הפתעות מדורין פרנקפורט

מה אהבנו בתצוגת דורין פרנקפורט בשבוע האופנה? את החצאיות הפסטליות, השמלות הארוכות ובעיקר את דגמי ההלבשה התחתונה הצנועים

27/11/2011
דנה דרבינסקי קבלו עדכונים מדנה
  • RSS

איך יודעים שמעצב אופנה הצליח לפגוע? מבחן אחד הוא ההתרשמות שמתקבלת עם הצפייה הראשונה בדגמים. התאהבות ממבט ראשון, היא כמובן סימן שזה הצליח. מבחן שני הוא האפטר אפקט - אם דגמים נשארים בראש גם כמה ימים אחרי התצוגה ומחשבה עליהם מכניסה להלך רוח מובחן - נראה שקרה שם משהו. שהפריטים שנצפו היו כאלה שיכולים לקחת את הלובשת למצב רוח נכסף.

..

שמלה חלומית בגוון הורוד הנכון

....

תצוגת בגדי הקיץ של דורין פרנקפורט בשבוע האופנה בתל אביב, נפתחה עם קריאת כיוון שורשית. הקהל התיישב לצלילי מוזיקה ישראלית ישנה; צילומים של סברס ושאר מראות טבע מישראל הקלאסית, הוקרנו ברקע והקומוניקט הכין את הצופים לקולקציית "פריחת הצבר". ישבניהן של הפאשיניסטיות המתוחכמות שבקהל, זעו בחוסר מנוחה על הכיסא. מחווה ארצישראלית היתה הדבר האחרון שהן היו מעוניינות בו אחרי העיצובים המחוכמים של יניב פרסי שמציג ומוכר באירופה, ואחרי תצוגת הגלאם של קוואלי, שקדמו לפרנקפורט בשבוע האופנה. הן פחדו מצניחת באנג'י מורלית, שתזכיר להם את המורשת המקומית הבסיסית מדי. חששו שפרנקפורט משחקת על הכרטיס הישראלי, כדי לבלוט מול עיתונאי האופנה הזרים שהגיעו לשבוע האופנה.
..

תודות לגזרת החצאית הקלאסית ולשילוב עם החולצה הלבנה, הסגול הפלורסנטי הזה נראה מרגש

..
אחרי כמה צווארונים סינים, דגמים עם שרוך במותן וחולצות כפתורים שנרכסו עד לגרוגרת והיו חזרה צפויה על הקו המוכר על המעצבת, התחיל פתאום המסלול להתמלא ברוך. דוגמניות בפריטים בגוונים מאירים, דגמנו חצאיות באורך ברך או קרסול שהחמיאו לאיזור המתניים; הטופים התהדרו במפתחי צוואר יפים; הבדים נראו נוחים להפליא והשמלות הארוכות הבריקו. הבונבון של התצוגה היה קו ההלבשה התחתונה שהמעצבת הוציאה. הדגמים הכריזו גזר דין מוות לחוטיני הלא מחמיא - מפתח הירך הנמוך של התחתונים וקו המותן הגבוה, הבטיחו אריזה יפה של האגן. והחלקים העליונים ציינו יחס עדין וחשיפה מבוקרת של החזה (לא בכל הדגמים). מדובר היה בקיצור, בדגמים שנוח להסתובב בהם בבית, כשרוצים ליצור אווירה נוחה, נשית ומעודנת. סקסית במובן הלא פתייני. לא תחרות או סאטן שהמשמעות המינית שלהן ברורה, ולא חזיות עם ברזלים. רק בדים איכותיים וגזרות שנעימות לגוף.

..

שמלה ארוכה ונהדרת עם גזרה מחמיאה

..
דגם לנז'רי מטשטש, רחום ומנצח עם מחשוף מרלין מונרו

.סט שיכול להיות הפתעה מחטבת וקלאסית מתחת לשמלה

הלבשה תחתונה לא צמודה, לא פתיינית מדי ואלגנטית, שנעים להסתובב איתה בבית

..

צילומים: אבי ולדמן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה