אייליינר זה פשוט

קו האייליינר בקאמבק חזק ובזכות איימי ווינהאוס הוא עבה מבעבר, סלונה סוקרת את דיוות האייליינר הגדולות

07/12/2011
כתבה פרסומית קבלו עדכונים מכתבה פרסומית
  • RSS

הנה הבטחה שתמיד מקיימת. מעטים הם מוצרי האיפור שהאפקט שלהם מורגש כמו האייליינר. לפס הדק הזה יש השפעה מכרעת על מראה הפנים ומי שרוצה להשיג בקלות מבט נשי-חתולי ומפתה, יודעת שהפס הקטן הזה יעשה את העבודה.
..
הנשים שיזכרו בתרבות הפופלרית בזכות האייליינר שלהן, היו מאופינות בנשיות זורמת ועוצמה פנימית. כולן אהבו להתבלט וההדגשה הברורה של העיניים היתה עוד מאפיין של הבולטות שלהן. סופיה לורן, מרלין מונרו, בריז'יט בורדו, איימי ווינהאוס וכיום דוגמנית העל קוקו רושה - הדגישו את העיניים בקו אייליינר שיצא מגבולות העין והתלכסן מחוץ לעפעף.
..

..

סופיה לורן, לא ניתן להתעלם מעינים שמודגשות ככה. קו האייליינר מגדיל ומלכסן את צורת העין
..

לורן. קו האייליינר והתסרוקת הנפוחה, הפכו לסימני ההיכר
..
אצל סופיה לורן האייליינר הבולט הדגיש את התיאטרליות שהיתה גלומה בתוי הפנים והאישיות שלה, אצל מרלין מונרו ובריז'יט ברדו קו האיילינר שירת את הפתיינות המתוקה והחצופה, ואיימי ווינהאוס, עשתה פארודיה בלתי נשכחת על שלושתן.
..

מרלין מונרו. קו איילנר מתעגל שמעצים את העיפעופים

ווינאהאוס מרחה את קו האייליינר עבה מדי וארוך מדי ויצרה סגנון כל כך ייחודי ואישי, עד שאף אחת לא יכולה לחקות את האיפור שלה, מבלי להראות לחלוטין חסרת אישיות. את החיבה לקו השחור והמוקצן, ווינהאוס העצימה עם מגדל שיער שהיה גם הוא, כמו קו האיילנר, מוגזם, מוקצן ואישי לחלוטין ושאב השראה מהתסרוקות הנפוחות של שנות החמישים.
...

קו האיילנר העבה, המוגזם והארוך במיוחד של איימי ווינהאוס. כל כך אישי עד שלא ניתן לחקות אותו

..

בתצוגות האופנה של סתיו-חורף 2012 נכח האייליינר העבה והארוך בתצוגות הנחשבות, בעיקר בתצוגת דיור, וניראה שמראה הפיפטיז בהחלט חוזר עם טוויסט מודרני ומודע.

..הזמרת Laure Shang מגיעה לתצוגת דיור. גם אסיאתיות צריכות אייליינר

הבעיה היא שמריחה של אייליינר מרתיעה רבות - היא דורשת מכחול טוב  ובעיקר יד יציבה ומיומנת. למרוח קו זהה וסימטרי לחלוטין בשתי העיניים שיהיה גם רציף, לא מגומגם ולא מקוטע היא לא פשוטה.

כדי להפוך את המריחה של האייליינר לקלה יותר, חברת קרליין מוציאה עכשיו איילינר טוש חדש-  Ink-liner. יש בו מברשת שמאפשרת לשרטט קו דק או עבה בהתאם ללחץ שמפעילים עליה; וחוד הטוש יוצר קו הניתן לשליטה מדויקת, שמתייבש במהירות ולא נמרח. החומר שבאייליינר עמיד במים, מחזיק על העפעף 10 שעות ויותר ובנוי על פורמולה נטולת עופרת ופורמדלהיד, שאינה יוצרת גירוי ומתייבשת במרקם משיי.
..

בהתאם לטרנד החדש של אייליינרים צבעוניים, האייליינר מגיע בשחור פחם, חום שוקולד, כחול עמוק וסגול עמוק. מחירו 99.99 ש' והוא נמכר בכל רשתות הפארם. המוצר לא נוסה על בעלי חיים.

..


טיפים: איך מורחים אייליינר?

זיוית יקיר מנהלת תחום איפור בקרליין מנסחת שישה טיפים למי שרוצה למרוח אייליינר באופן סימטרי ורציף.

1. חשוב מאוד שהיד תהיה יציבה לכן השעיני את מרפקך על השולחן.
..
2. יש למרוח את האיילינר כשהעיניים פקוחות. כך ניתן לראות את התוצאה הסופית. כשמורחים עין סגורה זה נראה שונה לגמרי מאשר כשהיא פתוחה.
..
3. יש להתחיל מהצד הקל לקשה. כלומר אם את ימנית בטח יהיה לך יותר קל לצייר את הקו בעין ימין. כך תוכלי ליצור את הקו המושלם ולעבוד קשה יותר בצד השני, אבל אז כבר תהיה לך דוגמה טובה לקו אותו את צריכה ליצור.
..
4. הקו צריך להיות דק וקרוב ביותר לקו הריסים לכן יש להתחיל למרוח מהזווית הפנימית כלפי חוץ. לקראת הצד החיצוני של העין, הקו יכול להתעבות ואפילו לצאת מהקו הסופי של העין.
..
5. השליטה בעובי הקו היא על פי מידת הלחץ שיופעל על המברשת. מברשת האינקליינר דקיקה בקצה ואפשר ליצור פס דקיק ולעבות אותו בעזרת לחץ על מנת ליצור קו אייליינר מלא, חשוב להצמיד אותו לשורש הריסים ולהקפיד לכסות אותם כדי שלא יישאר ביניהם חלק לבן.
..
6. היי סבלנית. היכולת לצייר קו אייילינר מושלם תבוא עם האימון.

..

ג'ורג'יה ג'אגר ביתם של מיק ג'אגר וג'רי הול. הבריז'יט ברדו החדשה

..
.
הזמרת קייטי פרי בקו אייליינר עבה במיוחד וליצני משהו

..

/
/
קו האייליינר המלוכסן - סימן ההיכר של דוגמנית העל קוקו רושה
צילומים: Getyimages
צילום מוצרים: מוטי פישביין


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה