לראות את האור(גזמה)

מתכון לזיקוקי דינור סקסואליים: קחי קורט של אור וערבבי עם פוּל גז עד להיווצרות הניצוצות הרצויים, מה לא ברור כאן? נונה ד. גומרת אומר

17/11/2011
נונה ד. קבלו עדכונים מנונה
  • RSS
» Thinkstock: למי קראתם אביונה?, צילום

רבותיי אנשי האקדמיה, בטרם אעסוק באורגזמה הפרטית שלי רציתי להצר ולהלין על ההגדרה העברית העלובה לרגע השיא הזה. מה בדיוק עבר לכם בראש כשאמצתם לחיקכם מילה שמתקשרת לדלות ועוני כמו אביונה?

וכן, אני מכירה את הפסוק "ויָנֵאץ הַשָׁקֵד וְיִסְתַּבֵּל הֶחָגָב וְתָפֵר הָאֲבִיּוֹנָה" מספר קהלת עליו אתם מסתמכים, וגם יודעת שפירוש השורש א.ב.ה הוא רצון או חשק. ועדיין, מקנן בי חשד עמוק שכל הפאנל שישב וקבע שאביונה היא המילה המתאימה לרגע המיוחד הזה, לא חווה פרכוס אורגזמי כבר עידן ועידנים.

לבושתי, גם אני חסרה בכאלו בזמן האחרון. קיפאון מיני נצפה בגזרה – גם בשל תפיחת הגזרה למימדי פרה, וגם (השם ישמרנו) אולי זה גיל המעבר שמתדפק לי על החשק. את המפגשים עם יזיזיי משכבר הימים דיללתי לאחרונה מפאת חוסר עניין בהם ועצלות נפשית להתחיל קשרים חדשים. ואם זה לא מספיק טראגי, אז בשל הימצאותם של הטינאייג'רים בבית על בסיס יומי, ימי החופש הגדול נטולי הילדים וגדושי הפורנו והמקלחות עם הזרם הממוקד הופכים לזיכרון עמום.

נונה גומרת ברבע שעה

לא שאני ממש מבדילה, ולבטח היו לי פה ושם, אבל כל הדיבור על אורגזמות נרתיקיות קסומות וזוהרות ועל נקודת הג'י המסתורית גורם לי להרגיש קצת אפסית, אחת שהסלקטור השאיר מחוץ למועדון האקסקלוסיבי הזה בגלל המעמד הנמוך של מי שמגיעה לרוב רק לאורגזמות נחותות מהסוג הדגדגני.

ובכל זאת, תודות לאל, לפורנו המעשיר ולס' חברתי שלימדה אותי את נפלאות האוננות באמבטיה, לא סבלתי באף שלב בחיי מהיעדר אורגזמה כמו חברות רבות שלי - למרות שגם אני תוצר של בית עם מסרים שליליים על מין ומיניות, וגם באוזניי הדהד קולה הפוסק של אמא ברגע שאיבדתי את בתוליי: "אל תשכחי שאף אחד לא מתחתן עם בחורות זולות שנותנות". וכן אמא, צדקת! זה מה שקרה בפועל!

כעת, אני יודעת שיש דברים שלא מדברים עליהם, וגם לא יפה לבוא ולחשוף אלפי שנות קשר שתיקה, אבל אני חייבת להודות בשני סעיפי אשמה: א' - "ברוך שעשני אישה" ושאיני זאת שנדרשת להניף בכל מפגש לשם משגל תורן מפואר וזקוף קומה, וב' – גם בעניין הזיופים יש איזה מן קשר שתיקה או לפחות חוסר הודאה גורפת בין בנות המין הרגיש (כי הרי ידוע שיותר מכל תכונה אנחנו חזקות בלהדיר את כנותנו הבלתי מתפשרת). אז הנה אני מתוודה: זייפתי. והרבה.

ולא, אין לי שום בעיית נרתיק מבוהל שמתכווץ למראה זין אימתני, או חוסר חשק כזה שסרט כחול לא יכול לשנות בעשרים שניות, רק שלפעמים מחשבות טורדניות או עייפות מרחיקות את האורגזמה שנוטה לחמקמקות.

ואתם מצ'ואיסטים מדושני עונג ובטחון עצמי: גם אם ברור לכם שאצלכם זה לא קרה, אני מבטיחה לכם שסטטיסטית הסיכויים שלא נתקלתם בזייפנית קלושים. ואם נדמה לכם שאין סיכוי ושהייתם מזהים אחת כזאת, במיוחד אם היא גרגרה כחתלתולה והנהנה בעפעוף ריסים משוחים במסקרה כששאלתה אותה: "היה לך טוב? גמרת?" כנראה לא שיננתם עד הסוף את הסצנה השחוקה מ"כשהארי פגש את סאלי".

גומרת הולכת

לסיכום, עם כל החיבה (ויש כזאת) לשיא שסוחט ממני לכמה רגעים את כל המגננות, באופן כללי אורגזמות די מתישות אותי - במיוחד אם מדובר בהשתעשעות עם איזה רב-שגל שמפמפם אותך שעות. אחחח אלוהים, מזמן לא היה לי אחד כזה, אז אם אתה שולח משהו בקרוב, תשתדל שהפעם (בניגוד לפעם האחרונה) יהיה לו איי-קיו מינימאלי. אתה יודע, אפילו משהו ברמת סמול טוק עם הביג דיק.

לאחרונה, כדי להישאר בעניין אני מאתגרת את כושר האיפוק שלי - זה לא שאני טנטריסטית, רק שהגמירה גומרת אותי מעייפות, כך שעשרים שניות אחר כך אני כבר מסובבת את הגב לזכר, עוטה עליי שריון של שמיכה ומתפללת שיחליט ללכת לביתו או לפחות יעבור לישון על הספה. בנוסף, כבר דובר פה בקימוץ הגניחות והאנחות שאני מפזרת לחלל האוויר בסקס, וגם על כך שאיני מכריזה על השיא בתרועות רמות. אני ממש יכולה לשמוע את סבתי הפולנייה זועקת אליי מהקבר: "נו, לא ממש א גרויסע מציאעס".

ועדיין, בנות ישראל החמות ואחיותיי למאבק: למרות כל הכתוב לעיל, ולמרות שאפשר להודות שיש משהו לא מאוזן בלהיות מובל על פי הליבידו רק בשביל כמה שניות של רעד ופרכוס, עילאי ככל שיהיה – גמירה טובה שמתישה ברפיון מתוק כל חלקה בגופנו היא בבחינת מאסט! קחי לך שיעורי פורנו ו/או אביזרי מין ו/או תנוחה ו/או העדפה מסוימת –  כי כל הדרכים כשרות במסע אל ההארה המינית הנכספת. כי כמו שזיגי פרויד ואני תמיד אומרים: מה לעזאזל הקשר בין מוסריות לסקס?
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה