חלב על הזמן

בימים אלה משיקה חברת אבוט, ענקית התרופות הבינלאומית, את תחליף החלב סימילאק Advance Plus. מוצר חדש לתינוקות מתקדמים

14/11/2011
כתבה פרסומית קבלו עדכונים מכתבה פרסומית
  • RSS
» היכולת לפתח מערכת חיסון יעילה מתחילה במערכת עיכול בריאה

בעקבות מפץ תוכניות הבישול שהציף את המסך הקטן, נראה שהפכנו לאניני טעם. הארוחות שלנו צריכות לעמוד בסטנדרטים גבוהים ולהיות לא רק מזינות אלא גם בעלות מראה מעורר תיאבון וניחוח שאי אפשר לעמוד בפניו.

התמונה משתנה כמובן לחלוטין כשמדובר בתחליף חלב לתינוקות. שם הפרמטר הבריאותי הוא החשוב מכל. תחליפי חלב לא רק מזינים את התינוק ומסייעים להתפתחותו. למעשה היכולת לפתח מערכת חיסון יעילה מתחילה במערכת עיכול בריאה. זה עוד גורם שהופך את איכות תחליף החלב למשמעותית לעין ערוך.

בימים אלה משיקה חברת אבוט, ענקית התרופות הבינלאומית, את תחליף החלב סימילאק Advance Plus, שמבוסס על ההרכב המוכר של סימילאק Advance, בתוספת רכיבים שהוכחו מדעית כמסייעים לבנייה ולחיזוק של מערכת החיסון.

יעל רבהון, מנכ"לית אבוט ישראל, שמחה לספר קצת על המוצר החדש. "תוכנית המחקר הקלינית של אבוט, מבוססת על מחקרים בקרב אלפי ילדים, ומתמקדת באופן שבו התזונה מעודדת התפתחות פיזית ושכלית אצל תינוקות ובנוסף מתמקדת באופן שבו ניתן לתרגם את הידע זה למוצרים שהורים יכולים לבטוח בהם", היא אומרת, "סימילאק Advance Plus היא תרכובות המזון היחידה, שהוכחה מדעית כתומכת בהתפתחות תינוקות. היא דומה לתזונה שמקבל תינוק יונק ומסייעת במקביל בבנייה ובחיזוק של מערכת החיסון.

אין שום בעיה לעבור מתרכובות שונות לתרכובת החדשה

עיצוב האריזה של התרכובת החדשה Advance Plus כולל אייקון גרפי בצורת מגן, שמדגיש את היתרונות שמציעה הסדרה בתחום מערכת החיסון. האריזות מגיעות בצבעים שונים, בהתאם לשלושת השלבים בהם תשווק הסדרה: 2,1 ו- 3 כדי למנוע בלבול".

גם אם השמות המדויקים של המרכיבים ותפקידם החיוני בתרכובת המזון לא תמיד ברורים להורים, רונית דוייב, המנהלת המדעית של סימילאק, מפרטת על קצה המזלג לגבי התרכובת החדשה. דוייב: "סמילאק Advance Plus הוא תחליף החלב היחיד בישראל שמכיל אנטיאוקסידנט מסוג לוטאין, שנמצא כחיוני לבריאות העיניים והעור. בנוסף הוא מועשר באנטיאוקסידנטים - המסייעים בשמירה על בריאות התאים בגוף ובסיבים תזונתיים מסוג GOS המעודדים את צמיחתם של חיידקים טובים במערכת העיכול, ותומכים בחיזוק ההגנה הטבעית של התינוק.

יש בסימילאק Advance Plus גם נוקלאוטידים - התורמים להתפתחות מערכת החיסון, לעליה בייצור נוגדים הנלחמים בגורמי מחלה ולהפחתת מקרי שלשול. רק בסימילאק, ההרכב וכמות הנוקלאוטידים, דומים לאלו שבקולוסטרום ובחלב אם", היא מדגישה.

אם התינוק שלי ניזון בחודשים האחרונים מתחליפי החלב הקודמים של סימילאק, אני יכולה לעבור לתחליף המתקדם יותר - סימילאק Advance Plus?

דוייב: "אין שום חשש לעבור מתרכובות שונות לתרכובת החדשה אלא שכדאי להתחיל להזין את התינוק בסימילאק Advance Plus בשעות היום. כמובן שבכל שאלה בנושא זה או בנושאים אחרים ניתן לפנות למוקד צוות המומחים של סימילאק שמספרו 1-800-65-65-01 או להיכנס לאתר החברה כדי לקבל מידע נוסף".

עוד מספר נקודות שכדאי לדעת:

  • סימילאק Advance Plus מגיע באבקה שמתערבבת בקלות ויוצרת פחות בועות בעת ההכנה.
  • המוצר משווק בשלושה שלבים באריזות 400 גר' ובאריזות חיסכון של 900 גר'.
  • כשרות: כשר חלבי לאוכלי חלב נוכרי בהשגחת OU הרבנות הראשית לישראל.

מחיר מומלץ לצרכן: המחיר של סימילאק Advance Plus , נותר זהה למחירו של סימילאק Advance  וברשתות השיווק המחיר נע בין: 29 ש"ח ל- 45 ש"ח לאריזת 400 גר' ו-78 ש"ח ל- 90 ש"ח לאריזת 900 גר'.

>> לקבלת דוגמית של סימילאק Advance Plus

צילום: thinkstock
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה