עכשיו את

כל אחת צריכה רגע שהוא היא רק "היא" ולא אם, אשת קריירה ובת זוג. מרכז טאו'ס היפהפה ביוון מזמין אותך להיות את, ועכשיו

08/08/2011
אורלי דוקטורי קבלו עדכונים מאורלי
  • RSS
» האי הקסום פארוס. יח"צ

אני בת 49. בימים אלה אני מתעוררת בבקרים  לקול קירקור התרנגולות, ציוץ הציפורים ושריקות הרוח; טובלת במים הכחולים הצוננים, מותחת את הגוף על החול הרך, החמים משמש הבוקר העדינה. ואני מודה לעצמי שזאת הבחירה שלי לחיים. שכחתי לומר שאני הפארוס, אי יווני קסום שבנוי על אדמת שיש חרוץ מפרצונים קטנים וקטנים יותר.

בשנים האחרונות אני מסתובבת וגרה במקומות קסומים. בעיקר בהודו, גם במרוקו והרבה פה ביוון. אני נפגשת עם נשים מכל העולם – צעירות, מבוגרות, מוסלמיות, נוצריות, יהודיות, בודהיסטיות והינדיות. אנחנו יושבות יחד ומדברות, מתחברות אחת לשניה בריקוד, במדיטציה ובחיבור עמוק לידע העתיק שאנחנו כולנו נושאות בתוכנו.

קודם דרך הגוף – אנחנו מקשיבות ומשתדלות להיות נוכחות בתוך ביצירה המופלאה שנקראת גוף אישה. אנחנו מזהות את הזמן והאנרגיות שהשקיעו כדי שנאמין ונחשוב שהגוף שלנו  "אסור" והוא שורש כל הרע.

ובלי להרגיש, פיתחנו התנהלות טרוריסטית מול עצמנו ומול נשים אחרות. למדנו להאמין שאנחנו שמנות מדי, רזות מדי, צעירות מדי, זקנות מדי, קשוחות מדי, רכות מידי.

רק כשאנחנו יושבות יחד, האמת פוגשת אותנו. וכל רגע הוא הרגע הנכון לפגוש את האמת,  לכבד אותה, להעריך אותה ולחגוג את הידיעה שטוב להיות אישה. לשם כך, המצרכים הנדרשים הם זמן , שקט, מנוחה וסביבה בטוחה ותומכת.

תפגשי את עצמך

מכיוון שבתוך השגרה הצפופה של חיינו ומגוון התפקידים שאנו ממלאות, לעיתים קרובות אנו שוכחות את מה שאנחנו באמת רוצות, חשבתי לעצמי שהזמן הכי טוב להיפגש יהיה בסוף הקיץ, בדיוק אחרי החופש הגדול המתיש ולפני תקופת החגים העמוסה. אני מזמינה אתכן  להפגש בטאוס שבפארוס, מרכז ריפוי ומדיטציה. יש כאן מקום בדיוק בשביל הפגישה החשובה הזו.

מרכז טאו'ס ביוון מזמין אותך ל'עכשיו את' –  סופשבוע שהוא רק עבורך, פסק זמן של התבוננות ושל טיפוח הגוף והנפש, מקום למי שאת כשאינך בת זוג, אמא או אשת מקצוע.

'עכשיו את' היא סדנה בהנחייתי. זו הזמנה לחזור ולמצוא את הקצב האישי שלך, להתחבר למקורות הכח שלך, לנשיותך ולגופך. בסדנה נבחן את עולם ההתניות שאנו כנשים נכלאות בתוכו – הצורך להיות מושכת, נאהבת, תומכת והדימוי שלנו בעיני אחרים. ובאמצעות כלים פשוטים של מודעות, נוכל  לייצר מחדש מקום של שקט, מנוחה וכח, מקום בו קבלה ואהבה עצמית מתקיימות באופן טבעי.

הסדנה תתקיים בנופים הקסומים של האי פארוס ובאווירה המשוחררת, התומכת והשמחה של מרכז טאו'ס. היא כוללת מדיטציה, יוגה, עבודת מודעות, טיפולים אישיים, ומפגשי חוץ חווייתיים. לאלו יתלוו ארוחות במסעדה שבמרכז ובטברנות המקומיות, טיולים באי, זמן חוף, מוסיקה והרבה חופש.

.

פרטי הסדנא

תאריכים: 22-26 בספטמבר.

יוצאים מישראל ב-22 ב- 07:00 בבוקר, נוחתים באתונה ונהנים מבילוי באקרופוליס ובסביבתו. אחר הצהריים מפליגים במעבורת לפארוס.

יוצאים חזרה מפארוס במעבורת אחה"צ ב-25, ונוחתים חזרה בישראל ב- 26 לפנות בוקר.

מחיר חבילה: 910 יורו

מחיר החבילה כולל:

- טיסות בינ"ל (ת"א-אתונה הלוך וחזור), מעבורות מאתונה לפארוס הלוך וחזור והעברות.

- שלושה ימי סדנה

- לינה (3 לילות, שתיים בחדר) במלון משפחתי בכפר דייגים קטן וציורי הסמוך למרכז.

- ארוחות בוקר וצהריים בימי הסדנה.

- רכב משותף בימי הסדנה.

מועד סגירת ההרשמה: ה- 7 בספטמבר.

* מחיר החבילה נכון להיום, יום הפרסום. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למחירי הטיסות עם סגירת ההרשמה והזמנת כרטיסי הטיסה.

פרטים נוספים והרשמה:

[email protected]

טלפון: 28882 22840 30+

>> לאתר מרכז טאו'ס

>> לגלריית תמונות של מרכז טאו'ס

מרכז טאו'ס

.

אורלי (Ujallah) דוקטורי היא אשה, אם, מורה לקורס בניסים, מטפלת ומדריכה לריפוי עצמי ולהתפתחות רוחנית. אהבה וסליחה לצד טכניקות שונות כגון מדיטציה, עבודת חלומות, כתיבה, שיחה וקריאה בקלפים משמשים ומדריכים אותה בדרכה הרוחנית.

צילומים:

יח"צ, מתוך אתר טאו'ס
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה