בוגדי המלך החדשים

נונה.ד מזהירה: עצימת עיניים מול בגידה בגלל חרדות ממלחמת ההישרדות שמחכה לכם בחוץ, עלולה לחבל בכל חלקה טובה שלכם

25/08/2011
נונה ד. קבלו עדכונים מנונה
  • RSS
» היקום, שלא יכול לסבול אי צדק, לא שכח אותי. נונה.ד
יש לי חברה מקושרת מאוד שמעדכנת אותי באופן קבוע בסיפורי "מי בוגד במי" בבִּיצה של תעשיית התקשורת המקומית, וכיצד חלק מהנבגדים נואפים בעצמם. אם להאמין לדבריה, מדובר בגרסה משודרגת של סדום ועמורה.

בעיניי, כל הניאופים הללו בזויים, משום שאחד הדברים המכוערים ביחסי זוגיות הוא הולכת שולל. למרות שאני מצטיירת בעיניכם (ובצדק) כמזדיינת שאינה בוחלת בכלום, אני לא נוגעת במה שלא שייך לי.

לסמן לי את שביל הבגידה

לא תמיד עצרתי ב"אין כניסה" שתלוי על גברים שנמצאים בזוגיות. היו שנים בהן שהתרסתי בפני כל מי שעיקם אפו על כך שאני שוגלת איש נשוי במשפטים כמו: "אין לאף אישה מונופול על הזין של בעלה, ואם היא מדמיינת שדווקא יש לה, אז שתשמור עליו טוב-טוב".

כשהייתי בת עשרים הכרתי איש נשוי, במשך כמה שנים חשתי את בדידות ה"שבתות וחגים" השייכת למאהבות נסתרות, עד שהעמדתי בפניו אולטימטום: או שהוא עוזב את הבית שלו תוך שבוע, או שיאללה די וביי ביי.

בלהט המעשה שכנעתי את עצמי ש"אני מאוהבת בו...", ש"איני יכולה לחיות בלעדיו...", "שמגיע לו לחיות עם אשה שהוא אוהב...", ושאר זיוני שכל. אבל בדיעבד אני חייבת להודות ששיכרון הכוח שהיה לי על האיש שיחק תפקיד ראשי, כי לכשהשגתי את מבוקשי, איבדתי עניין באיש וגם בגדתי בו על ימין ועל שמאל - שטויות של גיל עשרים היהיר.

נונה.ד - סקס עם האקס

נונה.ד - על פי הטבעת

חשבון בבקשה

אבל היקום, שלא יכול לסבול אי צדק, לא שכח אותי. כמה שנים אחרי שטרחתי כל כך לפרק משפחה הוא הגיש לי את החשבון בדמות היכרות מקרוב עם תחושות שאול וגיהינום משתקים, ובסכום הכולל: נטישה ופירוק תא משפחתי בתסריט של חיי.

התקופה שקדמה לנטישה הסופית רמסה את כל הביטחון העצמי שלי, שממילא לא הצטיין אף פעם בעודף. הרגשתי דחויה ופגומה, וההתנהגות שבאה בעקבות כל אלה מדדה שיאים חדשים של שפלות ואפסיות, כמו ניסיונות לצותת לשיחות מלחששות בסלולארי או חיטוט במכשיר רק כדי לגלות שהעקבות כבר נמחקו.

ההכחשות החוזרות ונשנות מצידו סחטו אותי רגשית עד שהפכתי סמרטוט. וכיאה לסמרטוטה עשיתי שמיניות באוויר בניסיון לבטל את רוע הגזרה – נעתי בין התנהגות מקסימה מלאת סבלנות, דרך שעות נוספות שהשקעתי בעבודה אוראלית בניסיון עלוב לעורר אותו ולהזכיר לו שהוא בעצמו הכתיר אותי כמוצצת הטובה ביותר, כמובן שלא פסחתי גם על רגעי דרמה שכללו חקירות וסצנות קנאה רוויות דמעות.

שקרים קרים

כמו קבצנית עלובה של אהבה המתנתי שיחזור מהיעלמויותיו הרבות, חיכיתי לשווא שייעלמו השקרים והתירוצים, ופיללתי לרגע שיבוא היום והבוגדני ישוב להישיר מבט לעיניי. אבל הוא כבר כמובן לא היה שם בהווייתו, בכל יום שעבר התמלאו חייו בחוויות סודיות שאיני שותפה להן בעקבות אישה שגנבה את לבו של אבי ילדיי.

במקום לקום וללכת נשארתי והשקרים שגנבו את דעתי נסכו בי תחושת כלומניקיות. תסריטי הבלהות שייצר מוחי שיבשו כל יכולת שלי לחשוב בהגיון או לזקוף קומה מול העולם ולהעיף את הנואף לאלף עזאזל.

סליחה, טעות

אחיי ואחיותיי הפגועים מבגידה, זאת העת לחשבון נפש קטן – עצימת עין בגלל נוחות כלכלית או חרדות ממלחמת ההישרדות שמחכה לכם בחוץ עלולה לחסל ולחבל בכל חלקה טובה שלכם.

ואם בכל זאת החלטתם לסלוח לנואפים שלכם שמעדו כדאי שתטפלו בזוגיות הפצועה. נכון שנדרשת מכם גדלות נפש כדי להפגין מחילה מוחלטת, אבל מצד שני - להטריף את מוחכם בחרדות מהסיכוי שהליבידו המתפרץ של הבוגדני/ת יתעורר שוב בקרוב, ו/או להרגיש כלבלב מוכה ודחוי שזנבו מכשכש בבהלה בין רגליו ו/או להרים את הבית בסצנות קנאה הן אופציות מחורבנות לנפש.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה