרים בסטודיו (בתיאום טלפוני 0526491941), בחנויות מוזיאון, בוטיקים וחנויות עיצוב מובילות.

סלונה מחלקת ארבע שרשראות בעיצוב רות הרמן מחוליות בד ואביזר דקורטיבי זהוב או כסוף (תמונה למטה). רוצות שרשרת במתנה? מלאו פרטים בטופס המצורף

[contact-form 404 "Not Found"]

..
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה