בילויי השבוע 17-24.11

הסטייליסטים קרב אופנה עם רותם סלע עולה לטלוויזיה, וגם קיציס ופרידמן בחדשה, שבוע האופנה, חווה אלברשטיין, פנס הקסם במוזיאון ישראל ועוד בילויים מומלצים

17/11/2011
בתיה גלעדי קבלו עדכונים מבתיה
  • RSS

לכבוד החורף הסוער שנחת עלינו התקבצו להם כמה אירועים מעניינים במיוחד, אם זה פסטיבל הפסנתר שנפתח השבוע, חווה אלברשטין במוזיאון ארץ ישראל, ברישניקוב בישראל, שבוע האופנה וכמה תכניות טלוויזיה חדשות שיעשו את השבוע מגוון במיוחד.

מוזיקה: הערב (חמישי 17.11) במועדון הביט בחיפה, דודו טסה במופע שכולל את שלל להיטיו שהולכים מצוין בחורף גשום במיוחד. חווה אלברשטיין תופיע בשישי (ה 18.11) במוזיאון ארץ ישראל שברמת אביב, נקמת הטרקטור המעולים יופיעו במוצ"ש (19.11) במועדון הביט בחיפה שם יתנו את הלהיטים הגדולים שלהם וגם שירים מהאלבום החדש והנהדר. ביום ראשון (20.11) יתקיים ברידינג 3 בתל אביב  המופע "אמנים שרים עדית פאנק" בהנחיית צביקה הדר ובהשתתפות: שלומי שבת, גלי עטרי, רמי קליינשטיין, דין דין אביב, מיטל טרבלסי, רונית שחר, אריק סיני, חנן יובל, לאה שבת ורוני גינוסר. כשעל ההפקה המוזיקלית אחראי ערן מיטלמן. וכל זה למען מטרה חשובה, התרמה לארגון "בקול" הפועל למען כבדי השמיעה ומתחרשים בגיל מבוגר, כך שגם תיהנו ממוזיקה טובה וגם תעזרו לזולת.

ועוד השבוע: ביום שלישי פסטיבל הפסנתר יפתח ויביא איתו מספר לא מבוטל של הופעות טובות, בין היתר אהוד בנאי שיופיע עם עמי רייס, להקת פונץ' שתופיע עם מיכה שטרית, ארקדי דוכין שיופיע עם עלמה זוהר, שלמה גרוניך עם אפרת גוש ועוד. כל הפרטים נמצאים פה, רוצו להזמין כרטיסים. ביום רביעי (23.11) פיטר הוק שהגיע להופעה אחת ויחידה בארצנו ייתן את המיטב שלו ברדינג 3.

תיאטרון: מיכאיל ברישניקוב הגיע שוב לארצנו ומופעי במרכז סוזן דלל בתפקיד ראשי במחזה "פריז" שהוא עיבוד לסיפור קצר של איוון בונין,  במרכז העלילה סיפורם של שני עולים מרוסיה שנפגשו במקרה בפריז של שנת 1930 . הוא גנרל בדימוס בצבא הרוסי הלבן והיא צעירה ממנו בשנים רבות. אהבתם מוחלטת אך נגדעת עם מותו של אחד מהם המותיר את השני ממשיך בחייו בבדידות וללא תקווה. כל הפרטים והזמנת כרטיסים נמצאים פה.

אופנה: ושבוע האופנה נפתח השבוע בתל אביב שבוע,  בין ה-21 ל- 23 לנובמבר ויביא תצוגות של מיטב המעצבים הגדולים בישראל בשילוב כישרונות חדשים שכדאי להכיר, תוך שילוב מגוון אטרקציות אופנתיות. כל הפרטים נמצאים ממש פה.

באמנות: מוזיאון ישראל שבירושלים מתחדש בשתי תערוכות חדשות, דווקא - הכוללת 90 עבודות של אמני אוונגרד יהודים מרומניה, אשר נוצרו בין השנים 1938-1910 ומשקפים את התפתחותם של שבעת האמנים שבראשית המאה ה־20 הסעירו את עולם האמנות בניסיונותיהם הנועזים והיו ממולידי תנועת האוונגרד.

וגם פנס הקסם – המציגה 18 יצירות חדשות של אמנות עכשווית יוצגו בפעם הראשונה, חלקם של אמנים ידועים מהעולם וחלקם צעירים בראשית דרכם. העבודות נוגעות באופנים שונים ברעיון ההיקסמות ובעולם מסתורי מרתק. בין שמתואר בהן נוף ובין שמתוארת תמונה ביתית כולן משרטטות עולם של תעתוע בין דמיון למציאות, עולם של אגדות, וחלומות בהקיץ. עולם של מסעות דמיוניים, צלליות מטושטשות בערפל, להבות מרצדות ומראות של יערות אפלים.

שעות הפתיחה ופרטים נוספים באתר המוזיאון.

בטלוויזיה: שלוש תכניות חדשות – הסטייליסטים – קרב אופנה - בהנחיית רותם סלע וצוות שופטים שכולל את המעצב יוסף, ליארת אשורי ומיטל ברונר, תעלה בראשון הקרוב בהוט בידור ישראלי ותביא 16 סטייליסטים צעירים שינסו להתמודד על תואר הסטייליסט הטוב ביותר. בין אם באמת יימצא גורו האופנה החדש של ישראל ובין אם לא – גם אופנה, גם תחרויות, גם ריאליטי – נשמע כמו משהו שיכול להיות בידור טוב. הסטייליסטים - קרב אופנה יום ראשון, 22:30, HOT בידור ישראלי  וגם צביקה הדר חוזר למסך עם תכנית חדשה מבית "כוכב נולד", רק שהפעם ב"בבית הספר למוזיקה" הם יעקבו אחר ילדים בגילאי 8 עד 14 שחולמים להיות זמרים וילמדו במהלך התכנית עם מתי כספי, יהורם גאון, משה פרץ וקרן פלס. ריאליטי ילדים, חלומות והמסך הקטן. משהו שאפשר לחשוב עליו. יום רביעי, ערוץ 2 21:00 ומיד אחרי – קיציס ופרידמן חוזרים למסך עם ההומור השנון שלהם בה הם יהיו "עיתונאים חוקרים" המשתמשים במניפולציות שונות בשביל להראות את הכתבות שלהם.

ואם עדיין לא שמעתם את השיר החדש של בני המה שהם אוהד פישוף וישי אדר (נושאי המגבעת)– אז בהחלט צריך שתעשו את זה.

http://youtu.be/TT3KgPLdugo
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה