ורסאצ'ה לכל דורש

הלכנו למדוד לפני כולם את הפריטים שעיצבה דונטלה ורסאצ'ה ל-H&M. רק היא יכולה להדיח למדידת קולר צוואר מסיבי ולייצר פריטים מטלטלי אישיות

13/11/2011
דנה דרבינסקי קבלו עדכונים מדנה
  • RSS
» בואו אם אתם טוטאלים. צילום: יח"צ

כשדונטלה וראסצ'ה משתפת פעולה עם H&M, בעלי ההכנסה הממוצעת מקבלים הזדמנות, להתנסות בחוויה שמעצבת קיצונית כמוה, יכולה לספק. ורסאצ'ה היא אישה שמסתובבת בעולם עם לוק לא קל לעיכול - הרזון, הניתוחים הפלסטים, האיפור הכבד והבלונד הלבן - הכל משדר אדג'יות. הפריטים שלה, בהתאמה, הם מושכי תשומת לב ולא סטנדרטים.
..
רבע שעה אחרי שאנחנו נכנסים למפגש המצומצם של הצגת הפריטים לעיתונאים ובלוגרי אופנה, המקום מקבל צורה של מסיבה. הבגדים והאקססוריז שהאיטלקיה הפרועה הגתה, הם אירוע. כל אחד בפני עצמו. מספיק רק למדוד כדי שההשפעה החיובית על מצב הרוח תהיה מיידית.
..
קחו למשל את קולר הצוואר המסיבי שאני מחליטה להתנסות בו. אם לא דונטלה, הייתי יכולה להעביר את כל חיי בלי שיחלוף במוחי הרעיון לענוד קולר זהב עבה, עם ראש של חיית טרף. אבל ברגע שהוא כרוך סביבי אני נכנסת לשעשוע שוורסאצ'ה רוצה לשחק עם הלקוחות. היא רוצה להוציא אותם מהגבולות המוכרים שלהן כמתלבשות וכבני אדם.
..
היא רוצה לגרום להם להיכנס לשמחה מוחצנת עם חליפות ורודת בוורוד פוקסייה, לגרום להן להרגיש אקספרימנטליות עם ז'קט נטול גב שעשוי כולו מחומר דמוי שיער שחור ומלטף; רוצה לקחת אותם להיי חסר בושה  עם ג'קט פלורוסנטי בהדפס הוואי; או למיניות ישירה עם שמלות קצרות בצבעים עזים ומחשופים א-סימטרים. 40 הפריטים שלה לנשים ו-20 הפריטים לגברים, לא מיועדים לאנשים שלא רוצים להתלבלט אלא למי שרוצים לחגוג.
..
תקראו לבגדים האלה ערסים, תגידו שחליפה בוורוד פוקסייה היא רק לגייז, אבל ההצעה שלנו היא לפחות להתנסות. לבוא ולמדוד כדי להרגיש איך מעצבת אופנה יכולה לשחק איתך. כמו למשל להגיש לך מעיל עור ארוך ושחור עם ניטים, שהוא לא לגמרי מייקל ג'קסון, אבל נותן טעימה מההוויה של סטאר מאחוזת נברלנד.
..
..

התנסתם פעם בתחושה של מדידת קולר כבד? רק דונטלה ורסאצ'ה יכולה להדיח לחוייה כזאת (צילום: דנה דרבינסקי)


..
ב-17 לנובמבר תיפתח מכירת פריטי ורסאצ'ה ל-H&M ב-300 חנויות הרשת הממוקמות ברחבי העולם. המכירה תיערך עם כל הטקסיות של הכנסת קבוצות בנות עשרים קונים לחנות בכל פעם והקצבת זמן הקנייה שלהם ל-15 דקות. קשה להתפעל ממי שמעודד קניות בלחץ ועושה עניין כזה מרכישת בגדים שהם דבר מתבלה ומתכלה. גם להנות מהאסתטיקה והתעוזה של  צילומי הפריטים זו חוויה נהדרת וגם רק למדוד אותם זה כיף.
..

שמלת ורסאצ'ה קלאסית עם הרבה זהב. שימו לב לקולר סביב הצוואר
..

דונטלה אוהבת נשים בשמלות קצרות וצמודות ובצבעים עזים. הניטים לא מפסיקים להשתחזר
..

..

מתוך הסדרה הכחולה
..

ללכת עם הדפסי הוואי עד הסוף. וכמובן ניטים על המכנסיים

דונטלה עיצבה גם כריות לבית 199-249 ש' וכיסוי מיטה מקסים 799 ש'.

...
.

ז'קט שתאהבו
..

תיק שתשקלו

מחירים

נשים: שמלות: 349 - 1199 ש', חצאיות: 299 -499 ש', חולצות: 199 - 499 ש', טייציים ומכנסיים: 149-299 ש', ז'קטים ומעילים עור: 299 - 1499 ש', אביזרים: (חגורות, צעיפים, צמידים, שרשראות, טבעות עגילים, תיקים ונעליים) 99.9 - 799 ש'.

גברים: חולצות: 99.9 - 249 ש', סריגים: 349 ש', מכנסיים (כולל מכנסי עור): 199  - 1199 ש', ז'קטים ומעילי עור: 499  - 1499 ש'.

??

תצוגת H&M וורסאצ'ה - הפריטים מהמסלול הרותח תיכף מגיעים לארץ

[youtube IUxEQbtw6GU nolink]

אומה תורמן, ג'סיקה אלבה ועוד יפים ויפות מגיעים לתצוגת H&M וורסאצ'ה בבגדים מהקולקציה החדשה

[youtube F7ZloGy27cc nolink]

..

(צילומים: יח"צ)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך