עושים אומגה

Axom3, הדור החדש של אומגה 3, מפגיש אותנו עם המרכיב החשוב ביותר לוויסות המערכות החיוניות. חובה בכל בית

11/08/2011
כתבה פרסומית קבלו עדכונים מכתבה פרסומית
  • RSS
» מומלץ לכולם, צילום: thinkstock

הכירו את ה- DHA. זהו רכיב המחזק את פעילות המח ושומר עליו צעיר לאורך שנים, מגן על מערכת הראיה מינקות ועד זיקנה, מאט תהליכי הזדקנות ושומר על מבנה התא. מדובר בחומצת שומן המווסתת את כל המערכות החשובות בגוף.

DHA הוא העידן החדש בתחום האומגה 3.  AXOM3 הוא פיתוח חדשני בתחום תוספי התזונה ופורץ דרך בקטגוריית האומגה 3. זוהי כמוסה מרוכזת המכילה לפחות 70% חומצת DHA טהורה, שהיא, כאמור, חומצת שומן החיונית לבריאותן ולתפקודן של רקמות חשובות בגופנו. התמצית הייחודית מופקת בתהליך אנזימטי טבעי, והיא זהה במבנה ל- DHA המצוי בחלב אם, ללא תוספות וללא מתכות או PCB. כל כמוסה מכילה לפחות 350 מ"ג DHA, שמקורו בדגי טונה, והיא קלה לבליעה, קטנה מהרגיל, ללא טעמי לוואי ובעלת יכולת ספיגה מרבית.

AXOM3 הוא בעצם ה- DHA האמיתי הראשון בעולם.

AXOM3 הוא תוסף מתקדם בקנה מידה בינלאומי המספק מגוון רחב של צרכים, והוא מתאים לכל גיל ולכל אחד.

פרופסור גרתי, פרופסור לכימיה יישומית וראש הקתדרה לכימיה ע"ש רטנר באוניברסיטה העברית מציין שורה מרשימה של פונקציות תפקודיות הנמצאות באחריות ה DHA. למשל: פעילות מוחית קוגניטיבית ומוטורית משופרת בקרב ילדים (קשב וריכוז, טיקים ועוד), מניעת תופעות דלקתיות בגוף, שיפור הראייה, שיפור הזיכרון, שיפור מצב הרוח, השפעה מיטיבה על מצבי דיכאון, שיפור בפעילות קרדיו וסקולרית (הורדת טריגליצרידים והעלאת רמת הכולסטרול הטוב), שיפור מערכת פוריות הגבר, הגנה על הממברנות בגופנו מפני חמצון יתר ועוד.

"מחקרים שנעשו בשנים האחרונות הצליחו לבודד את  המרכיבים השונים הנמצאים בקפסולות שמן הדגים ולבודד את יעילותו וחשיבותו של כל מרכיב לגוף האדם", אומר פרופסור גרתי. "היום אנו יודעים בבירור", הוא ממשיך, "ש- DHA הינו המרכיב החשוב מבין כולם. הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת בה אנו משתמשים, מאפשרת להפריד את ה DHA מהמרכיבים האחרים ולרכזו לקפסולה נפרדת המכילה את הריכוז האופטימלי שלו לספיגה מרבית בגוף".

הדור החדש

כך נוצר ה-AXOM3 - הדור החדש של אומגה 3. הוא מכיל כמות מרוכזת פי 3 של DHA איכותי וטהור, עם הבטחה של 98% ספיגה בגוף ושדרוג משמעותי של האפקטיביות הטיפולית.

הרשות האירופאית לבטיחות במזון מאשרת וממליצה כי DHA חיוני להתפתחות המוח ומערכת הראייה. AXOM3 הוא תוסף תזונה מתקדם. יתרונותיו הרבים והרכבו הייחודי הוכחו כבעלי השפעה חיובית וניכרת על מגוון מערכות בגופנו.

בחו"ל, הוא כבר הפך למוצר חובה בכל בית. היום מגיע ה DHA האמיתי הראשון בעולם גם לישראל. הגוף שלכם זקוק לו.

אז מי צריך ליטול 3 / AXOM ולמה?

"כולם", אומר פרופסור גרתי. "כל אחד מהסיבה שלו". ומפרט:

- נשים בהיריון החל מהשבוע ה 20 - DHA  הוגדר כרכיב חיוני להתפתחות רוב המערכות החשובות בעובר: מוח, מערכת הראייה ומערכת העצבים. נטילת DHA בתקופת הריון והנקה מאפשרת אספקה תקינה שלו לעובר ולתינוק. מחקרים רבים מצביעים על כך שאספקה תקינה של DHA במהלך ההיריון משפיעה לטובה על כישורים קוגניטיביים בגיל המבוגר.

- אנשים הסובלים מירידה בתפקוד הזיכרון

- מבוגרים וילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז

- ספורטאים

- מי שסובלים מירידה בראייה או המעוניינים לשמור על ראייתם הטובה - DHA  מאושר ומומלץ על ידי רשויות הבריאות באירופה כתורם לבניית מערכת הראייה בתינוקות עד גיל שנה. מחקרים רבים הוכיחו את פעילותו האקטיבית של ה-DHA בשמירה על הרטינה, הרשתית ועל מערכת הראייה בכל גיל. מחקרים נוספים מראים את השפעתו במניעת התנוונות מקולרית של העין (AMD) שהיא הסיבה הראשונה בשכיחותה בגרימת עיוורון בקרב מבוגרים.

- נשים המעוניינות לשמור על עור הפנים והגוף

- בעלי נטייה לדלקות חוזרות ונשנות - ל-DHA פעילות אנטי דלקתית רבת עוצמה. מחקרים ראשונים מצביעים על קשר אפשרי ושיפור במחלות כמו דלקת פרקים ראומטית, מחלת קרון וקוליטיס. לאחרונה התבססה ההנחה כי מחלות קשות כגון מחלות לב וסרטן עשויות להיווצר כתוצאה מתהליכים דלקתיים מתמשכים. AXOM3 זכה בפטנט רשום למניעה וטיפול בסרטן והוא נמצא בשימוש בטיפול ניסיוני בילדים חולי סרטן בבתי חולים בברצלונה.

- גברים הזקוקים לחיזוק איכות הזרע ו/או המעוניינים לחזק את אונותם - DHA  מצוי בריכוזים גבוהים בפרקציה הליפידית בזרע הגבר. נטילת DHA מעשירה את איכות הזרע באופן משמעותי ובכך תורמת לפריון.

חשוב להבין שלא כל אומגה 3 שמכילה  DHA זהה ל- AXOM3. תהליך ההפקה האנזמטי הייחודי ל-AXOM3 גורם ל-DHA שבתוכו להיות איכותי ביותר, בעל יכולת ספיגה מקסימלית בגוף, ללא סיכון של התחמצנות (קלקול) השמן, והכי חשוב – בלי תחרות בחומצות שומן אחרות על מנגנוני ספיגה של הגוף.

כך שהגוף שלכם מקבל בדיוק את מה שהוא צריך.

ניתן להשיג בסופר פארם, בתי טבע, עדן טבע מרקט, ניצת הדובדבן ובבתי מרקחת נבחרים.

>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של axom3

גולשות סלונה מקבלות הנחה ע"ס 20 ש"ח בקניית AXOM3.

הדפיסו את הקופון והגיעו איתו לבית המרקחת, חנות הטבע או רשת הפארם.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה