איך להתאפר כמו נסיכה?

בעצם מאז הגן, עמוק בלב, את מוקסמת מנסיכות אגדתיות ורוצה להיראות כמוהן? עומר אסף, מאפר הבית של קרליין, מגיע עם תכנית פעולה. בלוג אישי

14/12/2011
עומר אסף קבלו עדכונים מעומר
  • RSS
» צילום מלכותי: עומר אסף והנסיכות

הרגעים המרגשים בעבודה שלי קורים כשאני נוגע בפנטזיות שמקסימות אותי, ומי שלנצח יהיו גיבורות הפנטזיה שלי הן הנסיכות מהאגדות. אני יושב מרוגש מול פריים שמתנופף בו השיער של אריאל בת הים והסרט האחרון שאהבתי באמת, היה רפונזל.

זה אולי נשמע ילדותי אבל מדובר בתחביב מנומק. אני אוהב את אריאל בזכות הפילפליות והשובבות שלה, מתחבר לנחישות של סינדרלה ומעריך את בל, על העומק שלה, שגרם לה להתאהב בחיה, למרות המראה הבעייתי, ב"היפה והחיה" (לעומת אריאל שהוקסמה מהנסיך בעיקר כי הוא היה חתיך).

מבנה הפנים של הנסיכות הוא גאוני – יהלומי, אלגנטי ומדויק, גוון השפתיים הכי נכון, העיניים רחוקות ופתוחות והמסקרה משוחה שם בשפע. ועוד לא דיברנו על סיפורי האהבה שלהן שתמיד מציפים את הלב בגלים אמיתיים ומנערים אותו חזק. מי לא רוצה התאהבות כמו באגדות? או לפחות לטעום קצת-קצת מהתחושה המרחפת הזאת? אני מקנא בכל ילדה בת שש שמסתובבת עם תיק נסיכות. בעיני זה הכי תמים ואופטימי.
..
אני אספן של פריטים עם נסיכות ולא מפסיק להעלות בפייס, צילומים של כל הפריטים הוורודים והנסיכותיים שאני מוצא. אין לי בעיה להתעלם מכל חברי לפייסבוק שמתחננים שאני אפסיק. אם את בצד שלי ולא שלהם ומתחברת לסגנון, ואם אף פעם, מאז הכרית הפרוותית, הוורודה, עם הנסיכה בל, שקיבלת בכיתה ב', לא הפסקת לאהוב נסיכות – הגיע הזמן שתלמדי איך מתאפרים כמוהן בחמישה שלבים פשוטים.
..

נסיכה בחמישה שלבים

...

1. עור – כדי להנות ממראה עור של נסיכה צריך הזנה טובה שכוללת גם סרום וגם קרם לחות טוב. טיפוח מתמיד של העור יזכה אותך בעור קורן שיזהר במשך כל הנשף.

..
2. סומק
– חשוב שיהיה טבעי ורך. למראה סמוק של נסיכה יש לעבוד עם רק עם גוונים ורודים ובהירים, עדיף עם ברק. ממליץ על סומק פריזמה של קרליין שמורכב משני גוונים של ורוד. מערבבים בינהם ומושחים על עצמות הלחיים וגם על העפעפיים...
..

..
3. מסקרה
– הריסים חשובים ביותר במראה של נסיכות. כי בלי העיפעוף, הנסיך לא יתאהב. יש למרוח שתי שכבות של מסקרה. בנדיבות.
..
4. ש
פתיים - שתי אופציות יש לנסיכות: הראשונה היא גלוס מתוק ושקפקף או פנטום גלוס שנותן אור וגוון ורדרד עד כתמתם שמשתלב עם גוון השפתיים הטבעי. השנייה היא ליפסטיק. אם את מעוניינת במראה שלגיה – ביחרי כמובן בגוון אדום. ממליץ על הליפסטיק האדום והיפה של קרליין  r24 או על הגוון האדום הקלאסי p36. אם הכיוון הוא הנסיכה הקלאסית, הגוונים שלך הם ורדרדים וסגלגלים.

5. שיער – לרוב נסיכות אוספות את שיערן הגלי והמבריק בסגנון גבוה ומרושל. מי שהשיער שלה לא מספיק מלא בשביל תסרוקת כזאת, יכולה לשלב ספוג עגול ובינוני, במקום בו ממוקמת הפקעת וסביבו לכרוך את השיער. כדי להגיע למראה של נסיכה בשיער פזור, יש לעבוד עם מייבש שיער, כדי לקבל את הנוכחות הקלילה והנעימה של השיער ולתת לו את הנפח שיעזור לו להתנופף בזמן הריקוד.

בהצלחה!

//
ולסיום, סרטון נסיכות שהכנתי. החברים הטובים שלי ביקשו ממני לצאת להפוגה קלה עם עניין הנסיכות אז עשיתי מזה מסיבה והינה ריקוד קבוצתי מסכם :)

להתראות עד הפעם הבאה

עומר אסף
..

מתוך הבלוג של עומר אסףלטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה