הכי ברכילות השבוע

בר רפאלי שרה אייל גולן, חבורת עספור חגגה, שירלי בוגנים נפרדה, אסי עזר יוביל קמפיין לקהילה הגאה, ועוד ממיטב Eonline השבוע

27/10/2011
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

חתונות, לידות, אירועים משמחים וגם קצת מאורעות עצובים. השבוע שעבר עלינו טמן בחובו קצת מהכל. אתר Eonline ליקט עבורכן את הדברים שהכי הכי עשו לו את השבוע.

הכי מפרגנת: בר רפאלי מתראיינת בחנות תקליטים בניו-יורק לאתר לייפסטייל של הראפר ג'יי. זי בכבודו ובעצמו, וכשנשאלת על העדפותיה המוזיקליות היא לא מתבלבלת, ולצד שמות המוכרים בכל העולם (כביונסה וריהאנה), היא שולפת גם שמות מקומיים כשלמה ארצי ואייל גולן, ואף מגדילה לעשות ושרה בשפת הקודש שיר של גולן.

הכי ילדים זה שמחה: מרינה קבישר, מיי פיינגולד וסופי צדקה ילדו השבוע עוללים רכים וזכים. בעוד עבור קבישר ופיינגולד, שילדו בנות, זוהי הלידה הראשונה, עבור צדקה, שילדה בן זכר, זוהי הלידה השנייה, שכן לשחקנית בת בת 14, חן, ממערכת יחסים קודמת. הרבה הרבה מזל טוב לכולן!

הכי "איי דו": שירי מימון ממסדת את הקשר עם החבר מזה ארבע השנים האחרונות, יוני רג'ואן, ומקיימת חתונה עתירת סלבס כהראל סקעת ובן זוגו עידן רול, מלי לוי ושמעון גרשון, יעל בר זוהר וגיא זו-ארץ, יעל גולדמן, אסי עזר, צביקה הדר, שמעון בוסקילה ועוד. גם רובין וויליאמס התחתן השבוע, מעבר לאוקיאנוס הגדול, עם חברתו סוזן שניידר. עבור וויליאמס בן ה-60 אלו הם הנישואים השלישיים במספר. שיהיה בהצלחה.

הכי נפרדנו כך: הדוגמנית שירלי בוגנים והשף אביב משה, שתחזקו זוגיות חמודה בתקופה האחרונה, כבר לא ביחד. חבל.

הכי תתחדשו על הליהוק: נינט טייב לוהקה לדרמה יומית מבית "הוט" בשם "זגורי", שם היא תגלם בת למשפחת זגורי המאמינה כי בעקבות מות סב המשפחה, רובצת עליה קללה. ספוקי. גם בן זוגה, יהודה לוי, לוהק לדרמה יומית של "הוט", לצד יפתח קליין, בה שניהם יגלמו הומוסקסואלים החיים יחדיו ומביאים לעולם, בעזרת חברה רווקה, ילד משותף. עוד צמד חמד שעתיד לשחק יחדיו: אסי כהן ויוסי מרשק יגלמו שני ישראלים שעובדים כמובילי דירות בניכר ומסתבכים עם המאפייה, בסרט שיביים ויכתוב אסף הראל על פי ספרו של אסף גברון, "מובינג".

הכי תהיי בריאה: ג'וליאנה רנסיק היקרה, מנחת חדשות ערוץ !E, נאבקת בימים אלה בסרטן השד. רנסיק עברה ניתוח לפני כשבוע, ועתידה לעבור עוד שישה שבועות של הקרנות. על אף הטיפולים המעייפים והשיקום הקשה, רנסיק הפייטרית חזרה לעמוד על הרגליים ולהנחות לצד רייאן סיקרסט את המהדורה היומית. חזק ואמץ ג'וליאנה, והחלמה מהירה!

הכי ברוכה השבה: "עספור" חזרה השבוע למרקענו, ושלל חברי הקאסט (עוז זהבי, שלום מיכאלשווילי, גיא עמיר, חנן סביון, אפרת דור, אור גרוסמן, דנה פרידר ועוד...) הביאו את חבריהם לרידינג 3 שבנמל תל אביב וחגגו את המאורע. בלטו בהעדרם: גל גדות, שנמצאת בשמירת הריון, ואביב אלוש, שנמצא בירח דבש.

הכי גאים שיש: אסי עזר נבחר להוביל קמפיין הסברתי לזכויות הקהילה הגאה בישראל והוזמן על ידי הקונסוליה הישראלית בארצות הברית להציג את סרטו הדוקומנטרי "אמא, אבא, יש לי משהו לספר לכם", בפסטיבל הסרטים הגאה שיפתח בשבוע הבאה בבוסטון. שאפו.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עיקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה